Český tenisový svaz

Brož Dominik

Datum narození:
27.05.2004
Platnost reg. do:
24.03.2026
Klub:
TJ Radlice z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2015
Tenis Centrum Lužiny
1214 (4)
 
 
 
2016
TJ Radlice
491 (9)
 
 
 
2017
TJ Radlice
327 (1)
885 (3)
 
 
2018
TJ Radlice
 
324 (9)
 
 
2019
TJ Radlice
 
276 (1)
 
 
2020
TJ Radlice
 
 
386 (6)
 
2021
TJ Radlice
 
 
230 (9)
730 (3)
2022-Z
TJ Radlice
 
 
220 (9)
560 (3)
2022-L
TJ Radlice
 
 
233 (9)
471 (4)
15.01.2022

TC Tachlovice (C - 550), K: 4/4

8>4 Brož, Jiras - Vacík, Šlais 6:3, 6:2
4>2 Hrášek, Jungmann - Brož, Jiras 6:2, 4:6, 1:0 (8)
získané body: 7 b.
10.09.2022

TC Tachlovice (C - 400), K: 4/4

4>2 Hlinka, Sýkora - Sembdner, Brož 6:7 (5), 7:6 (5), 1:0 (8)
získané body: 0 b.

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
01 - I. třída A
25.06.2022 NT 02.07., LTC Rudná A - TK Stochov
3
2.
01 - I. třída A
30.04.2022 NT 08.05., LTC Rudná A - LTC Řevnice
3
3.
01 - I. třída A
07.05.2022 NT 15.05., Baník Příbram - LTC Rudná A
1
4.
01 - I. třída A
04.06.2022 NT 19.06., LTC Rudná A - LTC Slovan Kladno B
0
5.
01 - I. třída A
14.05.2022 NT 22.05., LTC Rudná A - F.H.TK Dobřichovice B
0
6.
01 - I. třída A
18.06.2022 NT 26.06., TO SK Mělník B - LTC Rudná A
4
 Družstva celkem (2hra)
11
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
17
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
17

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
01 - I. třída A
25.06.2022 NT 02.07., LTC Rudná A - TK Stochov
3
2.
01 - I. třída A
30.04.2022 NT 08.05., LTC Rudná A - LTC Řevnice
3
3.
01 - I. třída A
07.05.2022 NT 15.05., Baník Příbram - LTC Rudná A
0
4.
01 - I. třída A
04.06.2022 NT 19.06., LTC Rudná A - LTC Slovan Kladno B
0
5.
01 - I. třída A
14.05.2022 NT 22.05., LTC Rudná A - F.H.TK Dobřichovice B
0
6.
01 - I. třída A
18.06.2022 NT 26.06., TO SK Mělník B - LTC Rudná A
0
 Družstva celkem (4hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
17
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
17
27.11.2021

TK Horní Měcholupy (C - 500), K: 5/5

8>4 Brettl, Dvořák - Daněk, Brož 6:2, 0:6, 1:0
získané body: 0 b.
11.12.2021, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 500), K: 4/4

8>4 Brož, Daněk - Hanke, Augustýn 2:6, 6:3, 1:0
4>2 Brož, Daněk - Rat, Sina 6:3, 7:6
2>1 Kovačka, Stibůrek - Brož, Daněk 7:5, 6:1
získané body: 10 b.
05.02.2022, Spoje Praha

TJ Spoje Praha (B - 600), K: 8/8

16>8 Novotný, Brož - Kesl, Derenin 5:7, 6:4, 1:0 (9)
8>4 Voleský, Rosický - Novotný, Brož 6:3, 6:3
získané body: 16 b.
23.04.2022

SK Meteor Praha (C - 400), K: 4/5

8>4 Brož, Hrášek - Karásek, Zedek 6:2, 7:5
4>2 Brettl, Klofáč - Brož, Hrášek 6:3, 6:7, 1:0 (2)
získané body: 10 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
22. 1.třída B
01.05.2022, TJ Sokol Vysočany B - TJ Radlice A
0
2.
22. 1.třída B
08.05.2022, TJ Radlice A - TK Horní Měcholupy A
0
3.
22. 1.třída B
05.06.2022, SK HAMR, z.s. C - TJ Radlice A
6
4.
22. 1.třída B
19.06.2022, TJ Radlice A - TJ Spoje Praha B
3
5.
22. 1.třída B
26.06.2022, TJ Radlice A - LOB S.A. Bohnice, z.s.
9
 Družstva celkem (2hra)
18
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
18
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
18

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
22. 1.třída B
01.05.2022, TJ Sokol Vysočany B - TJ Radlice A
0
2.
22. 1.třída B
08.05.2022, TJ Radlice A - TK Horní Měcholupy A
0
3.
22. 1.třída B
05.06.2022, SK HAMR, z.s. C - TJ Radlice A
0
4.
22. 1.třída B
19.06.2022, TJ Radlice A - TJ Spoje Praha B
0
5.
22. 1.třída B
26.06.2022, TJ Radlice A - LOB S.A. Bohnice, z.s.
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
18
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
18