Český tenisový svaz

Komínek Kryštof

Datum narození:
08.05.2008
Platnost reg. do:
19.10.2022
Klub:
TK Sparta Praha
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2019
TK Sparta Praha
61 (35)
590 (4)
 
 
2020
TK Sparta Praha
14 (60)
417 (6)
 
 
2021
TK Sparta Praha
2 (1)
68 (25)
844 (3)
 
2022-Z
TK Sparta Praha
 
20 (35)
540 (4)
 
2022-L
TK Sparta Praha
 
11 (45)
387 (6)
 
04.12.2021, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 500), K: 4/4

16>8 Komínek, Kusý - Jurman, Loučka 6:0, 6:2
8>4 Komínek, Kusý - Luňák, Novotný 6:2, 6:3
4>2 Komínek, Kusý - Zeman, Žahour 6:2, 6:2
2>1 Komínek, Kusý - Ha Duc, Kalle 6:3, 6:1
získané body: 15 b.
11.12.2021

TK Horní Měcholupy (C - 500), K: 4/4

8>4 Komínek, Škrlík - Holada, Vích 6:0, 6:0
4>2 Komínek, Škrlík - Brettl, Brettl 6:0, 6:1
2>1 Komínek, Škrlík - Duda, Chodora 4:6, 7:6, 1:0
získané body: 15 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
05.06.2022 NT 11.06., TK SK Kladno - Slavoj Český Brod
4
2.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
15.05.2022 NT 28.05., Slavoj Český Brod - Sokol Říčany
12
1.
22 - I. třída B
26.06.2022 NT 03.07., Slavoj Český Brod B - LTC Houštka B
3
2.
22 - I. třída B
01.05.2022 NT 07.05., TJ Jiskra Zruč n.Sáz. - Slavoj Český Brod B
1
3.
22 - I. třída B
08.05.2022 NT 14.05., Slavoj Český Brod B - TO SK Mělník
3
 Družstva celkem (2hra)
23
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
25
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
24

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
05.06.2022 NT 11.06., TK SK Kladno - Slavoj Český Brod
0
2.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
15.05.2022 NT 28.05., Slavoj Český Brod - Sokol Říčany
0
1.
22 - I. třída B
26.06.2022 NT 03.07., Slavoj Český Brod B - LTC Houštka B
0
2.
22 - I. třída B
01.05.2022 NT 07.05., TJ Jiskra Zruč n.Sáz. - Slavoj Český Brod B
0
3.
22 - I. třída B
08.05.2022 NT 14.05., Slavoj Český Brod B - TO SK Mělník
2
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
25
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
24
18.12.2021

TK Horní Měcholupy (B - 600), K: 10/10

16>8 Komínek, Svoboda - Perůtka, Techlovský 6:2, 6:3
8>4 Komínek, Svoboda - Sirotek, Kotrba 6:3, 6:1
4>2 Duda, Fojtů - Komínek, Svoboda 7:6, 0:6, 1:0
získané body: 35 b.
05.03.2022, Halové MČR

ČTS (H), K: 15/15

16>8 Čepelík, Komínek - Čank, Zerai 3:6, 6:2, 1:0 (6)
8>4 Kotrc, Psota - Čepelík, Komínek 6:2, 7:5
získané body: 64 b.
25.03.2022, A3

TK Havířov, z.s. (A - 800), K: 12/12

16>8 Čepelík, Komínek - Holub, Hrbáč 6:0, 6:2
8>4 Čepelík, Komínek - Dujka, Wirgler 7:6 (5), 6:2
4>2 Čepelík, Komínek - Fejka, Krejčí 6:3, 3:6, 1:0 (9)
2>1 Čepelík, Komínek - Čank, Zerai 6:3, 6:3
získané body: 105 b.