Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Oblastní přebor
Pořadatel:  Praha
Datum:  20.-24.05.
Věk. kategorie:  dorost
Hlavní soutěž
Zlatohlávek Tomáš (1)
 
 
 
Krištůfek Lukáš
6:0, 6:2
 
Komínek Kryštof
6:7, 6:3, 6:3
 
Šafrata Jan
6:0, 6:1
 
Kubec Filip
7:6, 6:3
 
Horák Filip (10)
7:5, 4:6, 7:5
 
 
 
Bien Daniel (15)
scr.
 
 
 
Bureš Oliver
6:4, 6:2
 
Petrofský David
6:4, 6:2
 
Daněk Oldřich
6:1, 6:1
 
Kozlovský Matyáš
6:0, 6:2
 
Jupa Jakub (6)
6:4, 7:5
 
 
 
Duda Adam (4)
6:4, 6:3
 
 
 
Burda Oliver Petr
6:3, 3:6, 6:3
 
Žoldák Patrik
7:5, 6:7, 6:4
 
Petrofský Martin
6:1, 6:3
 
Luňák Maxim
6:3, 6:2
 
Vašíř Adam (14)
6:2, 6:0
 
 
 
Soukup Adam (12)
6:1, 6:0
 
 
 
Augustýn Tadeáš
6:2, 6:2
 
Brettl Filip
3:6, 6:4, 7:5
 
Hänel Tom
6:1, 6:2
 
Leipner Petr
7:5, 6:1
 
Hanzelín Filip (7)
6:3, 3:6, 7:5
 
 
 
 
7:5, 6:0
 
Švojgr Kryštof (8)
 
Starý Filip
6:2, 6:1
 
Chodora Radek
6:0, 6:1
 
Brož Dominik
6:0, 6:2
 
Elich Samuel
7:5, 4:6, 6:3
 
 
6:4, scr.
 
Vrba Jakub (9)
 
 
scr.
 
Paroulek Filip (16)
 
Sina Jakub
6:3, 6:0
 
Voleský Daniel
6:2, 6:2
 
Chvapil Viktor
6:1, 5:7, 6:1
 
Klofáč Tobiáš
7:5, 7:6
 
 
6:0, 6:0
 
Velík Lukáš (3)
 
 
7:5, 6:0
 
Kusý Jan (5)
 
Andr Marek
6:1, 6:0
 
Kotrc Aleš
6:3, 6:1
 
Sedlatý Matěj
7:6, 6:2
 
Rat Adam
6:4, 6:2
 
 
7:6, 6:3
 
Fáček Jan (11)
 
 
6:3, 1:6, 6:2
 
Voleský Jakub (13)
 
Šafrata David
6:2, 6:3
 
Kločurek Daniel
6:0, 6:3
 
Hrášek Jakub
scr.
 
Fidler Tomáš
6:4, 0:6, 6:4
 
 
6:2, 6:3
 
Křesina Adam (2)
 
Rozhodčí turnaje: Krejčí Kryštof (platná licence B do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele:

Prosíme hráče, aby se dostavili podle časového plánu na PONDĚLÍ.

Plán bude dále umístěn na stánkách Visty.
Bude se hrát jedno kolo dvouhry a dvě kola čtyřhry
Čtyřhry se začnou hrát nejdříve po 11:30
Časový plán je jen orientační, neurčuje začátek zápasu.
Počet účastníků48
NasazeníBH
Zlatohlávek Tomáš 1335
Křesina Adam 1535
Velík Lukáš 1635
Duda Adam 2330
Kusý Jan 2330
Jupa Jakub 2530
Hanzelín Filip 2730
Švojgr Kryštof 3625
Kategorie : 10Součet BH: 250
Kódové číslo akce: 312800

Vrba Jakub - Zlatohlávek Tomáš (1)
 
 
 
Fidler Tomáš - Luňák Maxim
scr.
 
Leipner Petr - Kozlovský Matyáš
6:0, 6:3
 
Chodora Radek - Žoldák Patrik
6:1, 6:0
 
 
 
Klofáč Tobiáš - Komínek Kryštof
6:4, 5:7, 1:0 (11)
 
 
 
Duda Adam - Vašíř Adam (4)
7:5, 2:6, 1:0 (4)
 
 
 
Voleský Daniel - Augustýn Tadeáš
6:2, 6:1
 
 
 
Soukup Albert - Krištůfek Lukáš
6:0, 6:0
 
 
 
Sina Jakub - Rat Adam
6:1, 6:3
 
Sina - Rat
 
 
 
5:7, 6:1, 1:0 (7)
 
Kotrc Aleš - Kubec Filip
 
 
2:6, 7:5, 1:0 (8)
 
Šafrata David - Šafrata Jan
 
Starý Filip - Hrášek Jakub
scr.
 
Petrofský Martin - Petrofský David
6:1, 6:4
 
 
6:1, 7:6
 
Švojgr Kryštof - Hanzelín Filip (3)
 
 
7:6, 6:1
 
Kločurek Daniel - Burda Oliver Petr
 
 
6:1, 6:1
 
Daněk Oldřich - Brož Dominik
 
Fáček Jan - Bien Daniel
6:4, 6:3
 
Voleský Jakub - Paroulek Filip
6:2, 6:2
 
 
6:2, 6:1
 
Horák Filip - Kusý Jan (2)
 
Počet dvojic19
NasazeníBH
Zlatohlávek Tomáš 1335
Duda Adam 2330
Kusý Jan 2330
Hanzelín Filip 2730
Švojgr Kryštof 3625
Vrba Jakub 3725
Horák Filip 4025
Fáček Jan 4425
Kategorie : 9Součet BH: 225
Kódové číslo akce: 314800

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu