Český tenisový svaz

Rat Adam

Datum narození:
24.11.2005
Platnost reg. do:
02.12.2022
Klub:
TENIS Klánovice
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2016
TENIS Klánovice
704 (6)
 
 
 
2017
TENIS Klánovice
336 (12)
 
 
 
2018
TENIS Klánovice
228 (1)
473 (6)
 
 
2019
TENIS Klánovice
 
206 (12)
 
 
2020
TENIS Klánovice
 
188 (1)
578 (4)
 
2021
TENIS Klánovice
 
 
333 (6)
 
2022-Z
TENIS Klánovice
 
 
207 (9)
 
2022-L
TENIS Klánovice
 
 
210 (9)
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
05. 2.třída B
07.05.2022, TENIS Klánovice A - Sokol Smíchov I. A
0
2.
05. 2.třída B
14.05.2022, TopTennis Xaverov s.r.o. A - TENIS Klánovice A
1
3.
05. 2.třída B
28.05.2022, TENIS Klánovice A - TJ Radlice B
0
4.
05. 2.třída B
04.06.2022, TGC Kunratice A - TENIS Klánovice A
1
5.
05. 2.třída B
18.06.2022, TENIS Klánovice A - TK Ruzyně Praha B
1
6.
05. 2.třída B
25.06.2022, TK LTC 1927 Praha- Michle,z.s. A - TENIS Klánovice A
1
1.
08. 3.třída A
28.05.2022, TK FZŠ Trávníčkova B - TENIS Klánovice B
0
2.
08. 3.třída A
25.06.2022, TENIS Klánovice B - TK LTC 1927 Praha- Michle,z.s. B
1
 Družstva celkem (2hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
11
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
9

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
05. 2.třída B
07.05.2022, TENIS Klánovice A - Sokol Smíchov I. A
0
2.
05. 2.třída B
14.05.2022, TopTennis Xaverov s.r.o. A - TENIS Klánovice A
1
3.
05. 2.třída B
28.05.2022, TENIS Klánovice A - TJ Radlice B
2
4.
05. 2.třída B
04.06.2022, TGC Kunratice A - TENIS Klánovice A
1
5.
05. 2.třída B
18.06.2022, TENIS Klánovice A - TK Ruzyně Praha B
1
6.
05. 2.třída B
25.06.2022, TK LTC 1927 Praha- Michle,z.s. A - TENIS Klánovice A
0
1.
08. 3.třída A
28.05.2022, TK FZŠ Trávníčkova B - TENIS Klánovice B
0
2.
08. 3.třída A
25.06.2022, TENIS Klánovice B - TK LTC 1927 Praha- Michle,z.s. B
1
 Družstva celkem (4hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
11
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
9

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
27.11.2021

SPORT EDEN Beroun (C - 500), K: 5/4

0
2
04.12.2021, Vysočanský pohár 22

TJ Sokol Vysočany (C - 500), K: 4/4

10
3
11.12.2021, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 500), K: 4/4

7
4
18.12.2021, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 500), K: 4/5

0
5
27.12.2021, Tenis Újezd

Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C - 500), K: 4/4

10
6
08.01.2022, Lob cup

LOB S.A. Bohnice, z.s. (C - 500), K: 5/5

15
7
15.01.2022

TC ESO Praha z.s. (C - 500), K: 4/-

20
8
22.01.2022, TC Head tour

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 500), K: 5/5

15
9
29.01.2022, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 500), K: 4/4

15
10
05.02.2022, Spoje Praha

TJ Spoje Praha (B - 600), K: 8/8

0
11
12.02.2022, Halový oblastní přebor

Praha (P - 600), K: 10/9

0
12
26.02.2022, Vysočanský pohár 22

TJ Sokol Vysočany (C - 500), K: 4/4

10
13
12.03.2022, Tenis Cibulka Cup 2021

Tenis Cibulka (C - 500), K: 4/4

10
14
19.03.2022, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 500), K: 4/4

7
15
26.03.2022, Vysočanský pohár 22

TJ Sokol Vysočany (C - 500), K: 4/4

0
16
20.05.2022, Oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 10/9

0
17
11.06.2022, Babolat 2022 Junior Solida Tour

TJ Solidarita Praha 10 (C - 300), K: 4/4

20
18
01.07.2022

TK Horní Měcholupy (C - 300), K: 4/4

0
19
05.07.2022

LTC Modřany 2005 (B - 400), K: 8/8

0
20
23.07.2022, PWJ TOUR 2022

Lokomotiva Praha (C - 300), K: 5/5

0
21
28.07.2022, PJWT 2022

TJ Spoje Praha (C - 300), K: 4/4

15
22
30.07.2022

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 4/4

10
23
13.08.2022, Poděbradský pohár 2022

TJ LTC Poděbrady (C - 300), K: 4/4

10
24
15.01.2022, Poděbradský pohár 2022

TJ LTC Poděbrady (C - 500), K: -/4

-
 Jednotlivci celkem
174/23

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
27.11.2021

SPORT EDEN Beroun (C - 500), K: 5/4

10
2
04.12.2021, Vysočanský pohár 22

TJ Sokol Vysočany (C - 500), K: 4/4

10
3
11.12.2021, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 500), K: 4/4

7
4
18.12.2021, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 500), K: 4/5

10
5
27.12.2021, Tenis Újezd

Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C - 500), K: 4/4

7
6
08.01.2022, Lob cup

LOB S.A. Bohnice, z.s. (C - 500), K: 5/5

0
7
15.01.2022

TC ESO Praha z.s. (C - 500), K: 4/-

-
8
22.01.2022, TC Head tour

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 500), K: 5/5

10
9
29.01.2022, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 500), K: 4/4

10
10
05.02.2022, Spoje Praha

TJ Spoje Praha (B - 600), K: 8/8

0
11
12.02.2022, Halový oblastní přebor

Praha (P - 600), K: 10/9

0
12
26.02.2022, Vysočanský pohár 22

TJ Sokol Vysočany (C - 500), K: 4/4

10
13
12.03.2022, Tenis Cibulka Cup 2021

Tenis Cibulka (C - 500), K: 4/4

10
14
19.03.2022, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 500), K: 4/4

10
15
26.03.2022, Vysočanský pohár 22

TJ Sokol Vysočany (C - 500), K: 4/4

7
16
20.05.2022, Oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 10/9

0
17
11.06.2022, Babolat 2022 Junior Solida Tour

TJ Solidarita Praha 10 (C - 300), K: 4/4

15
18
01.07.2022

TK Horní Měcholupy (C - 300), K: 4/4

15
19
05.07.2022

LTC Modřany 2005 (B - 400), K: 8/8

30
20
23.07.2022, PWJ TOUR 2022

Lokomotiva Praha (C - 300), K: 5/5

15
21
28.07.2022, PJWT 2022

TJ Spoje Praha (C - 300), K: 4/4

7
22
30.07.2022

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 4/4

7
23
13.08.2022, Poděbradský pohár 2022

TJ LTC Poděbrady (C - 300), K: 4/4

10
24
15.01.2022, Poděbradský pohár 2022

TJ LTC Poděbrady (C - 500), K: -/4

7
 Jednotlivci celkem
207/23
27.11.2021

SPORT EDEN Beroun (C - 500), K: 5/4

16>8 Soukup Albert- Rat Adam6:3, 2:6, 1:0 (9)
získané body: 0 b.
27.11.2021

SPORT EDEN Beroun (C - 500), K: 5/4

8>4 Sina, Rat - Petr, Sýkora 4:6, 6:3, 1:0 (3)
4>2 Sina, Rat - Doležel, Přistoupil 6:4, 6:4
2>1 Klofáč, Šafrata - Sina, Rat 2:6, 6:3, 1:0 (2)
získané body: 10 b.
11.12.2021, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 500), K: 4/4

16>8 Rat, Sina - Loučka, Jurman 7:6 (4), 6:3
8>4 Rat, Sina - Kusý, Kalle 75762
4>2 Brož, Daněk - Rat, Sina 6:3, 7:6
získané body: 7 b.
18.12.2021, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 500), K: 4/5

8>4 Sina, Rat - Šafařík, Kunst 6:3, 3:6, 1:0 (8)
4>2 Páleníček, Hruška - Sina, Rat 6:1, 7:6 (2)
získané body: 10 b.
15.01.2022

TC ESO Praha z.s. (C - 500), K: 4/-

16>8 Rat Adam- Karásek David6:0, 6:1
8>4 Rat Adam- Tuša Robert3:0, scr.
4>2 Rat Adam- Stibůrek Filip3:6, 7:5, 1:0
2>1 Petrofský David- Rat Adam6:1, 6:1
získané body: 20 b.
26.02.2022, Vysočanský pohár 22

TJ Sokol Vysočany (C - 500), K: 4/4

8>4 Sina, Rat - Milar, Valenta 6:4, 6:7, 1:0
4>2 Sina, Rat - Jašek, Losman 6:4, 0:6, 1:0
2>1 Havránek, Hrášek - Sina, Rat 6:3, 6:2
získané body: 10 b.
12.03.2022, Tenis Cibulka Cup 2021

Tenis Cibulka (C - 500), K: 4/4

8>4 Šidlík, Rat - Hošpes, Kraus 6:3, 6:0
4>2 Šidlík, Rat - Voleský, Šafrata 5:7, 6:2, 1:0
2>1 Hrášek, Vávra - Šidlík, Rat 6:0, 6:7, 1:0
získané body: 10 b.
19.03.2022, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 500), K: 4/4

8>4 Sina, Rat - Jandík, Malý 6:1, 6:2
4>2 Sina, Rat - Sýkora, Klíma 4:6, 6:3, 1:0
2>1 Vala, Havránek - Sina, Rat 6:1, 6:1
získané body: 10 b.
01.07.2022

TK Horní Měcholupy (C - 300), K: 4/4

4>2 Voláček, Rat - Jumar, Jumar 6:3, 6:4
2>1 Voláček, Rat - Černovický, Lorentzon 4:6, 6:0, 1:0
získané body: 15 b.
05.07.2022

LTC Modřany 2005 (B - 400), K: 8/8

16>8 Rat, Rat - Mitáš, Bradík 6:1, 6:1
8>4 Rat, Rat - Hrášek, Krištůfek 6:4, 6:3
4>2 Rat, Rat - Elich, Bořek-Dohalský 2:6, 7:6, 1:0 (9)
2>1 Ledvina, Douda - Rat, Rat 6:4, 7:6
získané body: 30 b.
23.07.2022, PWJ TOUR 2022

Lokomotiva Praha (C - 300), K: 5/5

8>4 Rat, Sina - Jarolímek, Vávra 6:2, 5:7, 1:0
4>2 Rat, Sina - Rychlý, Fidler 4:6, 6:4, 1:0
2>1 Lorentzon, Ospaly - Rat, Sina 1:6, 6:4, 1:0
získané body: 15 b.
28.07.2022, PJWT 2022

TJ Spoje Praha (C - 300), K: 4/4

16>8 Rat Adam- Kozel Aleš6:0, 6:4
8>4 Rat Adam- Ospaly Shimon0:6, 2:0, scr.
4>2 Kesl Jan- Rat Adam6:0, 6:1
získané body: 15 b.
28.07.2022, PJWT 2022

TJ Spoje Praha (C - 300), K: 4/4

8>4 Fidler, Rat - Vedral, Kozel 6:3, 6:1
4>2 Kesl, Šafařík - Fidler, Rat 6:2, 6:0
získané body: 7 b.
30.07.2022

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 4/4

8>4 Sina, Rat - Černovický, Jumar 6:4, 6:2
4>2 Mitáš, Dostál - Sina, Rat 6:4, 5:7, 1:0 (7)
získané body: 7 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
21. 1.třída A
01.05.2022, TJ Solidarita Praha 10 A - TENIS Klánovice A
0
2.
21. 1.třída A
08.05.2022, TENIS Klánovice A - SK Meteor Praha A
0
3.
21. 1.třída A
15.05.2022, TK Sokol Horní Počernice,p.s. - TENIS Klánovice A
3
4.
21. 1.třída A
29.05.2022, TENIS Klánovice A - Lokomotiva Praha A
0
5.
21. 1.třída A
05.06.2022, LTC Modřany 2005 B - TENIS Klánovice A
0
6.
21. 1.třída A
19.06.2022, TENIS Klánovice A - TK Start Praha-Topolka
0
7.
21. 1.třída A
26.06.2022, SK Aritma Praha B - TENIS Klánovice A
0
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
47
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
35

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
21. 1.třída A
01.05.2022, TJ Solidarita Praha 10 A - TENIS Klánovice A
8
2.
21. 1.třída A
08.05.2022, TENIS Klánovice A - SK Meteor Praha A
7
3.
21. 1.třída A
15.05.2022, TK Sokol Horní Počernice,p.s. - TENIS Klánovice A
3
4.
21. 1.třída A
29.05.2022, TENIS Klánovice A - Lokomotiva Praha A
11
5.
21. 1.třída A
05.06.2022, LTC Modřany 2005 B - TENIS Klánovice A
6
6.
21. 1.třída A
19.06.2022, TENIS Klánovice A - TK Start Praha-Topolka
5
7.
21. 1.třída A
26.06.2022, SK Aritma Praha B - TENIS Klánovice A
4
 Družstva celkem (4hra)
44
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
47
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
35