Datum narození: | 20.12.2007 |
Platnost reg. do: | 16.02.2026 |
Klub: | Lokomotiva Praha |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
2018 | Sokol Čimice | 1770 (3) | |||
2019 | Sokol Čimice | 333 (12) | |||
2020 | Sokol Čimice | 152 (1) | 371 (6) |
||
2021 | TC VŠ Praha | 187 (12) |
|||
2022-Z | TC VŠ Praha | 78 (1) |
505 (4) | ||
2022-L | Lokomotiva Praha | 105 (1) |
306 (6) | ||
2023-Z | Lokomotiva Praha | 183 (12) | |||
2023-L | Lokomotiva Praha | 151 (12) | |||
2024-Z | Lokomotiva Praha | 127 (15) |
# | jednotlivci | dvouhra |
---|---|---|
1 | 18.11.2023TJ Sokol Vysočany (D - 800), K: 2/- | 15 |
2 | 17.02.2024, CT muži BTenisklub Cheb (B - 900), K: 8/- | 25 |
Jednotlivci celkem | 40/2 |
# | jednotlivci | dvouhra |
---|---|---|
1 | 18.11.2023TJ Sokol Vysočany (D - 800), K: 2/- | - |
2 | 17.02.2024, CT muži BTenisklub Cheb (B - 900), K: 8/- | - |
Jednotlivci celkem | 0/0 |
18.11.2023TJ Sokol Vysočany (D - 800), K: 2/- | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Luňák Maxim | - | Kopečný Pavel | 6:1, 6:2 |
16>8 | Luňák Maxim | - | Dinga Jan | 6:0, 6:0 |
8>4 | Luňák Maxim | - | Reichl David | 6:3, 6:1 |
4>2 | Luňák Maxim | - | Pugner Adam | 6:0, 6:2 |
2>1 | Luňák Maxim | - | Reitinger David | 6:3, 6:2 |
získané body: 15 b. |
18.11.2023TJ Sokol Vysočany (D - 800), K: 2/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
17.02.2024, CT muži BTenisklub Cheb (B - 900), K: 8/- | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Luňák Maxim | - | Vild Ondřej | 6:3, 6:3 |
8>4 | Brill Jindřich | - | Luňák Maxim | 6:3, 6:1 |
získané body: 25 b. |
17.02.2024, CT muži BTenisklub Cheb (B - 900), K: 8/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
06.01.2024, LTC Houštka - Dražíce - HeadLTC Houštka (C - 800), K: 5/- | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Luňák Maxim | - | Stojanov Daniel | 7:5, 6:1 |
8>4 | Kuba Luboš | - | Luňák Maxim | 6:2, 0:6, 1:0 (6) |
získané body: 13 b. |
06.01.2024, LTC Houštka - Dražíce - HeadLTC Houštka (C - 800), K: 5/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
27.01.2024, Tesla “B”TO TJ Tesla Pardubice (B - 800), K: 9/8 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Luňák Maxim | - | Vaněk Daniel | 6:1, 4:6, 1:0 (6) |
16>8 | Hanke Max | - | Luňák Maxim | 6:3, 6:0 |
získané body: 22 b. |
10.02.2024, Halový oblastní přeborPraha (P - 800), K: 10/- | ||||
---|---|---|---|---|
64>32 | Luňák Maxim | - | Eversfield Thomas | 6:3, 2:6, 6:2 |
32>16 | Chodora Radek | - | Luňák Maxim | 6:4, 6:2 |
získané body: 18 b. |
10.02.2024, Halový oblastní přeborPraha (P - 800), K: 10/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
23.02.2024, Pohár Primátora města Frýdku-Místku 2024TK TENNISPOINT FM (A - 1000), K: 12/- | ||||
---|---|---|---|---|
4>2 | Šusta Bartoloměj | - | Luňák Maxim | 6:2, 6:4 |
získané body: 0 b. |