Český tenisový svaz

Kozma Jiří

Datum narození:
05.08.2003
Platnost reg. do:
29.04.2019
Klub:
TJ Sokol Ústí n.L.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2014
TJ Sokol Ústí n.L.
1599 (3)
 
 
 
2015
TJ Sokol Ústí n.L.
1153 (4)
 
 
 
2016
TJ Sokol Ústí n.L.
366 (1)
 
 
 
2017
TJ Sokol Ústí n.L.
 
515 (6)
 
 
2018
TJ Sokol Ústí n.L.
 
236 (1)
 
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
DA3B
28.4.2018, TJ Sokol Ústí n.L. - TK Krásné Březno B
0
2.
DA3B
5.5.2018, Tenis Proboštov z.s. - TJ Sokol Ústí n.L.
1
3.
DA3B
19.5.2018, TJ Sokol Ústí n.L. - TJ SVAH Všebořice, o.s. B
1
4.
DA3B
26.5.2018, TK Severní Terasa B - TJ Sokol Ústí n.L.
1
5.
DA3B
9.6.2018, TJ Sokol Ústí n.L. - TK LTC Děčín B
0
6.
DA3B
16.6.2018, TJ SVAH Všebořice, o.s. C - TJ Sokol Ústí n.L.
1
7.
DA3B
23.6.2018, TJ Sokol Ústí n.L. - TK Spartak Děčín
1
 Družstva celkem (2hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
DA3B
28.4.2018, TJ Sokol Ústí n.L. - TK Krásné Březno B
0
2.
DA3B
5.5.2018, Tenis Proboštov z.s. - TJ Sokol Ústí n.L.
0
3.
DA3B
19.5.2018, TJ Sokol Ústí n.L. - TJ SVAH Všebořice, o.s. B
1
4.
DA3B
26.5.2018, TK Severní Terasa B - TJ Sokol Ústí n.L.
0
5.
DA3B
9.6.2018, TJ Sokol Ústí n.L. - TK LTC Děčín B
0
6.
DA3B
16.6.2018, TJ SVAH Všebořice, o.s. C - TJ Sokol Ústí n.L.
0
7.
DA3B
23.6.2018, TJ Sokol Ústí n.L. - TK Spartak Děčín
1
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
DD2D
29.4.2018, TJ Sokol Ústí n.L. - Slavoj Litoměřice
1
2.
DD2D
6.5.2018, SK Štětí - TJ Sokol Ústí n.L.
0
3.
DD2D
27.5.2018, ASK Lovosice - TJ Sokol Ústí n.L.
1
4.
DD2D
10.6.2018, Tenis Libochovice - TJ Sokol Ústí n.L.
1
5.
DD2D
17.6.2018, TJ Sokol Ústí n.L. - TJ SVAH Všebořice, o.s.
1
6.
DD2D
24.6.2018, TK Roudnice n.L. - TJ Sokol Ústí n.L.
0
 Družstva celkem (2hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
9
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
9

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
DD2D
29.4.2018, TJ Sokol Ústí n.L. - Slavoj Litoměřice
2
2.
DD2D
6.5.2018, SK Štětí - TJ Sokol Ústí n.L.
0
3.
DD2D
27.5.2018, ASK Lovosice - TJ Sokol Ústí n.L.
1
4.
DD2D
10.6.2018, Tenis Libochovice - TJ Sokol Ústí n.L.
1
5.
DD2D
17.6.2018, TJ Sokol Ústí n.L. - TJ SVAH Všebořice, o.s.
1
6.
DD2D
24.6.2018, TK Roudnice n.L. - TJ Sokol Ústí n.L.
0
 Družstva celkem (4hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
9
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
9
6.5.2018, DD2D
SK Štětí - TJ Sokol Ústí n.L.
team Franta Martin - Kozma Jiří 6:3, 3:6, 6:1
získané body: 0 b.
6.5.2018, DD2D
SK Štětí - TJ Sokol Ústí n.L.
team Šimánek, Holoubek - Pable, Kozma 6:3, 5:7, 1:0
získané body: 0 b.
27.5.2018, DD2D
ASK Lovosice - TJ Sokol Ústí n.L.
team Santo, Bázler - Kozma, Kohout 1:6, 1:6
získané body: 1 b.