Datum narození: | 26.09.2011 |
Platnost reg. do: | 01.10.2024 |
Klub: | SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
2022-Z | SK JC Sport Opava | 406 (6) | |||
2022-L | SK JC Sport Opava | 332 (6) | |||
2023-Z | SK JC Sport Opava | 151 (15) | |||
2023-L | SK JC Sport Opava | 81 (20) | |||
2024-Z | SK JC Sport Opava | 67 (1) | 315 (6) |
747 (3) |
24.11.2023, TENNISPOINT WINTER TEEN GIRLSTK TENNISPOINT FM (B - 900), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Pohanková Adina | - | Ciencialová Amálie | 6:1, 6:0 |
získané body: 0 b. |
24.11.2023, TENNISPOINT WINTER TEEN GIRLSTK TENNISPOINT FM (B - 900), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Kostková, Schimandlová | - | Klimentová, Ciencialová | 6:3, 6:3 |
získané body: 0 b. |
09.12.2023, SNAUWAERT CUPTK Opava (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Ciencialová Amálie | - | Zaoralová Bára | 6:3, 6:2 |
8>4 | Koukolová Tereza | - | Ciencialová Amálie | 6:1, 6:2 |
získané body: 10 b. |
09.12.2023, SNAUWAERT CUPTK Opava (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Charitonidu, Ciencialová | - | Špundová, Hrudníková | 6:4, 6:3 |
4>2 | Charitonidu, Ciencialová | - | Gebauerová, Koukolová | 6:4, 0:6, 1:0 (12) |
2>1 | Fabíková, Ježek | - | Charitonidu, Ciencialová | 6:4, 6:4 |
získané body: 10 b. |
16.12.2023, TC Brno CUPTC Brno. (B - 900), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
64>32 | Lišková Lucie | - | Ciencialová Amálie | 6:4, 6:3 |
získané body: 0 b. |
16.12.2023, TC Brno CUPTC Brno. (B - 900), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Vychodilová, Jersáková | - | Pospíšilová, Ciencialová | 7:5, 6:2 |
získané body: 0 b. |
29.12.2023, Sdružený přebor okresu KarvináTK Havířov, z.s. (P - 700), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Ciencialová Amálie | - | Hladká Klára | 6:3, 6:3 |
8>4 | Koukolová Tereza | - | Ciencialová Amálie | 2:6, 6:2, 1:0 (6) |
získané body: 10 b. |
29.12.2023, Sdružený přebor okresu KarvináTK Havířov, z.s. (P - 700), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Vychodilová, Pulcerová | - | Pospíšilová, Ciencialová | 6:4, 6:1 |
získané body: 0 b. |
06.01.2024, O POHÁR SK JC SPORT OPAVA SK JC Sport Opava (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Ciencialová Amálie | - | Kostková Adéla | 6:4, 6:4 |
8>4 | Janoviaková Renata | - | Ciencialová Amálie | 4:6, 6:3, 1:0 (2) |
získané body: 10 b. |
06.01.2024, O POHÁR SK JC SPORT OPAVA SK JC Sport Opava (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Ciencialová, Bergerová | - | Fabová, Krzestanová | 6:0, 6:0 |
4>2 | Ciencialová, Bergerová | - | Schimandlová, Kostková | 4:6, 7:5 (4), 1:0 (6) |
2>1 | Záhumenská, Koukolová | - | Ciencialová, Bergerová | 7:6 (8), 6:1 |
získané body: 10 b. |
13.01.2024, TENNISPOINT WINTER TEEN TK TENNISPOINT FM (C - 800), K: 5/4 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Stanovská Kristýna | - | Ciencialová Amálie | 1:6, 6:1, 1:0 (6) |
získané body: 0 b. |
13.01.2024, TENNISPOINT WINTER TEEN TK TENNISPOINT FM (C - 800), K: 5/4 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Ciencialová, Klimentová | - | Hlistová, Flaksová | 6:1, 6:1 |
4>2 | Fabíková, Koukolová | - | Ciencialová, Klimentová | 6:4, 7:5 |
získané body: 7 b. |
20.01.2024, Panorama sport cupPANORAMA Sport Frýdlant nad Ostravicí (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Ciencialová Amálie | - | Ježek Kristýna | scr. |
16>8 | Kvapíková Eliška | - | Ciencialová Amálie | 6:4, 7:5 |
získané body: 0 b. |
20.01.2024, Panorama sport cupPANORAMA Sport Frýdlant nad Ostravicí (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Ciencialová, Losková | - | Gvoždová, Klačková | 6:1, 6:4 |
8>4 | Ciencialová, Losková | - | Šindelová, Kvapíková | 6:1, 6:1 |
4>2 | Záhumenská, Koukolová | - | Ciencialová, Losková | 6:2, 6:3 |
získané body: 7 b. |
27.01.2024Tenisový klub Studénka z.s. (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Ciencialová Amálie | - | Segeťová Anežka | 7:5, 6:2 |
8>4 | Žalůdková Kateřina | - | Ciencialová Amálie | 6:1, 6:0 |
získané body: 10 b. |
27.01.2024Tenisový klub Studénka z.s. (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Lukášová, Švecová | - | Ciencialová, Stanovská | 6:0, 7:6 (13) |
získané body: 0 b. |
03.02.2024, Halový oblastní přeborseveromoravský (P - 900), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Galusová Alice | - | Ciencialová Amálie | 6:1, 6:2 |
získané body: 0 b. |
03.02.2024, Halový oblastní přeborseveromoravský (P - 900), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Hybnerová, Stanovská | - | Klimentová, Ciencialová | 7:5, 6:2 |
získané body: 0 b. |
10.02.2024, Tk Milo OlomoucTK Milo Olomouc (C - 700), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Sedláčková Sára | - | Ciencialová Amálie | 6:1, 6:3 |
získané body: 0 b. |
10.02.2024, Tk Milo OlomoucTK Milo Olomouc (C - 700), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Galusová, Ciencialová | - | Losková, Indraková | 4:6, 6:2, 1:0 (8) |
4>2 | Fabíková, Záhumenská | - | Galusová, Ciencialová | 6:2, 2:6, 1:0 (3) |
získané body: 7 b. |
17.02.2024, VITÁLNÍ TURNAJ "C"SK Vitality Slezsko o.s. (C - 700), K: 5/4 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Kostková Adéla | - | Ciencialová Amálie | 6:0, 6:4 |
získané body: 0 b. |
17.02.2024, VITÁLNÍ TURNAJ "C"SK Vitality Slezsko o.s. (C - 700), K: 5/4 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Ciencialová, Haring | - | Moťková, Konderlová | scr. |
4>2 | Ciencialová, Haring | - | Michalcová, Pulcerová | 6:3, 1:6, 1:0 (8) |
2>1 | Ciencialová, Haring | - | Hlistová, Janoviaková | 2:6, 6:0, 1:0 (7) |
získané body: 14 b. |
24.02.2024, Panorama sport cupPANORAMA Sport Frýdlant nad Ostravicí (C - 800), K: 5/4 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Ciencialová Amálie | - | Fabíková Nikol | 6:2, 6:2 |
16>8 | Šuláková Bára | - | Ciencialová Amálie | 6:2, 6:0 |
získané body: 9 b. |
24.02.2024, Panorama sport cupPANORAMA Sport Frýdlant nad Ostravicí (C - 800), K: 5/4 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Bergerová, Ciencialová | - | Kozelská, Hlistová | 6:0, 6:1 |
8>4 | Pulcerová, Michalcová | - | Bergerová, Ciencialová | 6:0, 7:6 (2) |
získané body: 5 b. |
01.03.2024, Ridera Open 2024SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. (B - 800), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Marušáková Kristýna | - | Ciencialová Amálie | 6:1, 6:1 |
získané body: 0 b. |
01.03.2024, Ridera Open 2024SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. (B - 800), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Indraková, Michalcová | - | Bergerová, Ciencialová | 6:1, 6:2 |
získané body: 0 b. |
09.03.2024, STRATOS AUTO CUPTENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 700), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Svobodová Pavlína | - | Ciencialová Amálie | 3:6, 6:4, 1:0 (8) |
získané body: 0 b. |
09.03.2024, STRATOS AUTO CUPTENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 700), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Ciencialová, Kyselová | - | Říhová, Tmějová | 6:2, 6:0 |
4>2 | Krejčová, Svobodová | - | Ciencialová, Kyselová | 6:0, 7:5 |
získané body: 7 b. |
16.03.2024TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Ciencialová Amálie | - | Schirmerová Caroline | 6:1, 6:1 |
8>4 | Indraková Eliška | - | Ciencialová Amálie | 6:2, 6:3 |
získané body: 10 b. |
16.03.2024TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Mazochová, Ciencialová | - | Gvoždová, Dvořačková | 6:3, 6:4 |
4>2 | Koukolová, Gebauerová | - | Mazochová, Ciencialová | 6:1, 6:1 |
získané body: 7 b. |
23.03.2024, Ridera Open 2024SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. (C - 700), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Daňová Ella | - | Ciencialová Amálie | 6:3, 6:1 |
získané body: 0 b. |
23.03.2024, Ridera Open 2024SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. (C - 700), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Galusová, Ciencialová | - | Gvoždová, Segeťová | 7:6 (1), 6:3 |
4>2 | Záhumenská, Koukolová | - | Galusová, Ciencialová | 7:6 (5), 6:2 |
získané body: 7 b. |