Český tenisový svaz

Chvapil Viktor

Datum narození:
11.08.2004
Platnost reg. do:
05.06.2026
Klub:
Lokomotiva Praha
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2015
TK Sparta Praha
1058 (4)
 
 
 
2016
TK Sparta Praha
349 (12)
 
 
 
2017
TK Sparta Praha
203 (1)
337 (9)
 
 
2018
TK Sparta Praha
 
242 (12)
913 (3)
 
2019
TK Sparta Praha
 
310 (1)
466 (6)
 
2020
TK Sparta Praha
 
 
292 (9)
 
2021
TK Sokol Horní Počernice,
 
 
257 (9)
 
2022-Z
Lokomotiva Praha
 
 
200 (9)
 
2022-L
Lokomotiva Praha
 
 
289 (6)
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
06. 2.třída C
30.04.2022, TJ Tatran Střešovice B - TJ Republikán
1
2.
06. 2.třída C
07.05.2022, TJ Republikán - VŠTJ Ekonom Praha
0
3.
06. 2.třída C
14.05.2022, TC Spořilov Praha - TJ Republikán
0
4.
06. 2.třída C
28.05.2022, TJ Republikán - TK Sokol Horní Počernice,p.s. A
0
5.
06. 2.třída C
04.06.2022, Sokol Dolní Počernice z.s. A - TJ Republikán
0
6.
06. 2.třída C
25.06.2022, SK Meteor Praha A - TJ Republikán
1
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
06. 2.třída C
30.04.2022, TJ Tatran Střešovice B - TJ Republikán
1
2.
06. 2.třída C
07.05.2022, TJ Republikán - VŠTJ Ekonom Praha
1
3.
06. 2.třída C
14.05.2022, TC Spořilov Praha - TJ Republikán
1
4.
06. 2.třída C
28.05.2022, TJ Republikán - TK Sokol Horní Počernice,p.s. A
1
5.
06. 2.třída C
04.06.2022, Sokol Dolní Počernice z.s. A - TJ Republikán
0
6.
06. 2.třída C
25.06.2022, SK Meteor Praha A - TJ Republikán
1
 Družstva celkem (4hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
12.02.2022, Halový oblastní přebor

Praha (P - 600), K: 10/-

0
2
20.05.2022, Oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 10/-

0
 Jednotlivci celkem
0/2

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
12.02.2022, Halový oblastní přebor

Praha (P - 600), K: 10/-

-
2
20.05.2022, Oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 10/-

-
 Jednotlivci celkem
0/0

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
21. 1.třída A
01.05.2022, Lokomotiva Praha A - LTC Modřany 2005 B
4
2.
21. 1.třída A
08.05.2022, SK Aritma Praha B - Lokomotiva Praha A
1
3.
21. 1.třída A
15.05.2022, Lokomotiva Praha A - SK Meteor Praha A
3
4.
21. 1.třída A
29.05.2022, TENIS Klánovice A - Lokomotiva Praha A
4
5.
21. 1.třída A
05.06.2022, TK Start Praha-Topolka - Lokomotiva Praha A
0
6.
21. 1.třída A
19.06.2022, Lokomotiva Praha A - TJ Solidarita Praha 10 A
3
7.
21. 1.třída A
26.06.2022, TK Sokol Horní Počernice,p.s. - Lokomotiva Praha A
2
 Družstva celkem (2hra)
17
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
41
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
37

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
21. 1.třída A
01.05.2022, Lokomotiva Praha A - LTC Modřany 2005 B
8
2.
21. 1.třída A
08.05.2022, SK Aritma Praha B - Lokomotiva Praha A
1
3.
21. 1.třída A
15.05.2022, Lokomotiva Praha A - SK Meteor Praha A
4
4.
21. 1.třída A
29.05.2022, TENIS Klánovice A - Lokomotiva Praha A
0
5.
21. 1.třída A
05.06.2022, TK Start Praha-Topolka - Lokomotiva Praha A
8
6.
21. 1.třída A
19.06.2022, Lokomotiva Praha A - TJ Solidarita Praha 10 A
3
7.
21. 1.třída A
26.06.2022, TK Sokol Horní Počernice,p.s. - Lokomotiva Praha A
0
 Družstva celkem (4hra)
24
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
41
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
37
26.06.2022, 21. 1.třída A
TK Sokol Horní Počernice,p.s. - Lokomotiva Praha A
team Luxa Tommy - Chvapil Viktor 4:6, 2:6
získané body: 1 b.
team Luxa - Burda 2:6, 0:6
získané body: 1 b.