Český tenisový svaz

Ciencialová Amálie

Datum narození:
26.09.2011
Platnost reg. do:
30.09.2023
Klub:
SK JC Sport Opava
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2022-Z
SK JC Sport Opava
406 (6)
 
 
 
2022-L
SK JC Sport Opava
332 (6)
 
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
16.08.2022, TK Dolní Benešov

TK Dolní Benešov (C - 300), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
16.08.2022, TK Dolní Benešov

TK Dolní Benešov (C - 300), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
SŽ-1-3-4bb,Oblastní soutěž-skupina C
07.05.2022, SK JC Sport Opava B - Tenisový klub Bruntál, z.s.
0
2.
SŽ-1-3-4bb,Oblastní soutěž-skupina C
14.05.2022, I.NTC Olomouc A - SK JC Sport Opava B
0
3.
SŽ-1-3-4bb,Oblastní soutěž-skupina C
28.05.2022, SK JC Sport Opava B - Sokol Zábřeh
1
4.
SŽ-1-3-4bb,Oblastní soutěž-skupina C
04.06.2022, SK JC Sport Opava B - I.NTC Olomouc B
1
5.
SŽ-1-3-4bb,Oblastní soutěž-skupina C
18.06.2022, TK Jeseník - SK JC Sport Opava B
1
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
SŽ-1-3-4bb,Oblastní soutěž-skupina C
07.05.2022, SK JC Sport Opava B - Tenisový klub Bruntál, z.s.
0
2.
SŽ-1-3-4bb,Oblastní soutěž-skupina C
14.05.2022, I.NTC Olomouc A - SK JC Sport Opava B
0
3.
SŽ-1-3-4bb,Oblastní soutěž-skupina C
28.05.2022, SK JC Sport Opava B - Sokol Zábřeh
0
4.
SŽ-1-3-4bb,Oblastní soutěž-skupina C
04.06.2022, SK JC Sport Opava B - I.NTC Olomouc B
0
5.
SŽ-1-3-4bb,Oblastní soutěž-skupina C
18.06.2022, TK Jeseník - SK JC Sport Opava B
1
 Družstva celkem (4hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
11.12.2021, VITÁLNÍ TURNAJ C

SK Vitality Slezsko o.s. (C - 500), K: 4/4

7
2
27.12.2021

Tenisový klub Studénka z.s. (C - 500), K: 5/-

0
3
08.01.2022, Halový oblastní přebor

severomoravský (P - 600), K: 9/9

0
4
22.01.2022, Ridera Manner Cup 2022

SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. (C - 500), K: 6/6

14
5
29.01.2022

Tennis Hill Havířov o.s. (C - 500), K: 4/4

0
6
04.02.2022, Panorama Sport

PANORAMA Sport Frýdlant nad Ostravicí (C - 500), K: 4/4

7
7
12.02.2022

TK Letohrad (C - 500), K: 4/4

10
8
05.03.2022

TK Ústí n. Orlicí (C - 500), K: 4/4

10
9
12.03.2022

Tenisový klub Studénka z.s. (C - 500), K: 4/4

0
10
19.03.2022, Pohár Rožnova

Rožnovský tenisový klub (C - 500), K: 4/4

0
11
26.03.2022, EDEN HK CUP

Tenisový klub Eden (C - 500), K: 4/4

0
12
15.04.2022, TJ Kraví Hora Brno open

TJ Kraví Hora Brno (C - 300), K: 4/4

10
13
22.04.2022, TJ Kraví Hora Brno open

TJ Kraví Hora Brno (C - 300), K: 5/5

10
14
21.05.2022, Oblastní přebor

severomoravský (P - 400), K: 9/9

0
15
11.06.2022, Okresní přebor Opava - Memoriál Jaroslava Gebauera

Tenisový klub Minerva Opava,z.s. (P - 300), K: 4/4

20
16
01.07.2022, Ridera Manner Cup 2022

SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. (C - 300), K: 4/4

0
17
05.07.2022

TK Březnice (C - 250), K: 5/4

15
18
19.07.2022

Tenis Nový Jičín,z.s. (C - 300), K: 4/4

0
19
30.07.2022

TK Hlučín (C - 300), K: 4/4

10
20
06.08.2022

TK SC OSTRAVA (C - 300), K: 4/4

7
21
09.08.2022, TK Dolní Benešov

TK Dolní Benešov (C - 300), K: 4/4

20
22
13.08.2022, O POHÁR MĚSTA OPAVY

TK Opava (C - 300), K: 4/4

20
23
27.08.2022

Tenisový klub Studénka z.s. (C - 300), K: 4/4

15
24
03.09.2022, Tecnifibre cup

TK Havířov, z.s. (C - 300), K: 4/4

0
25
10.09.2022

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 300), K: 4/4

10
26
17.09.2022, O POHÁR MĚSTA OPAVY

TK Opava (C - 300), K: 4/4

15
27
24.09.2022, I-TEC cup

TK Havířov, z.s. (B - 400), K: 8/8

0
28
25.02.2022, I-TEC cup

TK Havířov, z.s. (B - 600), K: 9/-

0
 Jednotlivci celkem
200/28

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
11.12.2021, VITÁLNÍ TURNAJ C

SK Vitality Slezsko o.s. (C - 500), K: 4/4

7
2
27.12.2021

Tenisový klub Studénka z.s. (C - 500), K: 5/-

-
3
08.01.2022, Halový oblastní přebor

severomoravský (P - 600), K: 9/9

0
4
22.01.2022, Ridera Manner Cup 2022

SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. (C - 500), K: 6/6

10
5
29.01.2022

Tennis Hill Havířov o.s. (C - 500), K: 4/4

0
6
04.02.2022, Panorama Sport

PANORAMA Sport Frýdlant nad Ostravicí (C - 500), K: 4/4

0
7
12.02.2022

TK Letohrad (C - 500), K: 4/4

0
8
05.03.2022

TK Ústí n. Orlicí (C - 500), K: 4/4

0
9
12.03.2022

Tenisový klub Studénka z.s. (C - 500), K: 4/4

0
10
19.03.2022, Pohár Rožnova

Rožnovský tenisový klub (C - 500), K: 4/4

0
11
26.03.2022, EDEN HK CUP

Tenisový klub Eden (C - 500), K: 4/4

0
12
15.04.2022, TJ Kraví Hora Brno open

TJ Kraví Hora Brno (C - 300), K: 4/4

10
13
22.04.2022, TJ Kraví Hora Brno open

TJ Kraví Hora Brno (C - 300), K: 5/5

0
14
21.05.2022, Oblastní přebor

severomoravský (P - 400), K: 9/9

10
15
11.06.2022, Okresní přebor Opava - Memoriál Jaroslava Gebauera

Tenisový klub Minerva Opava,z.s. (P - 300), K: 4/4

15
16
01.07.2022, Ridera Manner Cup 2022

SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. (C - 300), K: 4/4

7
17
05.07.2022

TK Březnice (C - 250), K: 5/4

7
18
19.07.2022

Tenis Nový Jičín,z.s. (C - 300), K: 4/4

7
19
30.07.2022

TK Hlučín (C - 300), K: 4/4

0
20
06.08.2022

TK SC OSTRAVA (C - 300), K: 4/4

0
21
09.08.2022, TK Dolní Benešov

TK Dolní Benešov (C - 300), K: 4/4

7
22
13.08.2022, O POHÁR MĚSTA OPAVY

TK Opava (C - 300), K: 4/4

0
23
27.08.2022

Tenisový klub Studénka z.s. (C - 300), K: 4/4

10
24
03.09.2022, Tecnifibre cup

TK Havířov, z.s. (C - 300), K: 4/4

0
25
10.09.2022

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 300), K: 4/4

10
26
17.09.2022, O POHÁR MĚSTA OPAVY

TK Opava (C - 300), K: 4/4

15
27
24.09.2022, I-TEC cup

TK Havířov, z.s. (B - 400), K: 8/8

0
28
25.02.2022, I-TEC cup

TK Havířov, z.s. (B - 600), K: 9/-

-
 Jednotlivci celkem
115/26

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní přebor skupina B
01.05.2022, TK Gymnázium Uničov - SK JC Sport Opava A
0
2.
Oblastní přebor skupina B
15.05.2022, TK Opava/TK Minerva Opava A - SK JC Sport Opava A
0
3.
Oblastní přebor skupina B
29.05.2022, SK JC Sport Opava A - TJ TO Sokol Stará Bělá A
6
4.
Oblastní přebor skupina B
05.06.2022, SK JC Sport Opava A - TK Mohelnice, z.s/Tatran Litovel.
0
5.
Oblastní přebor skupina B
19.06.2022, Tenis Nový Jičín,z.s. - SK JC Sport Opava A
3
 Družstva celkem (2hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
9
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
9

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní přebor skupina B
01.05.2022, TK Gymnázium Uničov - SK JC Sport Opava A
0
2.
Oblastní přebor skupina B
15.05.2022, TK Opava/TK Minerva Opava A - SK JC Sport Opava A
0
3.
Oblastní přebor skupina B
29.05.2022, SK JC Sport Opava A - TJ TO Sokol Stará Bělá A
0
4.
Oblastní přebor skupina B
05.06.2022, SK JC Sport Opava A - TK Mohelnice, z.s/Tatran Litovel.
0
5.
Oblastní přebor skupina B
19.06.2022, Tenis Nový Jičín,z.s. - SK JC Sport Opava A
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
9
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
9