Český tenisový svaz

Luňák Maxim

Datum narození:
20.12.2007
Platnost reg. do:
16.02.2026
Klub:
Lokomotiva Praha
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2018
Sokol Čimice
1770 (3)
 
 
 
2019
Sokol Čimice
333 (12)
 
 
 
2020
Sokol Čimice
152 (1)
371 (6)
 
 
2021
TC VŠ Praha
 
187 (12)
 
 
2022-Z
TC VŠ Praha
 
78 (1)
505 (4)
 
2022-L
Lokomotiva Praha
 
105 (1)
306 (6)
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
07. 2.třída D
07.05.2022, TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. B - Lokomotiva Praha
1
2.
07. 2.třída D
04.06.2022, LTC Modřany 2005 D - Lokomotiva Praha
0
3.
07. 2.třída D
18.06.2022, Lokomotiva Praha - TJ Sokol Vršovice II.
0
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
1
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
1

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
07. 2.třída D
07.05.2022, TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. B - Lokomotiva Praha
0
2.
07. 2.třída D
04.06.2022, LTC Modřany 2005 D - Lokomotiva Praha
0
3.
07. 2.třída D
18.06.2022, Lokomotiva Praha - TJ Sokol Vršovice II.
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
1
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
1
27.11.2021, EDEN HK CUP

Tenisový klub Eden (C - 500), K: 4/4

8>4 Novák, Luňák - Vegner, Skořepa 6:2, 6:2
4>2 Podrábský, Soumar - Novák, Luňák 2:6, 7:6 (5), 1:0 (6)
získané body: 7 b.
29.01.2022, TK RAPID CUP

TK RAPID LIBEREC (C - 500), K: 4/4

8>4 Zachař, Luňák - Hanzl, Burbo 6:1, 6:2
4>2 Douda, Patyk - Zachař, Luňák 6:0, 4:6, 1:0 (3)
získané body: 7 b.
23.04.2022

SK Meteor Praha (C - 400), K: 4/5

16>8 Luňák, Fidler - Velek, Karel 6:4, 6:0
8>4 Petrofský, Petrofský - Luňák, Fidler 6:2, 6:7, 1:0
získané body: 7 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
23. 2.třída A
01.05.2022, Sokol Čimice - Lokomotiva Praha B
3
2.
23. 2.třída A
08.05.2022, Lokomotiva Praha B - TJ Radlice B
1
3.
23. 2.třída A
15.05.2022, TENIS Klánovice B - Lokomotiva Praha B
1
4.
23. 2.třída A
29.05.2022, Lokomotiva Praha B - Tempo Praha
0
5.
23. 2.třída A
05.06.2022, Lokomotiva Praha B - TK Hovorčovice
3
 Družstva celkem (2hra)
8
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
18
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
17

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
23. 2.třída A
01.05.2022, Sokol Čimice - Lokomotiva Praha B
2
2.
23. 2.třída A
08.05.2022, Lokomotiva Praha B - TJ Radlice B
1
3.
23. 2.třída A
15.05.2022, TENIS Klánovice B - Lokomotiva Praha B
1
4.
23. 2.třída A
29.05.2022, Lokomotiva Praha B - Tempo Praha
4
5.
23. 2.třída A
05.06.2022, Lokomotiva Praha B - TK Hovorčovice
2
 Družstva celkem (4hra)
10
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
18
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
17