Český tenisový svaz

Doležel Alex

Datum narození:
14.09.2005
Platnost reg. do:
13.03.2021
Klub:
SK Tenis Kladno
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2016
SK Tenis Kladno
871 (6)
 
 
 
2017
SK Tenis Kladno
525 (9)
 
 
 
2018
SK Tenis Kladno
853 (1)
499 (6)
 
 
2019
SK Tenis Kladno
 
309 (9)
 
 
2020
SK Tenis Kladno
 
249 (1)
352 (6)
 
2021
SK Tenis Kladno
 
 
259 (9)
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
07.12.2019

SPORT EDEN Beroun (C - 500), K: 4/4

10
2
14.12.2019, Wilson Tempo Cup Open

Tempo Praha (C - 500), K: 5/-

10
3
20.12.2019

Sokol Králův Dvůr (C - 400), K: 4/4

0
4
27.12.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 500), K: 4/4

10
5
10.01.2020

TC ESO Praha z.s. (C - 500), K: 5/5

0
6
25.01.2020, Wilson Tempo Cup Open

Tempo Praha (C - 500), K: 5/5

10
7
01.02.2020, TJ Spoje Praha

TJ Spoje Praha (C - 500), K: 4/-

0
8
29.02.2020

SPORT EDEN Beroun (C - 500), K: 5/4

0
9
29.05.2020, Oblastní přebor

středočeský (P - 300), K: 9/-

0
10
23.06.2020, LTK Bílina

LTK Bílina (C - 300), K: 4/-

15
11
29.06.2020, Mimoň Cup

TK Mimoň (C - 300), K: 4/-

0
12
02.07.2020

TK Březnice (C - 200), K: 4/4

7
13
17.07.2020, Tecnifibre Cup

TK Stochov (C - 300), K: 4/4

0
14
22.07.2020, Mělník Babolat Open

TO SK Mělník (C - 300), K: 4/4

10
15
25.07.2020, Letná Summer Cup 2020

LTK TEPLICE o.s. (C - 300), K: 4/4

10
16
27.07.2020, Masters cup

LTC Beroun, z.s. (C - 250), K: 4/4

10
17
01.08.2020

TK Spartak Jihlava (C - 300), K: 4/-

7
18
14.08.2020, Tecnifibre CUP

TK Stochov (C - 300), K: 4/4

10
19
25.08.2020, Mimoň Cup

TK Mimoň (C - 300), K: 5/-

10
20
29.08.2020

SPORT EDEN Beroun (C - 250), K: 4/4

0
21
05.09.2020

TK Lány (C - 200), K: 4/4

15
22
12.09.2020, Klatovy Cup

LTK Klatovy (C - 300), K: 4/4

15
23
19.09.2020, SK Tenis Summer Cup

SK Tenis Kladno (C - 250), K: 4/4

0
24
26.09.2020

TK Slavia Plzeň (B - 400), K: 8/8

0
25
22.08.2020, Tenisek Open

TK Tenisek Buštěhrad (C - 300), K: -/4

-
 Jednotlivci celkem
149/24

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
07.12.2019

SPORT EDEN Beroun (C - 500), K: 4/4

7
2
14.12.2019, Wilson Tempo Cup Open

Tempo Praha (C - 500), K: 5/-

-
3
20.12.2019

Sokol Králův Dvůr (C - 400), K: 4/4

10
4
27.12.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 500), K: 4/4

10
5
10.01.2020

TC ESO Praha z.s. (C - 500), K: 5/5

15
6
25.01.2020, Wilson Tempo Cup Open

Tempo Praha (C - 500), K: 5/5

0
7
01.02.2020, TJ Spoje Praha

TJ Spoje Praha (C - 500), K: 4/-

-
8
29.02.2020

SPORT EDEN Beroun (C - 500), K: 5/4

0
9
29.05.2020, Oblastní přebor

středočeský (P - 300), K: 9/-

-
10
23.06.2020, LTK Bílina

LTK Bílina (C - 300), K: 4/-

-
11
29.06.2020, Mimoň Cup

TK Mimoň (C - 300), K: 4/-

-
12
02.07.2020

TK Březnice (C - 200), K: 4/4

0
13
17.07.2020, Tecnifibre Cup

TK Stochov (C - 300), K: 4/4

7
14
22.07.2020, Mělník Babolat Open

TO SK Mělník (C - 300), K: 4/4

7
15
25.07.2020, Letná Summer Cup 2020

LTK TEPLICE o.s. (C - 300), K: 4/4

7
16
27.07.2020, Masters cup

LTC Beroun, z.s. (C - 250), K: 4/4

0
17
01.08.2020

TK Spartak Jihlava (C - 300), K: 4/-

-
18
14.08.2020, Tecnifibre CUP

TK Stochov (C - 300), K: 4/4

0
19
25.08.2020, Mimoň Cup

TK Mimoň (C - 300), K: 5/-

-
20
29.08.2020

SPORT EDEN Beroun (C - 250), K: 4/4

10
21
05.09.2020

TK Lány (C - 200), K: 4/4

10
22
12.09.2020, Klatovy Cup

LTK Klatovy (C - 300), K: 4/4

10
23
19.09.2020, SK Tenis Summer Cup

SK Tenis Kladno (C - 250), K: 4/4

0
24
26.09.2020

TK Slavia Plzeň (B - 400), K: 8/8

0
25
22.08.2020, Tenisek Open

TK Tenisek Buštěhrad (C - 300), K: -/4

7
 Jednotlivci celkem
100/18
10.01.2020

TC ESO Praha z.s. (C - 500), K: 5/5

8>4 Doležel, Sembdner - Kovačka, Šiler 5:7, 6:4, 1:0
4>2 Doležel, Sembdner - Jašek, Kotarac 7:5, 0:6, 1:0
2>1 Tocháček, Brož - Doležel, Sembdner 6:1, 6:0
získané body: 15 b.
29.02.2020

SPORT EDEN Beroun (C - 500), K: 5/4

8>4 Loužecký, Loužecký - Doležel, Kafka 0:6, 6:3, 1:0 (7)
získané body: 0 b.
02.07.2020

TK Březnice (C - 200), K: 4/4

32>16 Doležel Alex- Kodad Patrik2:6, 6:2, 1:0
16>8 Losman Matěj- Doležel Alex7:6, 6:1
získané body: 7 b.
01.08.2020

TK Spartak Jihlava (C - 300), K: 4/-

32>16 Doležel Alex- Kubíček David6:7 (3), 6:1, 1:0 (2)
16>8 Zavadil Matyáš- Doležel Alex6:4, 6:2
získané body: 7 b.
05.09.2020

TK Lány (C - 200), K: 4/4

4>2 Doležel, Kafka - Přistoupil, Vrána 6:1, 6:1
2>1 Grün, Havlík - Doležel, Kafka 4:6, 6:0, 1:0 (6)
získané body: 10 b.
12.09.2020, Klatovy Cup

LTK Klatovy (C - 300), K: 4/4

4>2 Sembdner, Doležel - Šašek, Vlček 6:1, 6:3
2>1 Lukášek, Arefe - Sembdner, Doležel 6:7 (2), 6:4, 1:0 (5)
získané body: 10 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
21 - I. třída A
7.6.2020 NT 13.6.2020, SK Tenis Kladno (2) - LTC Beroun, z.s. (6)
4
2.
21 - I. třída A
21.6.2020 NT 25.6.2020, SK Tenis Kladno (2) - TJ Kralupy o.s. (3)
1
3.
21 - I. třída A
28.6.2020 NT 5.7.2020, Tenis Dobříš (5) - SK Tenis Kladno (2)
0
 Družstva celkem (2hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
14
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
14

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
21 - I. třída A
7.6.2020 NT 13.6.2020, SK Tenis Kladno (2) - LTC Beroun, z.s. (6)
8
2.
21 - I. třída A
21.6.2020 NT 25.6.2020, SK Tenis Kladno (2) - TJ Kralupy o.s. (3)
1
3.
21 - I. třída A
28.6.2020 NT 5.7.2020, Tenis Dobříš (5) - SK Tenis Kladno (2)
0
 Družstva celkem (4hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
14
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
14