Český tenisový svaz

Bergerová Lucie

Datum narození:
21.11.2011
Platnost reg. do:
03.12.2025
Klub:
SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2022-Z
SK LAMA o.s.
513 (4)
 
 
 
2022-L
SK Vítkovice 1926-Ridera,
464 (4)
 
 
 
2023-Z
SK Vítkovice 1926-Ridera,
203 (12)
576 (3)
 
 
2023-L
SK Vítkovice 1926-Ridera,
135 (15)
447 (4)
 
 
2024-Z
SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s.
171 (1)
370 (4)
 
 
2024-L
SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s.
426 (1)
252 (6)
 
 

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
20.01.2024, Ridera Open 2024

SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. (C - 700), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
20.01.2024, Ridera Open 2024

SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. (C - 700), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní soutěž skupina A
28.04..2024, TJ MEZ Vsetín - SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s.
0
2.
Oblastní soutěž skupina A
05.05.2024, SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. - TK Bílovec
1
3.
Oblastní soutěž skupina A
08.05.2024, TJ TO Sokol Stará Bělá B - SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s.
1
4.
Oblastní soutěž skupina A
12.05.2024, SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. - TJ Zbrojovka Vsetín B
1
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
10
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
10

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní soutěž skupina A
28.04..2024, TJ MEZ Vsetín - SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s.
3
2.
Oblastní soutěž skupina A
05.05.2024, SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. - TK Bílovec
1
3.
Oblastní soutěž skupina A
08.05.2024, TJ TO Sokol Stará Bělá B - SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s.
3
4.
Oblastní soutěž skupina A
12.05.2024, SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. - TJ Zbrojovka Vsetín B
0
 Družstva celkem (4hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
10
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
10

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní přebor skupina B
27.04.2024, TK Milo Olomouc A - SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s.
4
2.
Oblastní přebor skupina B
01.05.2024, SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. - Tenis Nový Jičín,z.s.
4
3.
Oblastní přebor skupina B
04.05.2024, TK Havířov, z.s. B - SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s.
1
4.
Oblastní přebor skupina B
11.05.2024, SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. - TK Hlučín
1
5.
Oblastní přebor skupina B
25.05.2024, TK Gymnázium Uničov - SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s.
6
 Družstva celkem (2hra)
16
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
28
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
27

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní přebor skupina B
27.04.2024, TK Milo Olomouc A - SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s.
0
2.
Oblastní přebor skupina B
01.05.2024, SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. - Tenis Nový Jičín,z.s.
4
3.
Oblastní přebor skupina B
04.05.2024, TK Havířov, z.s. B - SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s.
1
4.
Oblastní přebor skupina B
11.05.2024, SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. - TK Hlučín
1
5.
Oblastní přebor skupina B
25.05.2024, TK Gymnázium Uničov - SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s.
6
 Družstva celkem (4hra)
12
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
28
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
27