Český tenisový svaz

Mazal Matyáš

Datum narození:
22.06.2007
Platnost reg. do:
08.10.2022
Klub:
TK Blansko
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2018
TK Blansko
414 (12)
 
 
 
2019
TK Blansko
246 (15)
610 (4)
 
 
2020
TK Blansko
143 (1)
312 (9)
 
 
2021
TK Blansko
 
157 (15)
 
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
18.07.2020, Memoriál ing.Svatopliuka Jouzy

TK Blansko (C - 200), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
18.07.2020, Memoriál ing.Svatopliuka Jouzy

TK Blansko (C - 200), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
24. II.TŔÍDA sk.BD
7.6.2020, TK Blansko - TJ Brno-Komín
3
2.
24. II.TŔÍDA sk.BD
21.6.2020, TK Zlín B - TK Blansko
0
3.
24. II.TŔÍDA sk.BD
28.6.2020, TK Blansko - TJ Jiskra Strážnice
1
 Družstva celkem (2hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
8
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
24. II.TŔÍDA sk.BD
7.6.2020, TK Blansko - TJ Brno-Komín
4
2.
24. II.TŔÍDA sk.BD
21.6.2020, TK Zlín B - TK Blansko
0
3.
24. II.TŔÍDA sk.BD
28.6.2020, TK Blansko - TJ Jiskra Strážnice
0
 Družstva celkem (4hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
8
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
07.12.2019, Sokol Zábřeh

Sokol Zábřeh (C - 400), K: 5/5

15
2
14.12.2019, ŽLTC CUP

ŽLTC Brno (C - 400), K: 4/4

0
3
11.01.2020, WILSON CUP

SK Tenis Tišnov (C - 500), K: 4/4

15
4
18.01.2020

TK TILIA Brno (C - 500), K: 5/5

15
5
25.01.2020, Halový oblastní přebor

jihomoravský (P - 600), K: 8/-

0
6
31.01.2020, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 500), K: 4/4

15
7
15.02.2020

TK Česká Třebová, z.s. (C - 500), K: 5/5

15
8
22.02.2020, Tenis Cibulka Cup 2020

Tenis Cibulka (C - 500), K: 4/4

10
9
29.02.2020, HEAD CUP

TJ Žďár nad Sázavou (C - 400), K: 4/4

15
10
07.03.2020

TK Česká Třebová, z.s. (C - 500), K: 5/-

15
11
29.05.2020, TJ Kraví Hora Brno open

TJ Kraví Hora Brno (C - 300), K: 5/5

15
12
13.06.2020, Oblastní přebor

jihomoravský (P - 400), K: 8/8

0
13
01.07.2020

TK Březnice (C - 200), K: 4/4

15
14
04.07.2020, TKMH OPEN

TK Mnichovo Hradiště (C - 300), K: 4/4

20
15
09.07.2020

TK Pelhřimov (B - 400), K: 9/9

0
16
11.07.2020

BLTC Brno (C - 200), K: 4/4

10
17
15.07.2020

ASK Lipůvka (C - 300), K: 4/4

30
18
21.07.2020

TK Blansko (C - 200), K: 4/4

20
19
25.07.2020, TATRA CUP

TK Hlinsko (C - 300), K: 4/4

20
20
08.08.2020, HEAD CUP

TJ Žďár nad Sázavou (C - 300), K: 5/4

0
21
11.08.2020, WILSON CUP

SK Tenis Tišnov (C - 300), K: 5/4

0
22
17.08.2020

TK Zlín (B - 400), K: 8/8

0
23
22.08.2020

Jiskra Otrokovice (C - 300), K: 4/4

10
24
05.09.2020

TK Spartak Jihlava (B - 400), K: 8/8

0
25
12.09.2020, KROMĚŘÍŽ CUP

TC Bajda Kroměříž (C - 300), K: 5/5

0
26
19.09.2020, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (C - 300), K: 4/4

15
27
26.09.2020

Slovácký TK Břeclav (C - 300), K: 4/4

10
 Jednotlivci celkem
280/27

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
07.12.2019, Sokol Zábřeh

Sokol Zábřeh (C - 400), K: 5/5

10
2
14.12.2019, ŽLTC CUP

ŽLTC Brno (C - 400), K: 4/4

0
3
11.01.2020, WILSON CUP

SK Tenis Tišnov (C - 500), K: 4/4

15
4
18.01.2020

TK TILIA Brno (C - 500), K: 5/5

15
5
25.01.2020, Halový oblastní přebor

jihomoravský (P - 600), K: 8/-

-
6
31.01.2020, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 500), K: 4/4

10
7
15.02.2020

TK Česká Třebová, z.s. (C - 500), K: 5/5

15
8
22.02.2020, Tenis Cibulka Cup 2020

Tenis Cibulka (C - 500), K: 4/4

10
9
29.02.2020, HEAD CUP

TJ Žďár nad Sázavou (C - 400), K: 4/4

10
10
07.03.2020

TK Česká Třebová, z.s. (C - 500), K: 5/-

-
11
29.05.2020, TJ Kraví Hora Brno open

TJ Kraví Hora Brno (C - 300), K: 5/5

0
12
13.06.2020, Oblastní přebor

jihomoravský (P - 400), K: 8/8

0
13
01.07.2020

TK Březnice (C - 200), K: 4/4

7
14
04.07.2020, TKMH OPEN

TK Mnichovo Hradiště (C - 300), K: 4/4

15
15
09.07.2020

TK Pelhřimov (B - 400), K: 9/9

0
16
11.07.2020

BLTC Brno (C - 200), K: 4/4

7
17
15.07.2020

ASK Lipůvka (C - 300), K: 4/4

15
18
21.07.2020

TK Blansko (C - 200), K: 4/4

15
19
25.07.2020, TATRA CUP

TK Hlinsko (C - 300), K: 4/4

7
20
08.08.2020, HEAD CUP

TJ Žďár nad Sázavou (C - 300), K: 5/4

7
21
11.08.2020, WILSON CUP

SK Tenis Tišnov (C - 300), K: 5/4

7
22
17.08.2020

TK Zlín (B - 400), K: 8/8

0
23
22.08.2020

Jiskra Otrokovice (C - 300), K: 4/4

7
24
05.09.2020

TK Spartak Jihlava (B - 400), K: 8/8

0
25
12.09.2020, KROMĚŘÍŽ CUP

TC Bajda Kroměříž (C - 300), K: 5/5

7
26
19.09.2020, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (C - 300), K: 4/4

10
27
26.09.2020

Slovácký TK Břeclav (C - 300), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
189/25
18.01.2020

TK TILIA Brno (C - 500), K: 5/5

16>8 Mazal Matyáš- Šrenk Jakub6:3, 4:6, 1:0 (5)
8>4 Krňávek David- Mazal Matyáš7:6, 3:6, 1:0 (4)
získané body: 15 b.
18.01.2020

TK TILIA Brno (C - 500), K: 5/5

8>4 Mazal, Doležal - Homolka, Schaur 6:4, 5:7, 1:0 (6)
4>2 Mazal, Doležal - Kilian, Krňávek 7:5, 7:6
2>1 Prokeš, Koryťák - Mazal, Doležal 6:0, 6:2
získané body: 15 b.
31.01.2020, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 500), K: 4/4

4>2 Mazal, Kučera - Andr, Dejmek 4:6, 6:4, 1:0
2>1 Pešta, Daněk - Mazal, Kučera 6:1, 6:1
získané body: 10 b.
01.07.2020

TK Březnice (C - 200), K: 4/4

8>4 Křivanec, Mazal - Křivanec, Pavlásek 6:0, 6:0
4>2 CHot, Votava - Křivanec, Mazal 6:1, 1:6, 1:0
získané body: 7 b.
09.07.2020

TK Pelhřimov (B - 400), K: 9/9

16>8 Blaška, Zerai - Bureš, Mazal 6:3, 6:3
získané body: 0 b.
15.07.2020

ASK Lipůvka (C - 300), K: 4/4

8>4 Kilian, Mazal - Přikryl, Kuba 6:2, 6:1
4>2 Kilian, Mazal - Hotař, Různar 6:1, 6:4
2>1 Kilian, Mazal - Doležal, Kučera 6:1, 6:2
získané body: 15 b.
21.07.2020

TK Blansko (C - 200), K: 4/4

8>4 Mazal, Kučera - Bajgar, Merta 6:1, 6:0
4>2 Mazal, Kučera - Gebel, Různar 7:5, 6:1
2>1 Mazal, Kučera - Šauer, Votřel 4:6, 6:1, 1:0 (5)
získané body: 15 b.
25.07.2020, TATRA CUP

TK Hlinsko (C - 300), K: 4/4

8>4 Mazal, Kučera - Lelek, Rakouš 6:0, 4:6 (6)
4>2 Robeš, Prášek - Mazal, Kučera 6:1, 6:3
získané body: 7 b.
11.08.2020, WILSON CUP

SK Tenis Tišnov (C - 300), K: 5/4

8>4 Kučera, Mazal - Gebel, Různar 6:0, 5:7, 1:0 (3)
4>2 Prášek, Kilian - Kučera, Mazal 6:2, 7:6 (3)
získané body: 7 b.
17.08.2020

TK Zlín (B - 400), K: 8/8

32>16 Pešat Oliver- Mazal Matyáš7:6 (3), 7:6 (6)
získané body: 0 b.
17.08.2020

TK Zlín (B - 400), K: 8/8

16>8 Postupa, Káňa - Mazal, Kilian 6:0, 6:0
získané body: 0 b.
22.08.2020

Jiskra Otrokovice (C - 300), K: 4/4

8>4 Mazal, Kilian - VALOUCH, Palacký 6:1, 6:4
4>2 Homolka, Váňa - Mazal, Kilian 6:3, 6:1
získané body: 7 b.
19.09.2020, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (C - 300), K: 4/4

8>4 Blaška, Mazal - Šrenk, Řezanina 6:1, 2:6, 1:0 (8)
4>2 Blaška, Mazal - Kuchař, CEBÁK scr.
2>1 Šnajdr, Zerai - Blaška, Mazal 6:1, 6:1
získané body: 10 b.

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
II.TŘÍDA BS
6.6.2020, TK Blansko - SK Zlín-Mladcová B
1
2.
II.TŘÍDA BS
20.6.2020, TK Zlín B - TK Blansko
9
3.
II.TŘÍDA BS
27.6.2020, TK Blansko - TENIS SLOVÁCKO z.s. B
1
 Družstva celkem (2hra)
11
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
13
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
13

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
II.TŘÍDA BS
6.6.2020, TK Blansko - SK Zlín-Mladcová B
1
2.
II.TŘÍDA BS
20.6.2020, TK Zlín B - TK Blansko
0
3.
II.TŘÍDA BS
27.6.2020, TK Blansko - TENIS SLOVÁCKO z.s. B
1
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
13
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
13
20.6.2020, II.TŘÍDA BS
TK Zlín B - TK Blansko
team Tkáč Dominik - Mazal Matyáš 6:4, 6:7, 5:7
získané body: 9 b.
20.6.2020, II.TŘÍDA BS
TK Zlín B - TK Blansko
team Váňa, Tkáč - Markus, Mazal 6:1, 6:2
získané body: 0 b.