Český tenisový svaz

Sina Jakub

Datum narození:
21.06.2006
Platnost reg. do:
01.12.2022
Klub:
LTC Modřany 2005
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2017
LTC Modřany 2005
602 (9)
 
 
 
2018
LTC Modřany 2005
284 (12)
 
 
 
2019
LTC Modřany 2005
220 (1)
400 (6)
 
 
2020
LTC Modřany 2005
 
245 (12)
 
 
2021
LTC Modřany 2005
 
222 (1)
435 (4)
 
2022-Z
LTC Modřany 2005
 
 
297 (6)
 
2022-L
LTC Modřany 2005
 
 
278 (6)
 

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
19.02.2022, Tenis Újezd

Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C - 600), K: 4/4

7
 Jednotlivci celkem
7/1

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
19.02.2022, Tenis Újezd

Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C - 600), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
07. 2.třída D
30.04.2022, LTC Modřany 2005 D - TC Pankrác A
1
2.
07. 2.třída D
07.05.2022, TC Pankrác A - TJ Sokol Vršovice II.
1
3.
07. 2.třída D
14.05.2022, TC Pankrác A - TO Bohemians Praha A
0
4.
07. 2.třída D
28.05.2022, Tempo Praha A - TC Pankrác A
1
5.
07. 2.třída D
04.06.2022, TC Pankrác A - TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. B
1
6.
07. 2.třída D
18.06.2022, LOB S.A. Bohnice, z.s. C - TC Pankrác A
0
7.
07. 2.třída D
25.06.2022, TC Pankrác A - Lokomotiva Praha
1
 Družstva celkem (2hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
8
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
07. 2.třída D
30.04.2022, LTC Modřany 2005 D - TC Pankrác A
0
2.
07. 2.třída D
07.05.2022, TC Pankrác A - TJ Sokol Vršovice II.
0
3.
07. 2.třída D
14.05.2022, TC Pankrác A - TO Bohemians Praha A
0
4.
07. 2.třída D
28.05.2022, Tempo Praha A - TC Pankrác A
1
5.
07. 2.třída D
04.06.2022, TC Pankrác A - TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. B
1
6.
07. 2.třída D
18.06.2022, LOB S.A. Bohnice, z.s. C - TC Pankrác A
0
7.
07. 2.třída D
25.06.2022, TC Pankrác A - Lokomotiva Praha
1
 Družstva celkem (4hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
8
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7
27.11.2021

SPORT EDEN Beroun (C - 500), K: 5/4

8>4 Sina, Rat - Petr, Sýkora 4:6, 6:3, 1:0 (3)
4>2 Sina, Rat - Doležel, Přistoupil 6:4, 6:4
2>1 Klofáč, Šafrata - Sina, Rat 2:6, 6:3, 1:0 (2)
získané body: 10 b.
11.12.2021, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 500), K: 4/4

16>8 Rat, Sina - Loučka, Jurman 7:6 (4), 6:3
8>4 Rat, Sina - Kusý, Kalle 75762
4>2 Brož, Daněk - Rat, Sina 6:3, 7:6
získané body: 7 b.
18.12.2021, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 500), K: 4/5

8>4 Sina, Rat - Šafařík, Kunst 6:3, 3:6, 1:0 (8)
4>2 Páleníček, Hruška - Sina, Rat 6:1, 7:6 (2)
získané body: 10 b.
26.02.2022, Vysočanský pohár 22

TJ Sokol Vysočany (C - 500), K: 4/4

8>4 Sina, Rat - Milar, Valenta 6:4, 6:7, 1:0
4>2 Sina, Rat - Jašek, Losman 6:4, 0:6, 1:0
2>1 Havránek, Hrášek - Sina, Rat 6:3, 6:2
získané body: 10 b.
19.03.2022, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 500), K: 4/4

8>4 Sina, Rat - Jandík, Malý 6:1, 6:2
4>2 Sina, Rat - Sýkora, Klíma 4:6, 6:3, 1:0
2>1 Vala, Havránek - Sina, Rat 6:1, 6:1
získané body: 10 b.
23.07.2022, PWJ TOUR 2022

Lokomotiva Praha (C - 300), K: 5/5

8>4 Rat, Sina - Jarolímek, Vávra 6:2, 5:7, 1:0
4>2 Rat, Sina - Rychlý, Fidler 4:6, 6:4, 1:0
2>1 Lorentzon, Ospaly - Rat, Sina 1:6, 6:4, 1:0
získané body: 15 b.
30.07.2022

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 4/4

8>4 Sina, Rat - Černovický, Jumar 6:4, 6:2
4>2 Mitáš, Dostál - Sina, Rat 6:4, 5:7, 1:0 (7)
získané body: 7 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
21. 1.třída A
01.05.2022, TK Start Praha-Topolka - TK Sokol Horní Počernice,p.s.
3
2.
21. 1.třída A
08.05.2022, LTC Modřany 2005 B - TK Start Praha-Topolka
4
3.
21. 1.třída A
15.05.2022, TK Start Praha-Topolka - SK Aritma Praha B
0
4.
21. 1.třída A
05.06.2022, TK Start Praha-Topolka - Lokomotiva Praha A
6
5.
21. 1.třída A
19.06.2022, TENIS Klánovice A - TK Start Praha-Topolka
4
6.
21. 1.třída A
26.06.2022, TJ Solidarita Praha 10 A - TK Start Praha-Topolka
6
 Družstva celkem (2hra)
23
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
35
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
32

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
21. 1.třída A
01.05.2022, TK Start Praha-Topolka - TK Sokol Horní Počernice,p.s.
3
2.
21. 1.třída A
08.05.2022, LTC Modřany 2005 B - TK Start Praha-Topolka
4
3.
21. 1.třída A
15.05.2022, TK Start Praha-Topolka - SK Aritma Praha B
5
4.
21. 1.třída A
05.06.2022, TK Start Praha-Topolka - Lokomotiva Praha A
0
5.
21. 1.třída A
19.06.2022, TENIS Klánovice A - TK Start Praha-Topolka
0
6.
21. 1.třída A
26.06.2022, TJ Solidarita Praha 10 A - TK Start Praha-Topolka
0
 Družstva celkem (4hra)
12
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
35
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
32