Český tenisový svaz

Sina Jakub

Datum narození:
21.06.2006
Platnost reg. do:
01.12.2021
Klub:
LTC Modřany 2005
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2017
LTC Modřany 2005
602 (9)
 
 
 
2018
LTC Modřany 2005
284 (12)
 
 
 
2019
LTC Modřany 2005
220 (1)
400 (6)
 
 
2020
LTC Modřany 2005
 
245 (12)
 
 
2021
LTC Modřany 2005
 
222 (1)
435 (4)
 
2022
LTC Modřany 2005
 
 
299 (6)
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
07. 2.třída D
5.6.2021, TC Pankrác A - TJ Sokol Vršovice II.
1
2.
07. 2.třída D
19.6.2021, Tempo Praha A - TC Pankrác A
0
1.
10. 3.třída C
29.5.2021, TC Pankrác B - LTC Podolí Praha
0
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
3
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
3

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
07. 2.třída D
5.6.2021, TC Pankrác A - TJ Sokol Vršovice II.
0
2.
07. 2.třída D
19.6.2021, Tempo Praha A - TC Pankrác A
0
1.
10. 3.třída C
29.5.2021, TC Pankrác B - LTC Podolí Praha
2
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
3
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
3
19.6.2021, 07. 2.třída D
Tempo Praha A - TC Pankrác A
team Vňuk Juraj - Sina Jakub 6:0, 1:6, 7:5
získané body: 0 b.
07.07.2021

Tenis Cibulka (C - 300), K: 4/4

4>2 Sina, Rat - Sklenička, Cairola 6:1, 6:2
2>1 Sina, Rat - Velek, Klofáč 4:6, 6:0, 1:0
získané body: 15 b.
21.08.2021

TK Lány (C - 200), K: 4/4

4>2 Přistoupil, Šusta - Hrášek, Sina 6:1, 6:3
získané body: 0 b.
28.08.2021

SPORT EDEN Beroun (C - 250), K: 4/4

8>4 Novotný, Sina - Peroutka, Kraus 3:6, 6:4, 1:0 (3)
4>2 Novák, Sýkora - Novotný, Sina 6:2, 6:2
získané body: 7 b.
11.09.2021, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 300), K: 4/4

16>8 Sina, Rat - Duričič, Kalle 6:1, 6:4
8>4 Sina, Rat - Jumar, Jurda 7:5, 6:2
4>2 Sina, Rat - Daněk, Brož 6:4, 7:6
2>1 Bartes, Starý - Sina, Rat 6:4, 6:2
získané body: 10 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
23. 2.třída A
30.5.2021, TK Ruzyně Praha - SK HAMR, z.s. D
1
2.
23. 2.třída A
20.6.2021, TC ESO Praha z.s. - TK Ruzyně Praha
3
 Družstva celkem (2hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
8
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
23. 2.třída A
30.5.2021, TK Ruzyně Praha - SK HAMR, z.s. D
1
2.
23. 2.třída A
20.6.2021, TC ESO Praha z.s. - TK Ruzyně Praha
3
 Družstva celkem (4hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
8
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8