Český tenisový svaz
Název:
Tecnifibre cup
Datum:
13.-15.01.
Pořadatel:
TK Havířov (C - 400)
Kódové číslo:
306046
Dvorců + povrch:
2 COURT SOL
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
28
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Špok Petr
Opletalova 1218/8b
736 01 Havířov-Šumbark
Tel. (1):
777 034 027
Tel. (2):
777 034 009
E-mail:
petrspok@centrum.cz

Poznámka pořadatele:

Rozhodčí turnaje David Špok 774 578 031

Program na sobotu 13.1.2018 v 7.55 hod. - Glocman, Kus, Myslivec, Wojnar,
v 8.45 hod. - Guráš, Opálka, Postupa, Šíp,
v 9.45 hod. - Havránek, Homola, Otypka, Víznar,
v 11.00 hod. - Čech, Smija, Spirka, Woniakowski,
v 12.30 hod. - Bollog, Janík, Nováček, Vašenka,
v 13.30 hod. - Bartoň, Botur, Czudek, Opluštil,
v 15.00 hod. - Dokoupil, Klemens, Raška, Vrba,
v 16.00 hod. - Galuška,
v 19.00 hod. - Rodák,
Prezentace pro čtyřhru v sobotu 13.1.2018 do 13.30 hod. i telefonicky.
Počet účastníků zvýšen na 30.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Galuška Daniel Damián 16.12.2002 SK LAMA o.s.
132
15
 
prezentován
30.12.2017 21:08:25
2.
Rodák Jan 02.05.2001 Městský tenisový klub Karviná
201
12
 
prezentován
27.12.2017 09:20:03
3.
Bollog Jiří 21.07.2001 Městský tenisový klub Karviná
204
12
 
prezentován
19.12.2017 16:21:43
4.
Otypka Matouš 12.02.2003 SK LAMA o.s.
204
12
10
prezentován
01.01.2018 13:15:51
5.
Botur Lukáš 21.08.2001 TC BIOCEL Vratimov z.s.
209
12
 
prezentován
30.12.2017 13:04:32
6.
Nováček Filip 20.12.2003 TK SC OSTRAVA
301
9
68
prezentován
21.12.2017 14:23:02
7.
Postupa Richard 10.03.2003 VSK VŠB-TU Ostrava
301
9
34
prezentován
03.01.2018 11:12:28
8.
Woniakowski Marcel 18.05.2002 SK JC Sport Opava
317
9
 
prezentován
24.11.2017 20:02:43
9.
Dokoupil Přemysl 11.02.2003 TK Havířov
317
9
53
volná karta-prezentován
16.12.2017 11:12:23
10.
Kus Jan 11.04.2002 TO TJ Nový Jičín
320
9
 
prezentován
27.12.2017 08:58:04
11.
Raška Vítek 10.02.2003 SK Vitality Slezsko o.s.
364
6
149
volná karta-prezentován
06.12.2017 14:56:00
12.
Opálka Matyas 11.01.2003 VSK VŠB-TU Ostrava
392
6
48
prezentován
01.11.2017 09:05:55
13.
Havránek Jakub 19.04.2002 VSK VŠB-TU Ostrava
411
6
 
volná karta-prezentován
02.01.2018 13:43:10
14.
Homola Patrik 10.02.2004 TK AGROFERT Prostějov
502
6
27
prezentován
09.11.2017 10:47:46
15.
Klemens Filip 13.08.2003 VSK VŠB-TU Ostrava
504
6
73
volná karta-prezentován
01.11.2017 11:03:18
16.
Viznar Alan 26.08.2003 TK PRECHEZA Přerov o.s.
504
6
81
prezentován
02.01.2018 21:18:14
17.
Janík Petr 09.03.2003 TK DEZA Valašské Meziříčí
521
6
129
prezentován
08.11.2017 10:22:43
18.
Bartoň Hynek 05.04.2004 TK AGROFERT Prostějov
574
4
8
přijat do turnaje-prezentován
10.01.2018 12:35:57
19.
Spirka Simon 19.02.2004 Slavoj Český Těšín
618
4
111
volná karta-prezentován
01.11.2017 14:58:56
20.
Glocman Michal 27.04.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s.
629
4
74
volná karta-prezentován
30.11.2017 16:11:51
21.
Vrba Lukáš 02.05.2003 TO TJ Nový Jičín
629
4
141
prezentován
01.01.2018 14:05:52
22.
Guráš Martin 18.09.2004 TK Na Dolině o.s.
680
4
56
prezentován
30.12.2017 17:43:54
23.
Czudek Michael 13.10.2003 Beskydský tenisový klub
707
4
226
prezentován
08.11.2017 07:37:47
24.
Myslivec Šimon 24.05.2004 TK Havířov
721
4
24
prezentován
14.12.2017 10:28:51
25.
Wojnar Dominik 19.02.2003 SK Vitality Slezsko o.s.
810
3
178
prezentován
02.11.2017 20:05:36
26.
Šíp Ondřej 14.06.2002 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
872
3
 
prezentován
14.11.2017 19:24:49
27.
Opluštil Patrik 21.04.2005 TC BORS CLUB-STK Břeclav
913
3
221
přijat do turnaje-prezentován
08.01.2018 09:17:16
28.
Smija Martin 13.11.2003 SK JC Sport Opava
1061
3
267
volná karta-prezentován
18.12.2017 12:22:27

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Čech Jan 01.06.2004 TK DEZA Valašské Meziříčí
561
4
55
přijat do turnaje-prezentován
10.01.2018 21:12:07
2.
Vašenka Daniel 02.06.2005 TK Na Dolině o.s.
1170
1
135
přijat do turnaje-prezentován
12.01.2018 06:35:35
3.
Fromel Martin 16.02.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
353
6
 
prezentován-nepřijat
12.01.2018 15:50:13

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Fojtů Michal 05.01.2002 TJ Zbrojovka Vsetín
200
12
 
odhlášeno hráčem
12.11.2017 13:07:12
2.
Žemla Jakub 03.07.2000 TK Vítkovice 1926 z.s.
596
4
 
odhlášeno hráčem
29.12.2017 12:09:09
3.
Szic Sandro 09.11.2003 SK Véska
1170
1
284
odhlášeno hráčem
02.01.2018 22:02:17
4.
Kubín Matěj 15.05.2002 TK Radegast
134
15
 
odhlášeno hráčem
03.01.2018 14:46:14
5.
Hoffmann Petr 18.07.2001 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
423
6
 
odhlášeno hráčem
04.01.2018 22:43:28
6.
Myslivec Matouš 02.09.2001 TK Havířov
307
9
 
odhlášeno hráčem
05.01.2018 08:01:54
7.
Častulík Marek 26.03.2003 TK Milo Olomouc
255
9
135
odhlášeno hráčem
05.01.2018 21:07:10
8.
Valigůra Radim 29.06.2001 VSK VŠB-TU Ostrava
193
12
 
odhlášeno hráčem
06.01.2018 09:24:54
9.
Divila Radek Adam 24.11.2002 TK Milo Olomouc
178
12
 
odhlášeno hráčem
06.01.2018 11:42:51
10.
Machala Martin 18.04.2003 TK Milo Olomouc
355
6
17
odhlášeno hráčem
06.01.2018 19:56:53
11.
Burda Jiří 14.11.2001 TK Hlučín
481
6
 
odhlášeno hráčem
07.01.2018 21:10:10
12.
Holeš Marcel 30.10.2001 TK Vítkovice 1926 z.s.
251
9
 
odhlášeno hráčem
09.01.2018 07:32:05
13.
Zeithamel David 27.02.2003 TK PRECHEZA Přerov o.s.
249
9
21
odhlášeno hráčem
09.01.2018 19:37:11
14.
Čechovič Dalibor 05.06.2002 TJ MSV Studénka, z.s.
1170
1
 
odhlášeno hráčem
09.01.2018 21:36:24
15.
Bežák Milan 13.11.2002 TENIS SLOVÁCKO z.s.
127
15
 
odhlášeno hráčem
10.01.2018 12:54:54
16.
Mališ Šimon 17.08.2003 TK AGROFERT Prostějov
221
12
3
odhlášeno hráčem
10.01.2018 19:48:03
17.
Urban Radim 04.05.2001 TK Slavia Orlová
223
12
 
odhlášeno hráčem
10.01.2018 20:48:31
18.
Mazanec Adam 22.02.2003 TK Bílovec
793
4
621
odhlášeno hráčem
11.01.2018 08:35:30
19.
Václavík Jan 13.12.2002 TC Kopřivnice
1170
1
 
odhlášeno hráčem
11.01.2018 09:01:20
20.
Holiš Dominik 22.05.2000 TK Radegast
72
20
 
odhlášeno hráčem
11.01.2018 16:08:58
21.
Dorda Lukáš 24.09.2001 Tenisový klub Příbor,z.s.
1170
1
 
odhlášeno hráčem
11.01.2018 18:44:00