Název: |
HMČR RPM Cup Memoriál Jana Záhlavy |
Datum: |
20.-25.01. |
Pořadatel: |
ČTS (H) |
Místo konání: |
Milten Milovice |
Dotace: |
100000 |
Kódové číslo: |
106700 |
Dvorců + povrch: |
3 decoturf US open |
Míče: |
Wilson Premier Tour |
Kvalifikace | |
Počet účastníků: |
16 |
Prezentace v |
Po do 10:00 hod. |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
Po do 10:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
ČTS Fiala Leoš |
Ostrov Štvanice 38 | |
170 00 Praha 7 | |
Tel. (1): |
777 922 395 |
Tel. (2): |
222 333 418 |
E-mail: |
leos.fiala@cztenis.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Rikl Patrik | 06.01.1999 | TK Sparta Praha | 16 |
35 |
05.01.2020 10:39:33 |
||
2. |
Konečný Michal | 13.10.1989 | RPM Spoje Praha | 17 |
35 |
07.01.2020 15:30:52 |
||
3. |
Krstev Ondřej | 13.06.1997 | TK Neridé | 20 |
35 |
04.01.2020 15:08:31 |
||
4. |
Duda Filip | 30.09.1998 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 22 |
35 |
07.01.2020 20:46:12 |
||
5. |
Barnat Jiří | 26.07.2001 | I.ČLTK Praha | 26 |
30 |
10 |
11.12.2019 16:52:35 |
|
6. |
Bolardt Antonín | 07.06.1998 | TK Sparta Praha | 27 |
30 |
11.12.2019 11:33:11 |
||
7. |
Štěpánek Antonín | 15.04.1999 | SK HAMR, z.s. | 30 |
30 |
27.11.2019 16:04:09 |
||
8. |
Reček Dominik | 19.02.1995 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 30 |
30 |
17.12.2019 17:41:17 |
||
9. |
Rumler Robert | 01.12.1993 | ITS Tennis Club, z.s. | 37 |
25 |
11.11.2019 20:01:32 |
||
10. |
Ing. Michnev Petr | 03.08.1989 | HTK Třebíč | 43 |
25 |
25.11.2019 20:22:07 |
||
11. |
Vlkovský Vojtěch | 12.07.1999 | LTC Pardubice | 45 |
25 |
28.12.2019 21:06:43 |
||
12. |
Bíško Michal | 07.05.1994 | TK Start Praha-Topolka | 46 |
25 |
12.11.2019 14:34:07 |
||
13. |
Nebojsa Stanislav | 02.10.1979 | Jiskra Otrokovice | 48 |
25 |
01.11.2019 11:36:17 |
||
14. |
Kadora Jakub | 18.10.1993 | TK Slavia Orlová | 49 |
25 |
15.11.2019 11:24:11 |
||
15. |
Rinko Štěpán | 13.11.1996 | TCG Karlovy Vary | 50 |
25 |
27.12.2019 22:33:10 |
||
16. |
Černý Matyáš | 15.10.2001 | LTK Liberec | 51 |
25 |
12 |
volná karta ČTS | 03.01.2020 20:55:09 |
17. |
Kovařík David | 08.10.2000 | TK AGROFERT Prostějov | 52 |
25 |
volná karta ČTS | 07.01.2020 12:25:09 |
|
18. |
Vrbka Jiří | 01.04.1980 | Tenisový klub Benátky nad Jizerou | 53 |
25 |
poslední dle CŽ | 08.01.2020 13:44:31 |
|
19. |
Langmajer Dominik | 21.08.1999 | TJ Spoje Praha | 54 |
20 |
volná karta pořadatel | 06.01.2020 22:16:21 |
|
20. |
Cintl Matěj | 29.11.1998 | Tenisklub Cheb | 55 |
20 |
nominace ZČ | 08.12.2019 22:52:37 |
|
21. |
Blecha Adam | 30.06.1998 | SK HAMR, z.s. | 56 |
20 |
nominace Praha | 09.12.2019 11:16:02 |
|
22. |
Zapský Kryštof | 05.05.2001 | TK Slavia Plzeň | 61 |
20 |
29 |
volná karta ČTS | 26.11.2019 11:08:16 |
23. |
Vondrášek Jaroslav | 16.01.1996 | TK Ústí n.Labem | 68 |
20 |
nominace SČ | 16.12.2019 21:33:04 |
|
24. |
Semerák Jan | 26.01.2001 | Slavoj Český Brod | 73 |
20 |
65 |
nominace StČ | 11.12.2019 12:50:28 |
25. |
Jermář Jan | 12.04.2000 | SLOVAN HRANICE, z.s. | 81 |
20 |
nominace SM | 03.12.2019 09:29:20 |
|
26. |
Malý Patrik | 06.01.1997 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | 95 |
15 |
nominace VČ | 13.12.2019 21:00:11 |
|
27. |
Linha Jiří | 24.11.1984 | LTC VITON České Budějovice,z.s. | 155 |
12 |
nominace JČ | 11.12.2019 12:50:59 |
|
28. |
Vesecký Karel | 06.06.1982 | TK Spartak Jihlava | 165 |
12 |
nominace JM | 27.12.2019 20:28:58 |
|
29. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
30. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
31. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
32. |
kvalifikant | kvalifikant |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Pavluv Richard | 08.11.1996 | LTC Houštka | 58 |
20 |
23.11.2019 18:47:15 |
||
2. |
Pecák Štěpán | 21.06.2000 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | 62 |
20 |
22.11.2019 15:25:28 |
||
3. |
Vojtěchovský Lukáš | 29.01.1971 | LTK Liberec | 64 |
20 |
14.01.2020 15:54:24 |
||
4. |
Vachtl Jiří | 12.06.1996 | LTC Slovan Kladno | 74 |
20 |
04.11.2019 11:54:45 |
||
5. |
Kraus Martin | 06.02.2000 | TK Slavia Plzeň | 78 |
20 |
volná karta ČTS - 1. ZČ | 03.11.2019 14:43:44 |
|
6. |
Podlešák Marek | 13.08.1999 | TK Louny | 82 |
20 |
05.11.2019 13:31:49 |
||
7. |
Dillenz Lukáš | 17.05.1997 | ITS Tennis Club, z.s. | 84 |
15 |
23.12.2019 10:34:42 |
||
8. |
Arendar Roman | 13.03.2000 | TJ Spoje Praha | 87 |
15 |
06.12.2019 13:35:32 |
||
9. |
Januška Adam | 20.12.2000 | TK Neridé | 90 |
15 |
Volna karta | 18.01.2020 23:40:40 |
|
10. |
Kozler Adam | 03.06.2000 | TK Slavia Plzeň | 93 |
15 |
06.01.2020 08:48:54 |
||
11. |
Tříška Martin | 03.10.1991 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 94 |
15 |
04.12.2019 15:15:42 |
||
12. |
Peterka Adam | 20.04.2001 | Sokol Čimice | 97 |
15 |
47 |
04.12.2019 22:16:19 |
|
13. |
Jiroušek Lukáš | 19.07.2001 | LTC Houštka | 99 |
15 |
422 |
volná karta pořadatel | 17.01.2020 14:40:50 |
14. |
Klír Petr | 22.02.2001 | TK Slavia Plzeň | 118 |
15 |
174 |
odprezentovaný náhradník | 04.12.2019 14:54:58 |
15. |
Mareš Vojtěch | 25.05.2001 | TK Neridé | 145 |
12 |
41 |
volná karta pořadatel | 15.01.2020 14:48:29 |
16. |
Havlíček Mark | 13.10.2003 | TK Most | 296 |
9 |
52 |
volná karta ČTS | 11.01.2020 12:06:17 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Fiala Přemysl | 19.12.1994 | TK Strakonice | 113 |
15 |
1. náhradník JČ | 11.12.2019 12:51:34 |
|
2. |
Bartoň Hynek | 05.04.2004 | TK Sparta Praha | 133 |
12 |
11 |
08.12.2019 17:02:53 |
|
3. |
Süč Dominik | 19.09.1990 | TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. | 161 |
12 |
04.01.2020 15:13:41 |
||
4. |
Marcolla Jakub | 18.03.2000 | LTC Tábor 1903 | 173 |
12 |
2. náhradník JČ | 11.12.2019 12:51:59 |
|
5. |
Maštálka Petr | 13.11.2002 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 324 |
6 |
151 |
24.11.2019 08:55:28 |
|
6. |
Šlachta Cyril František | 04.09.2001 | TK ETIAM | 1032 |
1 |
10.11.2019 17:00:10 |
||
7. |
Papík Tomáš | 13.04.1994 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 1032 |
1 |
06.01.2020 08:17:25 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Mikula Jakub | 23.06.2003 | TJ Sokol Vysočany | 101 |
15 |
130 |
odhlášeno hráčem | 30.12.2019 08:04:19 |
2. |
Nicod Jakub | 21.07.2004 | TK Sparta Praha | 1032 |
1 |
24 |
odhlášeno hráčem | 07.01.2020 07:38:59 |
3. |
Hudeček Petr | 27.12.1973 | Slavoj Litoměřice | 130 |
12 |
IS: lhůta 5 dní | 12.01.2020 15:25:37 |
|
4. |
Paleček Adam | 09.01.2001 | TJ Brno-Komín | 159 |
12 |
82 |
odhlášeno hráčem | 12.01.2020 21:38:59 |
5. |
Horák Ondřej | 14.10.2002 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 239 |
9 |
6 |
odhlášeno hráčem | 13.01.2020 09:07:59 |
6. |
Vrba Daniel | 23.07.1996 | Sokol Brno Žabovřesky | 39 |
25 |
odhlášeno hráčem | 16.01.2020 16:25:28 |
|
7. |
Nedvídek Jan | 03.01.2002 | Tennis Hill Havířov o.s. | 1032 |
1 |
227 |
IS: lhůta 5 dní | 17.01.2020 14:05:06 |
8. |
Michl Filip | 02.04.1994 | TO SK Mělník | 40 |
25 |
odhlášeno pořadatelem | 18.01.2020 10:42:42 |
|
9. |
Filo Daniel | 23.04.1995 | TK SC OSTRAVA | 80 |
20 |
odhlášeno hráčem | 18.01.2020 22:08:33 |
|
10. |
Steinhauser Robert | 02.09.2000 | TK AGROFERT Prostějov | 1032 |
1 |
odhlášeno hráčem | 21.01.2020 13:43:18 |
|
11. |
Siwy Rudolf | 04.02.1986 | TC Třinec | 112 |
15 |
odhlášeno hráčem | 11.06.2020 09:47:47 |
|
12. |
Dvořák Marek | 27.02.1984 | TCG Karlovy Vary | 639 |
4 |
odhlášeno hráčem | 14.06.2020 15:42:21 |