Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A5
Pořadatel:  TK Pelhřimov
Datum:  30.08-03.09.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Hlavní soutěž
Raštica Jan
 
 
 
Kreysa Jan
6:2, 6:0
 
Dzúr Štěpán
6:2, 6:2
 
Macháček David
6:2, 6:1
 
Kusý Jakub
6:0, 6:1
 
Bryol Filip
6:2, 6:0
 
 
 
Sanders Oliver
6:1, 6:2
 
 
 
Krejčí Tomáš
6:3, 6:2
 
Mutl Antonín
6:2, 6:1
 
Fencl Tomáš
5:7, 6:2, 6:3
 
Prášek Luca Samuel
6:1, 6:0
 
Grois Ondřej
6:3, 6:1
 
 
 
Postupa Martin
6:4, 2:1, scr.
 
 
 
Lebiš Josef
6:4, 6:3
 
Ladman Filip
6:3, 6:2
 
Rat Daniel
6:3, 6:1
 
Zerai Rayen
6:2, 6:3
 
Kotrc Aleš
6:2, 6:0
 
 
 
Krejčí Matyáš
6:1, 6:3
 
 
 
Zeman Jakub
7:5, 6:4
 
Šidlík Jan
6:1, 6:0
 
Fojtů Lukas
6:2, 7:5
 
Jirásek Milan
6:2, 6:3
 
Dvořák Filip
6:0, 6:1
 
 
 
 
6:2, 6:2
 
Šefčík Lukáš
 
Laššan Radek
6:1, 6:0
 
Vomela Tomáš
7:5, 6:1
 
Fejka Matěj
6:4, 5:7, 6:2
 
Majera Denis
6:0, 6:0
 
 
2:6, 6:2, 6:2
 
Blaška Sebastian
 
 
6:0, 6:0
 
Doskočil Martin
 
Martínek Tobiáš
6:0, 6:0
 
Horák Adam
5:7, 6:3, 6:4
 
Černovický Jakub
6:7 (5), 6:0, 6:1
 
Svoboda Josef
6:0, 6:1
 
 
6:2, 6:0
 
Šmejcký Jakub
 
 
0:6, 6:3, 6:0
 
Stejskal Adam
 
Severýn Václav
5:7, 6:3, 6:2
 
Wirgler Tomáš
6:0, 6:3
 
Střílka Sven
6:1, 6:0
 
Majc Mário
6:2, 6:4
 
 
6:3, 6:1
 
Sýkora Jan
 
 
6:3, 6:4
 
Brückner David
 
Dujka Dominik
4:6, 7:6 (7), 6:1
 
Sloboda Leon
6:4, 6:4
 
Valenta Ondřej
6:3, 6:4
 
Žahour Richard
6:3, 6:1
 
 
6:3, 6:3
 
Škrlík Mathias
 
Rozhodčí turnaje: Reichová Natálie (platná licence AV do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele: Program utery 3.9. 9,30 finale
Počet účastníků48
NasazeníBH
Raštica Jan 3460
Škrlík Mathias 4545
Šmejcký Jakub 4745
Postupa Martin 4845
Stejskal Adam 5335
Dvořák Filip 5935
Grois Ondřej 6035
Šefčík Lukáš 6935
Kategorie : 12Součet BH: 335
Kódové číslo akce: 712267

Raštica Jan - Doskočil Martin
 
 
 
Fojtů Lukas - Střílka Sven
scr.
 
Černovický Jakub - Prášek Luca Samuel
6:2, 6:0
 
Fejka Matěj - Krejčí Tomáš
6:3, 6:2
 
 
 
Grois Ondřej - Šefčík Lukáš
6:3, 2:6, 1:0 (9)
 
 
 
Postupa Martin - Brückner David
3:6, 6:3, 1:0 (6)
 
 
 
Sloboda Leon - Kreysa Jan
6:3, 7:6 (3)
 
Bryol Filip - Valenta Ondřej
6:4, 3:6, 1:0 (7)
 
Rat Daniel - Zerai Rayen
6:4, 4:6, 1:0 (5)
 
Wirgler Tomáš - Dujka Dominik
6:2, 6:4
 
Svoboda Josef - Lebiš Josef
6:2, 7:6 (5)
 
 
 
 
6:2, 6:0
 
Majc Mário - Blaška Sebastian
 
Macháček David - Hrubý Václav
7:6 (6), 6:3
 
Šidlík Jan - Krejčí Matyáš
6:7 (5), 7:5, 1:0 (9)
 
Majc André - Dzúr Štěpán
6:2, 6:2
 
Ladman Filip - Kotrc Aleš
6:3, 7:5
 
 
7:5, 2:6, 1:0 (3)
 
Stejskal Adam - Dvořák Filip
 
 
6:3, 6:1
 
Sýkora Jan - Martínek Tobiáš
 
Žahour Richard - Zeman Jakub
6:2, 6:0
 
Novák Matěj - Vágner Dominik
6:2, 6:1
 
Fencl Tomáš - Mutl Antonín
4:6, 6:3, 1:0 (6)
 
Škrlík Mathias - Kusý Jakub
6:1, 6:3
 
 
6:3, 6:4
 
Sanders Oliver - Šmejcký Jakub
 
Rozhodčí turnaje: Reichová Natálie (platná licence AV do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele: Program: pondělí 2.9. semifinále ne dříve než ve 13 hod,v případě deště odehrajeme v hale,prosíme halovou obuv
Počet dvojic23
NasazeníBH
Raštica Jan 3460
Škrlík Mathias 4545
Šmejcký Jakub 4745
Postupa Martin 4845
Stejskal Adam 5335
Dvořák Filip 5935
Grois Ondřej 6035
Šefčík Lukáš 6935
Kategorie : 12Součet BH: 335
Kódové číslo akce: 714267

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Svoboda Josef15.09.2009Lokomotiva Zdice
Žiška Štěpán01.09.2008ŽLTC Brno
Hlavnička Martin09.06.2008Jiskra Bechyně

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Baštýř Ondřej21.01.2008TK Pelhřimov
Kotrba Adam27.03.2008TK Lokomotiva Plzeň z.s.
Hrubý Václav05.08.2008TK PRECHEZA Přerov o.s.