Český tenisový svaz
Název:
A5 Optim tour - BPBP cup
Datum:
21.-25.08.
Pořadatel:
LTC Mladá Boleslav z.s. (A - 600)
Dotace:
50000
Kódové číslo:
216064
Dvorců + povrch:
10 antuka
Míče:
Wilson US Open
Kvalifikace
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 10:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 10:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Nezavdal Jiří
Smetanova 987
293 01 Mladá Boleslav
Tel. (1):
603 548 071
E-mail:
j.nezavdal@seznam.cz
Internet:
www.optimtour.cz

Poznámka pořadatele:

Poznámka pořadatele:

Další letní turnaj tenisového okruhu OPTIM TOUR 2020.

Vzhledem k velkému zájmu účastníků Vás žádáme, abyste případné odhlášení z turnaje provedli včas!!!

DOTACE
Celková dotace ženy 25.000,-- Kč a další věcné ceny.
DVOUHRA - vítězka obdrží 8.000,-- Kč a pohár a právo účasti na závěrečném turnaji MASTERS Optim Tour. Finalistka 4.200,-- Kč / semifinalistky 1.700,-- Kč / čtvrtfinalistky 700,-- Kč.
ČTYŘHRA - vítězky 1.500,-- Kč / finalistky 1.000,-- Kč /semifinalistky 400,-- Kč.


KVALIFIKACE
Prezentace do kvalifikace ve čtvrtek 20.8.2020 od 15:00 do 17:00 formou SMS (SMS budou potvrzovány). Poté bude kvalifikace vylosována a rozpis a pořadí utkání budou zveřejněny na CZTENIS.

HLAVNÍ SOUTĚŽ
Prezentace do hlavní soutěže v pátek 21.8.2020 od 15:00 do 17:00 formou SMS (SMS budou potvrzovány). Poté bude turnaj vylosován a rozpis a pořadí utkání budou zveřejněny nejpozději ve 20:00 na CZTENIS.


Občerstvení v areálu bude zajištěno s širokou nabídkou jídel a nápojů.

POZOR POZOR --- PARKOVÁNÍ --- POZOR POZOR
***************************************

V době tenisového turnaje se v MB koná Mistrovství České a Slovenské republiky v cyklistice. PROVOZ V SOBOTU 22.8.2020 V MĚSTĚ OMEZEN!
Pro účastníky tenisového turnaje zajištěno parkování na parkovišti u ZIMNÍHO STADIONU (vzdálenost 150 m od areálu LTC MB).
Pro PŘESNÝ POPIS TRASY na parkoviště V SOBOTU 22.8.2020 sledujte odkaz na www.mbtenis.cz.

V pátek 21.8.2020 a v neděli 23.8.2020 možnost parkování na ul. Tř. T.G.M. a u Městského plaveckého stadionu na Štěpánce. Parkování v ul. Vančurova a Zahradníkova zakázáno!
Do parku Štěpánka vjezd zakázán.

POZOR:
Pokud se hráč prezentoval a druhý den se nedostaví k zápasu, pořadatel si vyhrazuje právo požadovat dodatečné zaplacení vkladu.

HLAVNÍ SOUTĚŽ

22.8.2020

9:00 / Kněžková - Štruplová, Horáková - Havrlíková, Kulhavá - Filip, Dvořáková - Vajsejtlová

10:30 / Baďurová - Knutsonová, Markvartová - Gadient, Tomajková - Krýslová, Černá - Moravcová, Kubíková - Nováková, Richterová - Křenková, Kohoutková - Bejlek, Heinzová - Nová, Pospíšilová - Dohnalová, Abeldinová - Brůchová

11:30 / Ondroušková - Janatová, Havlíčková - Šálková

Ostatní nasazené hráčky 14:00 hod.

Přihlášky do čtyřher do 15:30
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Tomanová Nikola 01.03.1996 TK Slavia Orlová
20
35
 
 
06.08.2020 19:28:19
2.
Laboutková Aneta 10.05.2000 I.ČLTK Praha
22
35
 
 
30.07.2020 19:48:47
3.
Kubáňová Karolína 28.05.2001 TK Slavia Orlová
24
30
34
 
20.07.2020 17:24:05
4.
Hrabalová Kristýna 03.04.1996 TC Brno.
27
30
 
 
03.08.2020 11:18:47
5.
Hájková Klára 16.04.1999 TK Sparta Praha
32
30
 
 
26.07.2020 19:56:13
6.
Polanská Tereza 10.01.1998 TK Škoda Plzeň z.s.
37
25
 
 
03.08.2020 10:06:31
7.
Kladivová Aneta 23.05.2000 TK AGROFERT Prostějov
41
25
 
 
01.08.2020 17:13:10
8.
Šebestová Ivana 04.03.2001 TK ARBREX-OSTRAVA
42
25
 
 
02.08.2020 13:07:24
9.
Svobodová Monika 29.06.1992 HTK Třebíč
47
25
 
 
15.07.2020 08:28:36
10.
Ševčíková Linda 09.06.1998 TC Brno.
48
25
 
 
13.07.2020 08:13:08
11.
Pektorová Hana 12.02.1997 TK PRECHEZA Přerov o.s.
51
25
 
 
02.08.2020 20:08:05
12.
Novotná Nikola 01.11.1998 LTC Pardubice
53
20
 
 
13.07.2020 22:11:27
13.
Pokorná Barbora 09.11.2001 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
54
20
140
 
31.05.2020 08:33:46
14.
Kuchařová Michaela 21.11.2001 SK JC Sport Opava
58
20
217
 
20.07.2020 23:00:13
15.
Lavičková Kristýna 24.01.2002 TK Sparta Praha
61
20
3
 
19.07.2020 23:00:48
16.
Němcová Eliška 28.06.2001 TK Škoda Plzeň z.s.
64
20
167
 
16.06.2020 20:50:59
17.
Šumová Diana 25.09.1994 TK AGROFERT Prostějov
68
20
 
 
13.06.2020 21:45:01
18.
Rutarová Eva 21.07.1995 TK Start Praha-Topolka
70
20
 
 
17.07.2020 15:39:50
19.
Břicháčková Sabina 24.07.2001 TK PRECHEZA Přerov o.s.
73
20
177
 
30.05.2020 14:56:58
20.
Horáková Petra 26.09.2001 TK Zlín
74
20
82
 
19.04.2020 13:52:51
21.
Nováková Karolína 26.10.2002 TK Slavia Plzeň
75
20
18
 
25.05.2020 21:09:39
22.
Nová Andrea 05.11.2003 TJ Spoje Praha
76
20
12
 
15.07.2020 10:44:03
23.
Štruplová Julie 16.11.2004 TK AGROFERT Prostějov
77
20
14
 
14.05.2020 15:02:27
24.
Vajsejtlová Tereza 02.03.2002 LTC Mladá Boleslav z.s.
79
20
76
 
09.06.2020 08:10:09
25.
Richterová Šárka 16.05.2000 I.ČLTK Praha
82
15
 
 
18.07.2020 21:21:49
26.
Šalková Dominika 28.06.2004 TK Neridé
84
15
7
 
26.07.2020 18:25:55
27.
Havrlíková Adéla 28.10.2001 Sokol Košťany
85
15
93
 
22.07.2020 13:53:22
28.
Moravcová Adéla 10.09.2003 TK PRECHEZA Přerov o.s.
86
15
25
 
26.04.2020 20:10:00
29.
Černá Agáta 25.03.2004 I.ČLTK Praha
87
15
22
 
11.08.2020 06:27:52
30.
Kubíková Patricie 06.01.2004 TK Sparta Praha
96
15
8
 
17.05.2020 23:21:32
31.
Krýslová Vendula 05.12.2002 TK Slavia Plzeň
97
15
30
volná karta
30.05.2020 23:11:24
32.
Abeldinova Alla 25.04.2004 TK Slavia Plzeň
98
15
19
 
11.05.2020 19:51:43
33.
Mandelíková Kateřina 13.06.2003 TK AGROFERT Prostějov
129
12
13
 
11.08.2020 07:09:06
34.
Kněžková Nelly 02.12.2003 TK Sparta Praha
131
12
11
 
29.07.2020 11:03:30
35.
Havlíčková Lucie 13.03.2005 TK Sparta Praha
135
12
20
volná karta ČTS
07.07.2020 20:58:52
36.
Klimovičová Linda 18.06.2004 TK AGROFERT Prostějov
282
9
9
 
08.08.2020 08:34:59
37.
Tomajková Kristýna 28.03.2005 TK AGROFERT Prostějov
306
6
27
volná karta ČTS
25.06.2020 08:07:24
38.
Knutsonová Gabriela Andrea 21.04.1997 TK AGROFERT Prostějov
963
1
 
volná karta
01.07.2020 12:50:56
39.
Brůchová Lenka 22.04.1993 LTC Mladá Boleslav z.s.
963
1
 
volná karta
13.08.2020 19:28:16
40.
Bejlek Sára 31.01.2006 TK AGROFERT Prostějov
963
1
36
volná karta ČTS
18.08.2020 10:07:41
41.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
42.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
43.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
44.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
45.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
46.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
47.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
48.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Hindová Denisa 17.07.2002 I.ČLTK Praha
34
30
212
volná karta ČTS
15.08.2020 08:56:23
2.
Janatová Tereza 29.08.1995 LTK Liberec
90
15
 
 
19.07.2020 19:27:24
3.
Pospíšilová Denisa 08.06.1999 TK Neridé
106
15
 
 
07.08.2020 23:27:31
4.
Dejnožková Tereza 17.07.2002 SK HAMR, z.s.
110
15
37
volná karta ČTS
12.08.2020 08:50:26
5.
Baďurová Veronika 27.05.1996 TENIS-CENTRUM DTJ HK
116
15
 
 
05.06.2020 20:45:32
6.
Dohnalová Rozálie 25.07.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
117
15
56
 
05.04.2020 17:58:08
7.
Ondroušková Nella Chiara 10.06.2003 Městský tenisový klub Karviná
123
15
76
 
20.07.2020 16:31:04
8.
Charvátová Vivien 24.07.2001 TC Brno.
124
12
80
 
01.04.2020 17:29:56
9.
Kulhavá Veronika 20.08.2001 TENIS-CENTRUM DTJ HK
126
12
 
 
18.05.2020 11:47:48
10.
Bohatová Zuzana 15.04.2001 TJ Sokol Vysočany
134
12
398
 
08.08.2020 17:33:43
11.
Filip Kateřina 01.09.1999 I.ČLTK Praha
138
12
 
 
16.05.2020 09:01:23
12.
Křenková Tereza 30.08.2004 Rožnovský tenisový klub
146
12
31
 
11.08.2020 11:51:26
13.
Dvořáková Kristýna 14.11.2003 Tenis Cibulka
161
12
160
 
21.07.2020 18:39:09
14.
Heinzová Izabela 11.12.2002 TK Milo Olomouc
164
12
232
 
15.05.2020 21:34:10
15.
Hubičková Magdalena 19.08.2000 TK FZŠ Trávníčkova
166
12
 
volná karta
16.08.2020 08:59:57
16.
Sluková Blanka 22.09.2003 TJ SVAH Všebořice, o.s.
174
12
197
 
13.07.2020 06:50:10
17.
Markvartová Anna 28.04.2000 TK Olymp Praha
187
12
 
 
04.08.2020 20:52:57
18.
Mamicová Kristýna 16.02.2000 TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.
191
12
 
 
06.08.2020 15:09:42
19.
Pešková Johana 23.01.2002 SK OAZA Praha
240
9
122
 
13.07.2020 15:23:36
20.
Kohoutková Natálie 08.02.1999 LTK Liberec
309
6
 
volná karta
18.08.2020 21:30:17
21.
Drukerová Liliana Tucky 28.07.2002 1. Vestecká sportovní o.s.
333
6
104
 
14.07.2020 08:28:10
22.
Pávková Katrin 06.07.2005 I.ČLTK Praha
362
6
42
 
12.05.2020 22:45:49
23.
Slavíková Emma 24.01.2003 TC VŠ Praha
378
6
354
 
29.07.2020 15:03:49
24.
Šprojcarová Veronika 11.09.2003 LTC Mladá Boleslav z.s.
601
4
245
volná karta
13.08.2020 15:58:11
25.
Horáčková Lucie 28.04.2003 LTC Mladá Boleslav z.s.
809
3
386
 
20.08.2020 16:00:19
26.
Gadient Nicole 07.08.1998 TJ Spoje Praha
963
1
 
volná karta
16.08.2020 20:03:28

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Zeminová Markéta 27.11.1996 TK Start Praha-Topolka
114
15
 
odhlášeno hráčem
24.06.2020 09:17:31
2.
Rundová Stella Viktorie 10.05.2006 F.H.TK Dobřichovice
900
3
260
odhlášeno hráčem
05.07.2020 22:31:27
3.
Šmejkalová Amélie 16.02.2005 I.ČLTK Praha
963
1
21
odhlášeno hráčem
16.07.2020 19:07:26
4.
Hrabalová Eliška 21.09.2005 TC Dvůr Králové, z.s.
185
12
88
odhlášeno hráčem
03.08.2020 20:56:14
5.
Svozilová Marie 06.12.2002 TK DEZA Valašské Meziříčí
103
15
44
odhlášeno hráčem
07.08.2020 14:22:49
6.
Vlkovská Veronika 06.09.1997 LTC Pardubice
39
25
 
odhlášeno hráčem
08.08.2020 07:22:49
7.
Michálková Barbora 03.04.2006 LTC Mladá Boleslav z.s.
963
1
79
odhlášeno hráčem
09.08.2020 07:01:30
8.
Kadlecová Hana 02.06.2004 Tenisový klub Benátky nad Jizerou
419
6
148
odhlášeno hráčem
11.08.2020 15:38:38
9.
Štěpánová Terezie 01.06.2003 TJ Spoje Praha
260
9
57
odhlášeno hráčem
11.08.2020 19:45:02
10.
Lamiová Klára 14.06.2001 TJ Lázně Bělohrad
92
15
165
odhlášeno hráčem
12.08.2020 09:01:22
11.
Dörreová Adéla 28.09.2002 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s.
66
20
24
odhlášeno hráčem
12.08.2020 20:32:28
12.
Bezdíčková Hana 18.06.2001 DTK Skuteč
112
15
155
odhlášeno hráčem
13.08.2020 15:36:18
13.
Molchanova Olga 27.04.2004 TK Sparta Praha
963
1
 
odhlášeno hráčem
13.08.2020 19:55:51
14.
Paterová Dominika 19.09.1995 TK Sparta Praha
209
9
 
odhlášeno hráčem
13.08.2020 21:04:19
15.
Kalousková Sylvie 08.10.2002 SK Aritma Praha
125
12
65
odhlášeno hráčem
14.08.2020 11:17:26
16.
Šulcová Vanesa 11.12.2004 VSK VŠB-TU Ostrava
201
9
163
IS: kolizní přihláška
14.08.2020 12:00:33
17.
Panchartek Anna 12.03.2004 TK AGROFERT Prostějov
249
9
47
IS: kolizní přihláška
14.08.2020 12:00:34
18.
Augustinová Natálie 29.01.2003 TK PRECHEZA Přerov o.s.
63
20
491
odhlášeno hráčem
14.08.2020 12:53:44
19.
Těhníková Ema 03.09.2004 TK Neridé
177
12
96
odhlášeno hráčem
14.08.2020 20:52:23
20.
Paterová Natálie 28.06.2005 TK Olymp Praha
561
4
169
odhlášeno hráčem
15.08.2020 06:48:54
21.
Petruželová Markéta 09.04.2000 LTK Liberec
55
20
 
odhlášeno hráčem
16.08.2020 10:48:32
22.
Šafářová Zdena 20.08.2003 I.ČLTK Praha
155
12
52
odhlášeno hráčem
18.08.2020 11:26:48
23.
Jarošová Adéla 16.11.1994 TK Neridé
59
20
 
odhlášeno hráčem
18.08.2020 18:23:32
24.
Horáčková Gabriela 04.06.1991 TC Brno.
28
30
 
odhlášeno hráčem
18.08.2020 18:43:45
25.
Zýtová Julie 01.02.2003 TK Neridé
338
6
39
odhlášeno hráčem
18.08.2020 19:36:44
26.
Vrbenská Anna 29.11.1996 TK FZŠ Trávníčkova
963
1
 
odhlášeno hráčem
18.08.2020 20:45:19
27.
Vlčková Karolína 17.10.2000 TJ Spoje Praha
36
25
 
odhlášeno hráčem
19.08.2020 11:32:29
28.
Rusová Alica 05.02.1998 SK HAMR, z.s.
29
30
 
odhlášeno hráčem
19.08.2020 21:11:32
29.
Pluhařová Terezie 07.08.2002 TK AGROFERT Prostějov
322
6
17
odhlášeno hráčem
19.08.2020 21:19:37
30.
Nováková Klára 10.05.2002 TK Slavia Plzeň
95
15
15
odhlášeno hráčem
20.08.2020 08:12:29
31.
Jungwirthová Tereza 02.10.2002 LTK TEPLICE o.s.
252
9
55
odhlášeno hráčem
20.08.2020 11:01:15
32.
Křtěnová Sonja 21.07.1998 SK HAMR, z.s.
91
15
 
odhlášeno hráčem
20.08.2020 13:51:44
33.
Csabi Petra 11.06.2002 TK AGROFERT Prostějov
46
25
89
odhlášeno hráčem
20.08.2020 15:16:20
34.
Sisková Anna 01.07.2001 TK AGROFERT Prostějov
31
30
141
odhlášeno hráčem
20.08.2020 15:24:14
35.
Sedláčková Petra 07.08.2001 TK Olymp Praha
102
15
 
odhlášeno hráčem
20.08.2020 16:23:50
36.
Sirotková Šarlota Sofie 17.09.2001 TJ Sokol Vysočany
80
20
26
odhlášeno hráčem
20.08.2020 16:33:55
37.
Kareisová Ludmila 20.02.2002 ITS Tennis Club, z.s.
65
20
525
odhlášeno hráčem
20.08.2020 16:33:58
38.
Michálková Julie 27.03.2001 1. Vestecká sportovní o.s.
169
12
312
odhlášeno pořadatelem
20.08.2020 16:36:52