Český tenisový svaz

Burda Oliver Petr

Datum narození:
24.12.2006
Platnost reg. do:
14.04.2023
Klub:
SK Meteor Praha
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2017
TK Sparta Praha
845 (6)
 
 
 
2018
TK Sparta Praha
255 (15)
984 (3)
 
 
2019
TK Sparta Praha
113 (1)
243 (12)
 
 
2020
SK Meteor Praha
 
129 (15)
745 (4)
 
2021
SK Meteor Praha
 
39 (1)
367 (6)
 
2022-Z
SK Meteor Praha
 
 
292 (6)
 
2022-L
SK Meteor Praha
 
 
162 (12)
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
2C 2. liga C
25.6.2022 NT 2.7., LTC Houšťka - TK Oáza Říčany
1
2.
2C 2. liga C
18.6.2022 NT 26.6., TK Oáza Říčany - LTK Liberec B
0
1.
06 - II. třída D
07.05.2022 NT 15.05., TK Benešov B - TK Oáza Říčany B
1
2.
06 - II. třída D
04.06.2022 NT 19.06., Tsport Votice o.s. - TK Oáza Říčany B
1
3.
06 - II. třída D
14.05.2022 NT 22.05., TK PTA Kolín - TK Oáza Říčany B
1
4.
06 - II. třída D
18.06.2022 NT 26.06., TK Oáza Říčany B - LTC Kolín B
6
 Družstva celkem (2hra)
10
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
12
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
11

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
2C 2. liga C
25.6.2022 NT 2.7., LTC Houšťka - TK Oáza Říčany
1
2.
2C 2. liga C
18.6.2022 NT 26.6., TK Oáza Říčany - LTK Liberec B
0
1.
06 - II. třída D
07.05.2022 NT 15.05., TK Benešov B - TK Oáza Říčany B
1
2.
06 - II. třída D
04.06.2022 NT 19.06., Tsport Votice o.s. - TK Oáza Říčany B
0
3.
06 - II. třída D
14.05.2022 NT 22.05., TK PTA Kolín - TK Oáza Říčany B
0
4.
06 - II. třída D
18.06.2022 NT 26.06., TK Oáza Říčany B - LTC Kolín B
0
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
12
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
11
29.07.2022, A4

TC Chrudim z.s. (A - 500), K: 12/12

16>8 Burda, Chodora - Prášek, Valenta 6:2, 6:3
8>4 Valeš, Pazdera - Burda, Chodora 7:6 (7), 2:6, 1:0 (7)
získané body: 34 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
21. 1.třída A
01.05.2022, Lokomotiva Praha A - LTC Modřany 2005 B
6
2.
21. 1.třída A
08.05.2022, SK Aritma Praha B - Lokomotiva Praha A
3
3.
21. 1.třída A
15.05.2022, Lokomotiva Praha A - SK Meteor Praha A
4
4.
21. 1.třída A
29.05.2022, TENIS Klánovice A - Lokomotiva Praha A
4
5.
21. 1.třída A
05.06.2022, TK Start Praha-Topolka - Lokomotiva Praha A
3
6.
21. 1.třída A
19.06.2022, Lokomotiva Praha A - TJ Solidarita Praha 10 A
6
7.
21. 1.třída A
26.06.2022, TK Sokol Horní Počernice,p.s. - Lokomotiva Praha A
4
 Družstva celkem (2hra)
30
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
63
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
46

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
21. 1.třída A
01.05.2022, Lokomotiva Praha A - LTC Modřany 2005 B
8
2.
21. 1.třída A
08.05.2022, SK Aritma Praha B - Lokomotiva Praha A
5
3.
21. 1.třída A
15.05.2022, Lokomotiva Praha A - SK Meteor Praha A
4
4.
21. 1.třída A
29.05.2022, TENIS Klánovice A - Lokomotiva Praha A
3
5.
21. 1.třída A
05.06.2022, TK Start Praha-Topolka - Lokomotiva Praha A
4
6.
21. 1.třída A
19.06.2022, Lokomotiva Praha A - TJ Solidarita Praha 10 A
9
7.
21. 1.třída A
26.06.2022, TK Sokol Horní Počernice,p.s. - Lokomotiva Praha A
0
 Družstva celkem (4hra)
33
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
63
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
46
26.06.2022, 21. 1.třída A
TK Sokol Horní Počernice,p.s. - Lokomotiva Praha A
team Koutek Petr - Burda Oliver Petr 1:6, 0:6
získané body: 3 b.
team Luxa - Burda 2:6, 0:6
získané body: 1 b.