Český tenisový svaz

Váňová Eliška

Datum narození:
20.03.2011
Platnost reg. do:
07.10.2023
Klub:
TK Zlín
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2022-Z
TK Zlín
448 (4)
 
 
 
2022-L
TK Zlín
316 (6)
 
 
 

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
III.TŘÍDA DS
30.4.2022, TK 2000 Luhačovice - SK Uherský Brod
1
2.
III.TŘÍDA DS
7.5.2022, Orel jednota Uherský Brod - TK 2000 Luhačovice
1
3.
III.TŘÍDA DS
14.5.2022, TK 2000 Luhačovice - LTC Hodonín
0
4.
III.TŘÍDA DS
28.5.2022, TENIS SLOVÁCKO z.s. B - TK 2000 Luhačovice
1
5.
III.TŘÍDA DS
4.6.2022, Tenisový klub Vracov, z.s. - TK 2000 Luhačovice
1
6.
III.TŘÍDA DS
18.6.2022, TK 2000 Luhačovice - Sokol Lanžhot
1
7.
III.TŘÍDA DS
25.6.2022, Slovan Hodonín - TK 2000 Luhačovice
1
 Družstva celkem (2hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
14
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
10

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
III.TŘÍDA DS
30.4.2022, TK 2000 Luhačovice - SK Uherský Brod
1
2.
III.TŘÍDA DS
7.5.2022, Orel jednota Uherský Brod - TK 2000 Luhačovice
1
3.
III.TŘÍDA DS
14.5.2022, TK 2000 Luhačovice - LTC Hodonín
3
4.
III.TŘÍDA DS
28.5.2022, TENIS SLOVÁCKO z.s. B - TK 2000 Luhačovice
1
5.
III.TŘÍDA DS
4.6.2022, Tenisový klub Vracov, z.s. - TK 2000 Luhačovice
0
6.
III.TŘÍDA DS
18.6.2022, TK 2000 Luhačovice - Sokol Lanžhot
1
7.
III.TŘÍDA DS
25.6.2022, Slovan Hodonín - TK 2000 Luhačovice
1
 Družstva celkem (4hra)
8
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
14
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
10
4.6.2022, III.TŘÍDA DS
Tenisový klub Vracov, z.s. - TK 2000 Luhačovice
team Plášková Andrea - Váňová Eliška 0:6, 3:6
získané body: 1 b.
team - Váňová scr.
získané body: 0 b.
29.01.2022

TK Zlín (C - 500), K: 4/4

8>4 Patáková Klára- Váňová Eliška2:6, 6:0, 1:0 (5)
získané body: 0 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
I.TŔÍDA AM
8.5.2022, TENIS SLOVÁCKO z.s. - Tenisový klub Tesla Brno
4
2.
I.TŔÍDA AM
15.5.2022, TC Brno B - Tenisový klub Tesla Brno
0
3.
I.TŔÍDA AM
29.5.2022, Tenisový klub Tesla Brno - TK Uherské Hradiště
6
4.
I.TŔÍDA AM
5.6.2022, Jiskra Otrokovice - Tenisový klub Tesla Brno
6
5.
I.TŔÍDA AM
19.6.2022, Tenisový klub Tesla Brno - TK Zlín B
0
 Družstva celkem (2hra)
16
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
32
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
32

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
I.TŔÍDA AM
8.5.2022, TENIS SLOVÁCKO z.s. - Tenisový klub Tesla Brno
8
2.
I.TŔÍDA AM
15.5.2022, TC Brno B - Tenisový klub Tesla Brno
0
3.
I.TŔÍDA AM
29.5.2022, Tenisový klub Tesla Brno - TK Uherské Hradiště
8
4.
I.TŔÍDA AM
5.6.2022, Jiskra Otrokovice - Tenisový klub Tesla Brno
0
5.
I.TŔÍDA AM
19.6.2022, Tenisový klub Tesla Brno - TK Zlín B
0
 Družstva celkem (4hra)
16
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
32
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
32