Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Pořadatel:  TK Slavia Plzeň
Datum:  26.-29.09.
Věk. kategorie:  dorost
Truhlář Josef
 
 
 
Roubal Filip
6:1, 6:2
 
Mouček Tomáš
6:4, 6:0
 
Arefe Tarkan
scr.
 
 
 
 
1:0, scr.
 
Zapský Adam
 
Bažant Filip
7:6, 6:2
 
 
 
Kolářík Jakub
6:4, 6:2
 
Soukup Albert
6:3, 6:0
 
Volfík Vojtěch
7:6, 7:5
 
Šusta Bartoloměj
6:3, 6:0
 
 
6:0, 6:2
 
Laibl Matěj
 
Vašíř Adam
7:5, scr.
 
 
 
Musil Jindřich
6:3, 6:2
 
Bůcha Milan
6:3, 6:3
 
Hozman Dominik
6:3, 6:0
 
 
 
 
6:1, 6:2
 
Sýkora Tadeáš
 
Duba Ondřej
6:2, 6:2
 
 
 
 
6:0, 6:0
 
Šefl Vojtěch
 
Grossmann David
6:1, 4:6, 1:0
 
Holzer Radek
6:4, 6:3
 
 
3:6, 6:2, 7:5
 
Skokan Ondřej
 
Krischke Adam
6:0, 6:4
 
 
 
Šiler Martin
7:6, 6:2
 
Petera Patrik
5:7, 6:4, 6:4
 
Fáček Jan
6:4, 1:1, scr.
 
Pazdera Marek
6:3, 6:2
 
 
6:2, scr.
 
Hujo Ondřej
 
Zavadil Matyáš
7:5, 6:1
 
 
 
 
7:6, 7:6
 
Olšanský Filip
 
Durovič Boris
6:4, 6:7, 1:0
 
Blažka Daniel
6:4, 6:2
 
 
6:2, 1:6, 6:3
 
Šťastný Zoran
 
Komrska Ondřej
6:3, 6:4
 
 
 
Pošvář Tomáš
1:0, scr.
 
Doležel Alex
6:3, 6:0
 
Knutson Dominik
6:4, 6:1
 
Cihelka Jan
7:5, 6:0
 
 
5:7, 6:2, 6:2
 
Brill Jindřich
 
Gosler Marek
6:2, 6:3
 
 
 
 
6:4, 6:4
 
Šašek Martin
 
Vrba Jakub
6:2, 6:4
 
Komrska Jan
scr.
 
 
6:0, 6:4
 
Jindáček Jiří
 
Rozhodčí turnaje: Karšňák Jan (platná licence B do 31.12.2023)
Poznámka pořadatele: Program na úterý: 11.00 semifinále dvouhry, následuje finále dvouhry. Čtvrtfinále čtyřhry ne před 17.00. NUTNA OBUV DO HALY I NA ANTUKU!!!
Počet účastníků43
NasazeníBH
Truhlář Josef 3630
Jindáček Jiří 4925
Šťastný Zoran 9220
Vašíř Adam 9820
Krischke Adam 10915
Komrska Ondřej 11815
Laibl Matěj 12915
Bažant Filip 13615
Kategorie : 8Součet BH: 155
Kódové číslo akce: 312240

Vašíř Adam - Šťastný Zoran
 
 
 
Fáček Jan - Bažant Filip
7:6, 6:4
 
Gosler Marek - Duba Ondřej
7:5, 6:3
 
Hozman Dominik - Pazdera Marek
6:4, 1:6, 1:0
 
 
 
 
6:4, 6:4
 
Kovačka Matouš - Šiler Martin
 
Brill Jindřich - Hertl Otto
6:1, 6:0
 
 
 
Durovič Boris - Kolářík Jakub
6:3, 6:3
 
Šašek Martin - Šefl Vojtěch
6:0, 6:0
 
Doležel Alex - Sýkora Tadeáš
6:4, 3:6, 1:0
 
 
 
 
6:1, 6:1
 
Vrba Jakub - Doubek Vojtěch
 
Petera Patrik - Soukup Albert
6:3, 6:3
 
 
 
 
1:6, 6:4, 1:0
 
Holzer Radek - Musil Jindřich
 
Roubal Filip - Bůcha Milan
6:2, 6:2
 
 
 
 
6:1, 6:2
 
Šusta Bartoloměj - Jindáček Jiří
 
Olšanský Filip - Cihelka Jan
6:1, 6:4
 
 
 
 
6:1, 6:2
 
Knutson Dominik - Skokan Ondřej
 
Vild Ondřej - Grossmann David
6:2, 6:3
 
Pošvář Tomáš - Mouček Tomáš
6:1, 7:5
 
 
6:1, 6:3
 
Krischke Adam - Laibl Matěj
 
Rozhodčí turnaje: Karšňák Jan (platná licence B do 31.12.2023)
Počet dvojic19
NasazeníBH
Jindáček Jiří 4925
Šťastný Zoran 9220
Vašíř Adam 9820
Krischke Adam 10915
Hertl Otto 11515
Laibl Matěj 12915
Bažant Filip 13615
Vild Ondřej 15312
Kategorie : 8Součet BH: 137
Kódové číslo akce: 314240

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Losman Matěj14.06.2005Slavoj Český Brod
Brašna Dominik29.11.2005TK Škoda Plzeň z.s.
Sembdner Adam02.09.2004LTC Slovan Kladno

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Šefl Vojtěch01.07.2006Sokol Blovice
Zapský Adam01.11.2003Severočeská tenisová o.s.
Vild Ondřej19.01.2004TK Slavia Plzeň
Doubek Vojtěch16.08.2005F.H.TK Dobřichovice