Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Oblastní přebor
Pořadatel:  severočeský
Datum:  12.-14.05.
Věk. kategorie:  dorost
Červinka Petr
 
 
 
Brett Milan
6:2, 6:0
 
Kraus Petr
6:3, 6:4
 
Macháček Filip William
6:2, 6:2
 
 
 
 
6:3, 6:4
 
Brett Daniel
 
Uhřík Tadeáš
6:3, 6:2
 
 
 
Kroupa Matěj
6:2, 7:5
 
Hujo Ondřej
6:0, 6:1
 
Zahradník Tomáš
6:0, 6:0
 
Fiala Martin
6:3, 6:4
 
 
6:0, 6:0
 
Stolín Jan
 
Podolan Petr
3:6, 6:2, 6:0
 
 
 
Šich Daniel
6:1, 6:3
 
Zapský Adam
4:6, 6:4, 6:4
 
Řehák Filip
6:0, 6:2
 
 
 
 
6:2, 6:2
 
Bažant Filip
 
Křížek Matěj
6:0, 6:2
 
 
 
 
6:4, 7:6 (4)
 
Havlíček Mark
 
Kohoutek Jan
6:2, 4:6, 6:3
 
Hájek Jakub
6:0, 6:0
 
 
6:4, 4:6, 6:1
 
Čech Michael
 
Cyprich Lukáš
6:0, 6:0
 
 
 
Rudolf Matěj
6:1, 6:1
 
Bureš Ondřej
6:7, 7:5, 6:4
 
Majšajdr Jaroslav
6:4, 1:0, scr.
 
Kubrt Václav
6:0, 6:0
 
 
6:1, 6:4
 
Kollár Petr
 
Korselt Ondřej
6:3, 6:2
 
 
 
 
6:0, 6:1
 
Nachtman Daniel
 
Trykar Lukáš
6:0, 6:0
 
Sigl Gustav
6:2, 6:2
 
 
6:0, 6:0
 
Černý Matyáš
 
Cyprich Radek
6:1, 6:2
 
 
 
Laibl Matěj
6:1, 6:1
 
Kříž Jan
6:2, 6:2
 
Kuták Vojtěch
6:3, 6:4
 
Musil Lukáš
6:1, 6:1
 
 
6:4, 6:2
 
Janis Tomáš
 
Maxa Tomáš
6:2, 6:3
 
 
 
 
6:2, 6:3
 
Dvorský Adam
 
Mach Štěpán
6:2, 6:0
 
Kozma Jiří
6:1, 6:0
 
 
6:1, 7:6
 
Šilhavý Jan
 
Rozhodčí turnaje: Jaroslav Přibyl
Počet účastníků43
NasazeníBH
Červinka Petr 2135
Šilhavý Jan 3130
Podolan Petr 5625
Černý Matyáš 6325
Čech Michael 6525
Stolín Jan 7620
Cyprich Lukáš 11015
Cyprich Radek 12415
Kategorie : 8Součet BH: 190
Kódové číslo akce: 312900

Šilhavý Jan - Červinka Petr
 
 
 
Křížek Matěj - Korselt Ondřej
6:2, 6:3
 
Laibl Matěj - Mach Štěpán
6:1, 6:0
 
Bažant Filip - Uhřík Tadeáš
6:0, 6:3
 
 
 
 
6:2, 7:6 (6)
 
Musil Lukáš - Majšajdr Jaroslav
 
Cyprich Lukáš - Cyprich Radek
6:2, 6:0
 
 
 
 
6:2, 6:2
 
Zapský Adam - Kollár Petr
 
Bureš Ondřej - Macháček Filip William
6:0, 6:2
 
 
 
 
6:4, 6:0
 
Havlíček Mark - Maxa Tomáš
 
Kraus Petr - Sigl Gustav
6:4, 6:3
 
 
 
 
6:2, 6:1
 
Zahradník Tomáš - Hájek Jakub
 
Kohoutek Jan - Janis Tomáš
6:1, 6:3
 
 
 
 
6:4, 6:4
 
Stolín Jan - Brett Daniel
 
Řehák Filip - Šich Daniel
6:1, 6:2
 
 
 
 
6:0, 6:4
 
Rudolf Matěj - Hujo Ondřej
 
Dvorský Adam - Trykar Lukáš
6:0, 6:0
 
Kuták Vojtěch - Kříž Jan
6:2, 7:6 (5)
 
 
6:1, 6:1
 
Podolan Petr - Černý Matyáš
 
Počet dvojic18
NasazeníBH
Červinka Petr 2135
Šilhavý Jan 3130
Podolan Petr 5625
Černý Matyáš 6325
Stolín Jan 7620
Cyprich Lukáš 11015
Cyprich Radek 12415
Janis Tomáš 17312
Kategorie : 8Součet BH: 177
Kódové číslo akce: 314900

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Kubišta Adam19.09.2003SK Tenis Duchcov
Bartes Petr28.01.2003Severočeská tenisová o.s.