Český tenisový svaz

Žáčková Kamila

Datum narození:
18.11.2009
Platnost reg. do:
02.01.2024
Klub:
TK Milo Olomouc
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2020
TK Milo Olomouc
647 (4)
 
 
 
2021
TK Milo Olomouc
378 (6)
544 (3)
 
 
2022-L
TK Milo Olomouc
429 (1)
383 (4)
 
 
2022-Z
TK Milo Olomouc
327 (1)
295 (4)
 
 
2023-Z
TK Milo Olomouc
 
446 (4)
 
 
2023-L
TK Milo Olomouc
 
483 (4)
529 (4)
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní soutěž skupina C
01.05.2023, TK Milo Olomouc B - TK Gymnázium Uničov
0
2.
Oblastní soutěž skupina C
03.06.2023, TK Mohelnice, z.s. - TK Milo Olomouc B
1
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
1
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
1

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní soutěž skupina C
01.05.2023, TK Milo Olomouc B - TK Gymnázium Uničov
0
2.
Oblastní soutěž skupina C
03.06.2023, TK Mohelnice, z.s. - TK Milo Olomouc B
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
1
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
1

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní přebor skupina B
14.05.2023, TK MILO Olomouc B - TK Gymnázium Uničov
0
2.
Oblastní přebor skupina B
28.05.2023, TK Opava A - TK MILO Olomouc B
0
3.
Oblastní přebor skupina B
04.06.2023, TK MILO Olomouc B - SK JC Sport Opava B
1
1.
Oblastní soutěž skupina D
30.04..2023, TK Unex Uničov - TK Milo Olomouc C
1
2.
Oblastní soutěž skupina D
07.05.2023, TK Milo Olomouc C - TJ Sokol Šumperk
1
3.
Oblastní soutěž skupina D
14.05.2023, TK Milo Olomouc C - TK Milo Olomouc D
1
4.
Oblastní soutěž skupina D
18.06.2023, TK Milo Olomouc C - Tenisový klub Šternberk, z.s.
1
 Družstva celkem (2hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
16
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
15

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní přebor skupina B
14.05.2023, TK MILO Olomouc B - TK Gymnázium Uničov
6
2.
Oblastní přebor skupina B
28.05.2023, TK Opava A - TK MILO Olomouc B
0
3.
Oblastní přebor skupina B
04.06.2023, TK MILO Olomouc B - SK JC Sport Opava B
2
1.
Oblastní soutěž skupina D
30.04..2023, TK Unex Uničov - TK Milo Olomouc C
0
2.
Oblastní soutěž skupina D
07.05.2023, TK Milo Olomouc C - TJ Sokol Šumperk
0
3.
Oblastní soutěž skupina D
14.05.2023, TK Milo Olomouc C - TK Milo Olomouc D
1
4.
Oblastní soutěž skupina D
18.06.2023, TK Milo Olomouc C - Tenisový klub Šternberk, z.s.
2
 Družstva celkem (4hra)
11
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
16
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
15