Český tenisový svaz

Krsková Eliška

Datum narození:
26.04.2004
Platnost reg. do:
04.11.2020
Klub:
Sokol Říčany
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2015
Sokol Říčany
401 (6)
 
 
 
2016
Sokol Říčany
191 (12)
 
 
 
2017
Sokol Říčany
129 (1)
387 (4)
 
 
2018
Sokol Říčany
 
151 (12)
691 (3)
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
07- II.třída D
23.6.2018 NT 30.6.2018, Tsport Votice B - Sokol Říčany
4
 Družstva celkem (2hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
11
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
11

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
07- II.třída D
23.6.2018 NT 30.6.2018, Tsport Votice B - Sokol Říčany
7
 Družstva celkem (4hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
11
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
11

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
23 - I.třída B
24.6.2018 NT 1.7.2018, Slavoj Český Brod B - LTC Houštka
1
2.
23 - I.třída B
10.6.2018 NT 16.6.2018, Slavoj Český Brod B - TJ TK Neratovice
0
3.
23 - I.třída B
27.5.2018 NT 2.6.2018, Slavoj Český Brod B - Tenisový klub Benátky nad Jizerou B
6
4.
23 - I.třída B
17.6.2018 NT 23.6.2018, Slavoj Čerčany - Slavoj Český Brod B
6
5.
23 - I.třída B
20.5.2018 NT 26.5.2018, Slavoj Žiželice - Slavoj Český Brod B
4
6.
23 - I.třída B
29.4.2018 NT 5.5.2018, LTC Mladá Boleslav - Slavoj Český Brod B
6
 Družstva celkem (2hra)
23
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
36
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
35

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
23 - I.třída B
24.6.2018 NT 1.7.2018, Slavoj Český Brod B - LTC Houštka
1
2.
23 - I.třída B
10.6.2018 NT 16.6.2018, Slavoj Český Brod B - TJ TK Neratovice
0
3.
23 - I.třída B
27.5.2018 NT 2.6.2018, Slavoj Český Brod B - Tenisový klub Benátky nad Jizerou B
6
4.
23 - I.třída B
17.6.2018 NT 23.6.2018, Slavoj Čerčany - Slavoj Český Brod B
6
5.
23 - I.třída B
20.5.2018 NT 26.5.2018, Slavoj Žiželice - Slavoj Český Brod B
0
6.
23 - I.třída B
29.4.2018 NT 5.5.2018, LTC Mladá Boleslav - Slavoj Český Brod B
0
 Družstva celkem (4hra)
13
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
36
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
35

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
31 KADET TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
26.5.2018 NT 10.6.2018, 1. Vestecká sportovní - Slavoj Český Brod
0
2.
31 KADET TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
9.6.2018 NT 17.6.2018, Slavoj Český Brod - WILSON Tenis Centrum
6
3.
31 KADET TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
5.5.2018 NT 20.5.2018, TJ LTC Poděbrady - Slavoj Český Brod
4
4.
31 KADET TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
19.5.2018 NT 27.5.2018, Slavoj Český Brod - Lokomotiva Beroun
0
5.
31 KADET TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
28.4.2018 NT 6.5.2018, Slavoj Český Brod - Open Tennis Club
0
6.
31 KADET TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
16.6.2018 NT 24.6.2018, Tenis Dobříš - Slavoj Český Brod
0
 Družstva celkem (2hra)
10
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
23
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
23

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
31 KADET TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
26.5.2018 NT 10.6.2018, 1. Vestecká sportovní - Slavoj Český Brod
0
2.
31 KADET TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
9.6.2018 NT 17.6.2018, Slavoj Český Brod - WILSON Tenis Centrum
0
3.
31 KADET TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
5.5.2018 NT 20.5.2018, TJ LTC Poděbrady - Slavoj Český Brod
4
4.
31 KADET TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
19.5.2018 NT 27.5.2018, Slavoj Český Brod - Lokomotiva Beroun
0
5.
31 KADET TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
28.4.2018 NT 6.5.2018, Slavoj Český Brod - Open Tennis Club
0
6.
31 KADET TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
16.6.2018 NT 24.6.2018, Tenis Dobříš - Slavoj Český Brod
9
 Družstva celkem (4hra)
13
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
23
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
23