Český tenisový svaz

Hájková Laura

Datum narození:
28.11.2009
Platnost reg. do:
15.04.2025
Klub:
SKT Frýdlant n.O.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2021
SK Vítkovice 1926-Ridera,
644 (4)
 
 
 
2022-Z
SK Vítkovice 1926-Ridera,
235 (1)
 
 
 
2022-L
SK Vítkovice 1926-Ridera,
289 (1)
520 (3)
 
 
2023-Z
SK Vítkovice 1926-Ridera,
 
234 (9)
 
 
2023-L
SK Vítkovice 1926-Ridera,
 
186 (9)
522 (4)
 
2024-Z
SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s.
 
137 (1)
356 (4)
 
2024-L
SKT Frýdlant n.O.
 
182 (1)
310 (6)
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní soutěž skupina B
01.05.2024, SKT Frýdlant n.O. A - Tenisový klub Příbor,z.s. B
1
2.
Oblastní soutěž skupina B
11.05.2024, SKT Frýdlant n.O. A - Tenis Nový Jičín,z.s.=TO Odry B
4
3.
Oblastní soutěž skupina B
25.05.2024, Tenisový klub Příbor,z.s. A - SKT Frýdlant n.O. A
1
 Družstva celkem (2hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
8
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní soutěž skupina B
01.05.2024, SKT Frýdlant n.O. A - Tenisový klub Příbor,z.s. B
1
2.
Oblastní soutěž skupina B
11.05.2024, SKT Frýdlant n.O. A - Tenis Nový Jičín,z.s.=TO Odry B
0
3.
Oblastní soutěž skupina B
25.05.2024, Tenisový klub Příbor,z.s. A - SKT Frýdlant n.O. A
1
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
8
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní soutěž skupina C
05.05.2024, TK Slavia Orlová D - SKT Frýdlant n.O. A
3
2.
Oblastní soutěž skupina C
08.05.2024, SKT Frýdlant n.O. A - TK Kopřivnice z.s.
1
3.
Oblastní soutěž skupina C
12.05.2024, TJ Sokol Dolní Lhota - SKT Frýdlant n.O. A
3
4.
Oblastní soutěž skupina C
26.05.2024, SKT Frýdlant n.O. A - TK Havířov, z.s.
6
5.
Oblastní soutěž skupina C
02.06.2024, SKT Frýdlant n.O. B - SKT Frýdlant n.O. A
4
 Družstva celkem (2hra)
17
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
25
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
24

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní soutěž skupina C
05.05.2024, TK Slavia Orlová D - SKT Frýdlant n.O. A
2
2.
Oblastní soutěž skupina C
08.05.2024, SKT Frýdlant n.O. A - TK Kopřivnice z.s.
1
3.
Oblastní soutěž skupina C
12.05.2024, TJ Sokol Dolní Lhota - SKT Frýdlant n.O. A
2
4.
Oblastní soutěž skupina C
26.05.2024, SKT Frýdlant n.O. A - TK Havířov, z.s.
0
5.
Oblastní soutěž skupina C
02.06.2024, SKT Frýdlant n.O. B - SKT Frýdlant n.O. A
3
 Družstva celkem (4hra)
8
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
25
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
24