Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2017

Věková kategorie: starší žactvo

51 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Neridé
Tisknout
7
0
50:13
103:29
674:364
14
2
TK Radošovice
Tisknout
6
1
44:19
92:42
673:424
13
3
Tenis Dobříš
Tisknout
5
2
41:22
85:52
632:453
12
4
Slavoj Český Brod
Tisknout
3
4
38:25
84:57
630:498
10
5
Lokomotiva Beroun
Tisknout
3
4
31:32
67:68
545:547
10
6
1. Vestecká sportovní
Tisknout
3
4
30:33
62:68
507:520
10
7
LTC Mladá Boleslav o.s.
Tisknout
1
6
13:50
32:104
386:704
8
8
LTC Slovan Kladno
Tisknout
0
7
5:58
13:118
215:752
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
3
20.5.2017 NT 28.5.2017
11
Lokomotiva Beroun Slavoj Český Brod
5:4
11:10
97:89
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Sembdner Adam (H)
6
Kubelka David
15
1:6
1:6
 
2
12
0
2
0
1
2.
Velík Lukáš
6
Barták Antonín (H)
15
3:6
1:6
 
4
12
0
2
0
1
3.
Zýtová Julie
30
Jäger Michaela (H)
15
6:1
6:1
 
12
2
2
0
1
0
4.
Větrovská Gabriela
9
Bláhová Ema Albína
12
7:6
2:6
6:7
15
19
1
2
0
1
5.
Sýkora Tadeáš (H)
12
Šulc Dominik
12
6:7
4:6
 
10
13
0
2
0
1
6.
Loužecký Josef
12
Fernando Timothy
1
6:7
6:3
6:1
18
11
2
1
1
0
7.
Zýtová Julie
Větrovská Gabriela
30
9
Jäger Michaela (H)
Bláhová Ema Albína
15
12
6:4
6:1
 
12
5
2
0
1
0
8.
Velík Lukáš
Sýkora Tadeáš (H)
6
12
Kubelka David
Barták Antonín (H)
15
15
6:3
4:6
1:0
11
9
2
1
1
0
9.
Sembdner Adam (H)
Loužecký Josef
6
12
Šulc Dominik
Fernando Timothy
12
1
7:5
6:1
 
13
6
2
0
1
0
               
97
89
11
10
5
4

Soupiska Lokomotiva Beroun

jméno
nar.
BH
1
Sembdner Adam (H)
02.09.2004
431
6
2
Velík Lukáš
17.06.2005
382
6
3
Sýkora Tadeáš (H)
10.03.2004
243
12
4
Loužecký Josef
22.12.2003
235
12
5
Loužecký Jan
03.05.2007
1111
1
6
Hirsch Oliver
02.01.2006
1111
1
7
Knobloch Jan
28.07.2006
1111
1
8
Krutina Adam
08.07.2005
1111
1
21
Zýtová Julie
01.02.2003
40
30
22
Větrovská Gabriela
08.02.2003
180
9
23
Váňová Karolína
02.01.2006
773
1
24
Školová Klára
21.01.2007
773
1

Soupiska Slavoj Český Brod

jméno
nar.
BH
1
Kubelka David
28.07.2003
134
15
2
Barták Antonín (H)
27.01.2003
154
15
3
Šulc Dominik
06.06.2003
220
12
4
Švejcar Václav
12.03.2004
560
4
5
Fernando Timothy
06.04.2004
1111
1
6
Botek Radovan
28.01.2005
1111
1
7
Ledvina Jan
06.04.2006
1111
1
8
Picek Samuel
01.12.2005
1111
1
9
Losman Matěj
14.06.2005
1111
1
10
šulc Jakub
16.01.2007
1111
1
21
Jäger Michaela (H)
02.06.2003
87
15
22
Bláhová Ema Albína
15.09.2003
155
12
23
Krsková Eliška (H)
26.04.2004
387
4
24
Pavelková Petra
23.02.2004
616
3
25
Příhodová Zuzana
01.08.2004
773
1
26
Stastna Veronika
17.06.2005
773
1
27
Veranová Alice
07.05.2005
773
1