Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Oblastní přebor
Pořadatel:  Praha
Datum:  13.-16.06.
Věk. kategorie:  dospělí
Paroulek Tadeáš
 
 
 
Zámečník Adam
6:1, 6:3
 
Schneider Václav
6:3, 6:2
 
Kusý Jan
6:1, 6:3
 
Paroulek Filip
6:0, 3:6, 6:4
 
 
7:5, 4:6, 6:0
 
Štětka Ondřej
 
Kubín Marian
6:2, 6:3
 
 
 
Keller Oliver
7:5, 6:3
 
Forman Max
6:4, 4:6, 6:2
 
Šubert Vítek
6:1, 4:6, 6:3
 
Truhlář Josef
6:3, 6:3
 
 
6:0, 7:6
 
Kubík Kristián
 
Blecha Adam
6:1, 7:5
 
 
 
Žák Kryštof
6:4, 2:6, 6:1
 
Musil Mathias
2:6, 6:3, 6:4
 
Hájek Tobiáš
6:1, 7:6
 
Baum Štěpán
6:2, 6:1
 
 
6:4, 6:4
 
Řeháček Marek
 
Pírek František
6:4, 5:7, 6:4
 
 
 
Agovič Semi
6:3, 6:2
 
Prachař Jakub
6:3, 6:3
 
Stuchlík Oskar Oliver
6:1, 6:4
 
Stavrovskij Petr
6:2, 2:6, 6:2
 
 
6:2, 6:3
 
Peterka Adam
 
Mikula Jakub
6:3, 6:3
 
 
 
Kladiva Šimon
6:2, 6:3
 
Janko Antonín
6:2, 6:1
 
Vaja Samuel
7:6, 1:6, 6:3
 
Ježek Vojtěch
6:1, 6:1
 
 
scr.
 
Pánik Matěj
 
 
7:5, 6:0
 
Horák Vítek
 
Hračov Stanislav
6:3, 6:4
 
Kalina Vít
6:3, 4:6, 7:5
 
Sklenka Victor Andrés
scr.
 
Šťastný Boris
6:3, 6:2
 
Jeníček Jiří
6:2, 6:2
 
 
 
Arendar Roman
6:2, 6:3
 
 
 
Kazda Martin
3:6, 6:3, scr.
 
Hegenbart Max
6:3, 6:3
 
Michálek Jan
3:6, 7:5, 6:2
 
Frydryšek Tomáš
6:2, 6:0
 
Dušek Ondřej
6:4, 6:3
 
 
 
Vejšický Oldřich
scr.
 
 
 
Solař David
6:1, 6:4
 
Filip Jakub
6:7, 6:4, 7:5
 
Čížek Gabriel
7:6, 6:1
 
Vencl Matyáš
7:5, 6:4
 
 
6:2, 6:2
 
Barnat Jiří
 
Rozhodčí turnaje: Lenc Jakub (platná licence B do 31.12.2021)
Poznámka pořadatele: PROGRAM STŘEDA 17.6.: 9:00 kurt 1 BARNAT - PAROULEK. Možnost rozehrávky 8:00 - 8:45. Kontakt Jakub Lenc (721734250)
Počet účastníků48
NasazeníBH
Paroulek Tadeáš 2135
Barnat Jiří 2630
Jeníček Jiří 2930
Blecha Adam 5620
Kubík Kristián 7120
Arendar Roman 8715
Peterka Adam 9715
Mikula Jakub 10115
Kategorie : 8Součet BH: 180
Kódové číslo akce: 112800

Paroulek Tadeáš - Paroulek Filip
 
 
 
Filip Jakub - Kalina Vít
6:2, 6:4
 
Kazda Martin - Mikula Jakub
scr.
 
Čížek Gabriel - Šťastný Boris
6:3, 6:2
 
 
 
Stavrovskij Petr - Horák Vítek
scr.
 
 
 
Truhlář Josef - Prachař Jakub
6:4, 7:6
 
 
 
Agovič Semi - Janko Antonín
6:1, 6:0
 
 
 
Šubert Vítek - Žák Kryštof
6:4, 6:2
 
 
 
Jeníček Jiří - Solař David
6:0, 6:2
 
 
 
Arendar Roman - Štětka Ondřej
6:2, 7:6 (3)
 
 
 
Kusý Jan - Vencl Matyáš
7:5, 6:3
 
 
 
Michálek Jan - Jiřička Jakub
6:4, 3:6, 1:0 (3)
 
 
 
Sklenka Victor Andrés - Ježek Vojtěch
3:6, 6:4, 1:0 (8)
 
 
 
Hegenbart Max - Stuchlík Oskar Oliver
7:5, 0:6, 1:0 (5)
 
 
 
Schneider Václav - Hájek Tobiáš
6:4, 2:6, 1:0 (9)
 
 
 
Kubín Marian - Peterka Adam
7:6, 6:4
 
Kladiva Šimon - Vejšický Oldřich
6:4, 6:4
 
 
4:6, 6:3, 1:0 (3)
 
Kubík Kristián - Řeháček Marek
 
Rozhodčí turnaje: Lenc Jakub (platná licence B do 31.12.2021)
Počet dvojic18
NasazeníBH
Paroulek Tadeáš 2135
Jeníček Jiří 2930
Kubík Kristián 7120
Arendar Roman 8715
Peterka Adam 9715
Mikula Jakub 10115
Štětka Ondřej 10215
Horák Vítek 12215
Kategorie : 8Součet BH: 160
Kódové číslo akce: 114800

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Boussier Stephane12.05.1983Tenis Cibulka

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Janko Antonín15.11.2003Tenis & Padel klub Písečná, z.s.
Jiřička Jakub30.05.1992TK Start Praha-Topolka