Český tenisový svaz

Fidler Tomáš

Datum narození:
03.07.2008
Platnost reg. do:
08.11.2024
Klub:
Lokomotiva Praha
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2019
SK HAMR, z.s.
259 (15)
916 (3)
 
 
2020
SK HAMR, z.s.
97 (25)
583 (4)
 
 
2021
SK HAMR, z.s.
39 (1)
428 (6)
 
 
2022-Z
SK HAMR, z.s.
 
261 (6)
540 (4)
 
2022-L
Lokomotiva Praha
 
113 (12)
453 (4)
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0
23.04.2022

SK Meteor Praha (C - 400), K: 4/5

16>8 Luňák, Fidler - Velek, Karel 6:4, 6:0
8>4 Petrofský, Petrofský - Luňák, Fidler 6:2, 6:7, 1:0
získané body: 7 b.
28.07.2022, PJWT 2022

TJ Spoje Praha (C - 300), K: 4/4

8>4 Fidler, Rat - Vedral, Kozel 6:3, 6:1
4>2 Kesl, Šafařík - Fidler, Rat 6:2, 6:0
získané body: 7 b.
06.08.2022

TK Horní Měcholupy (C - 300), K: 4/4

16>8 Fidler, Luňák - Vodička, Forgács 6:4, 6:3
8>4 Fidler, Luňák - Dvořák, Holub 6:2, 6:3
4>2 Sonenko, Jumar - Fidler, Luňák 6:2, 3:6, 1:0
získané body: 7 b.
20.08.2022

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 4/4

8>4 Fidler, Šidlík - Dvořák, Kášek 6:3, 6:4
4>2 Augustýn, Holub - Fidler, Šidlík 4:6, 7:6, 1:0 (7)
získané body: 7 b.
23.08.2022

LTC Kolín (B - 400), K: 8/8

64>32 Duchoň Daniel- Fidler Tomáš4:6, 6:1, 7:5
získané body: 0 b.
23.08.2022

LTC Kolín (B - 400), K: 8/8

32>16 Rašín, Fidler - Rychlý, Kalle 6:2, 6:3
16>8 Rašín, Fidler - Mojžíš, Mojžíš scr.
8>4 Rašín, Fidler - Holub, Šiler 6:2, 2:6, 1:0 (13)
4>2 Kovačka, Stibůrek - Rašín, Fidler 7:6 (1), 6:2
získané body: 22 b.
27.08.2022

TC ESO Praha z.s. (C - 300), K: 4/4

4>2 Dvořák, Fidler - Novotný, LI 6:0, 6:0
2>1 Dvořák, Fidler - Dostál, Kusák 6:1, 6:4
získané body: 15 b.
10.09.2022

TK Mnichovo Hradiště (B - 400), K: 8/8

32>16 Fidler, Burda - Volšička, Kolesár 6:3, 6:2
16>8 Fidler, Burda - Havránek, Ulrich 6:1, 3:6, 1:0
8>4 Fidler, Burda - Šafrata, Kubec scr.
4>2 Fidler, Burda - Kolářík, Holub 5:7, 6:4, 1:0
2>1 Fidler, Burda - Fröhlich, Fröhlich scr.
získané body: 45 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
21. 1.třída A
19.06.2022, Lokomotiva Praha A - TJ Solidarita Praha 10 A
3
2.
21. 1.třída A
26.06.2022, TK Sokol Horní Počernice,p.s. - Lokomotiva Praha A
0
1.
23. 2.třída A
01.05.2022, Sokol Čimice - Lokomotiva Praha B
1
2.
23. 2.třída A
08.05.2022, Lokomotiva Praha B - TJ Radlice B
1
3.
23. 2.třída A
15.05.2022, TENIS Klánovice B - Lokomotiva Praha B
1
4.
23. 2.třída A
29.05.2022, Lokomotiva Praha B - Tempo Praha
0
5.
23. 2.třída A
05.06.2022, Lokomotiva Praha B - TK Hovorčovice
1
6.
23. 2.třída A
26.06.2022, Lokomotiva Praha B - TJ Sokol Vysočany C
0
 Družstva celkem (2hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
21
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
18

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
21. 1.třída A
19.06.2022, Lokomotiva Praha A - TJ Solidarita Praha 10 A
3
2.
21. 1.třída A
26.06.2022, TK Sokol Horní Počernice,p.s. - Lokomotiva Praha A
0
1.
23. 2.třída A
01.05.2022, Sokol Čimice - Lokomotiva Praha B
0
2.
23. 2.třída A
08.05.2022, Lokomotiva Praha B - TJ Radlice B
1
3.
23. 2.třída A
15.05.2022, TENIS Klánovice B - Lokomotiva Praha B
1
4.
23. 2.třída A
29.05.2022, Lokomotiva Praha B - Tempo Praha
4
5.
23. 2.třída A
05.06.2022, Lokomotiva Praha B - TK Hovorčovice
2
6.
23. 2.třída A
26.06.2022, Lokomotiva Praha B - TJ Sokol Vysočany C
3
 Družstva celkem (4hra)
14
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
21
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
18
26.02.2022

TK Neridé (B - 600), K: 8/8

16>8 Fencl, Köhler - Minx, Fidler 6:4, 6:3
získané body: 0 b.

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
32. 1.třída B
30.04.2022, SK Meteor Praha B - Lokomotiva Praha A
1
2.
32. 1.třída B
07.05.2022, Lokomotiva Praha A - TK Konstruktiva, z.s. A
6
3.
32. 1.třída B
14.05.2022, TENIS Klánovice B - Lokomotiva Praha A
4
4.
32. 1.třída B
28.05.2022, Lokomotiva Praha A - TJ Spoje Praha B
4
5.
32. 1.třída B
04.06.2022, Lokomotiva Praha A - SK HAMR, z.s. B
1
6.
32. 1.třída B
18.06.2022, TK Sparta Praha B - Lokomotiva Praha A
15
7.
32. 1.třída B
25.06.2022, Lokomotiva Praha A - TK Start Praha-Topolka
4
 Družstva celkem (2hra)
35
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
56
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
49

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
32. 1.třída B
30.04.2022, SK Meteor Praha B - Lokomotiva Praha A
1
2.
32. 1.třída B
07.05.2022, Lokomotiva Praha A - TK Konstruktiva, z.s. A
10
3.
32. 1.třída B
14.05.2022, TENIS Klánovice B - Lokomotiva Praha A
5
4.
32. 1.třída B
28.05.2022, Lokomotiva Praha A - TJ Spoje Praha B
4
5.
32. 1.třída B
04.06.2022, Lokomotiva Praha A - SK HAMR, z.s. B
1
6.
32. 1.třída B
18.06.2022, TK Sparta Praha B - Lokomotiva Praha A
0
7.
32. 1.třída B
25.06.2022, Lokomotiva Praha A - TK Start Praha-Topolka
0
 Družstva celkem (4hra)
21
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
56
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
49