Český tenisový svaz
Název:
Oblastní přebor
Datum:
10.-13.01.
Pořadatel:
severomoravský (P - 700)
Místo konání:
TK Deza Val.Meziříčí
Kódové číslo:
706970
Dvorců + povrch:
3 rebound ace
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Křesala Dušan
Kouty 408
757 01 Val. Meziříčí
Tel. (1):
603581240
E-mail:
dusankresala@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

Přebor je určen pro hráče registrované v Severomoravském kraji ! ! !

Přebor může být prodloužen o jeden hrací den !!!!!






Změna programu vyhrazena

Pondělí 13.1.2020
Dvouhra 2.kolo a ČF dvouhry
9:00
Kliment - Klimša,Jendřejek - Šipula,Svozil - Horák A.
ND 10:00
Rojíček-Franc,Migdal - Fedor,Robenek - Syryčanský
ND 11:00
Onderka - Hrubý,Spáčil - Papavasiliu

Následuje ČF dvouhry
Následuje SF čtyřhry


Úterý 14.1.2020
8:30
Dvouhra SF a Fi
ND 12:00 fi čtyřhry

Kontakt turnaj: Křesala Dušan 603 581 240
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Rojíček Daniel 30.01.2008 TK TENNISPOINT FM
38
45
 
volná karta
11.11.2019 17:36:47
2.
Hrubý Václav 05.08.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s.
40
45
 
volná karta
27.12.2019 08:49:23
3.
Horák Adam 14.05.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s.
49
35
 
volná karta
19.12.2019 19:34:39
4.
Migdal Alexandr 27.06.2008 TC Ostrava Nová Ves
62
35
 
volná karta
28.11.2019 14:08:30
5.
Klimša Ondřej 15.07.2008 TK SC OSTRAVA
73
30
 
volná karta
20.12.2019 20:42:12
6.
Syryčanský Adam 23.07.2009 TK DEZA Valašské Meziříčí
88
25
 
volná karta
01.11.2019 12:16:27
7.
Jendřejek Daniel 12.10.2008 TK Slavia Orlová
109
25
 
volná karta
01.11.2019 19:02:01
8.
Spáčil Jan 14.01.2008 TK Milo Olomouc
111
25
 
volná karta
09.12.2019 07:01:34
9.
Fedor Jakub 15.03.2009 TK SC OSTRAVA
113
25
 
volná karta
01.11.2019 10:00:03
10.
Papavasiliu Nikolaos 11.08.2009 TK Havířov
117
25
 
volná karta
04.11.2019 09:39:58
11.
Robenek Štěpán 18.02.2009 Tenisový klub Studénka z.s.
151
20
 
volná karta
01.11.2019 21:06:39
12.
Onderka Sebastian 30.11.2008 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
174
20
 
volná karta
20.12.2019 19:42:27
13.
Kliment Matúš 03.01.2009 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
192
15
 
volná karta
01.11.2019 22:06:18
14.
Šipula David 21.05.2009 TK DEZA Valašské Meziříčí
194
15
 
volná karta
20.11.2019 14:53:59
15.
Svozil Václav 18.09.2008 TK DEZA Valašské Meziříčí
211
15
 
volná karta
12.12.2019 12:30:43
16.
Franc Jakub 26.06.2009 TK SC OSTRAVA
221
15
 
volná karta
01.11.2019 00:45:23
17.
Horský Tobiáš 22.12.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s.
225
15
 
volná karta
29.11.2019 10:21:31
18.
Žampach Vojtěch 28.03.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s.
229
15
 
volná karta
03.01.2020 12:37:53
19.
Kašpárek Tomáš 06.07.2009 Beskydský tenisový klub
263
15
 
volná karta
28.11.2019 11:26:02
20.
Lošák Petr 23.09.2009 TK Na Dolině o.s.
277
15
 
volná karta
01.11.2019 00:12:55
21.
Vymazal Kryštof 04.06.2008 TK Milo Olomouc
287
12
 
volná karta
02.12.2019 20:48:09
22.
Tichý Filip 08.02.2009 SK LAMA o.s.
307
12
 
volná karta
13.11.2019 13:38:53
23.
Mičulka Šimon 19.07.2009 TK Na Dolině o.s.
340
12
 
volná karta
01.11.2019 05:41:47
24.
Gvuzd Tomáš 06.05.2008 Tennis Hill Havířov o.s.
343
12
 
volná karta
27.12.2019 16:26:44
25.
Horák Matěj 16.11.2009 TK DEZA Valašské Meziříčí
356
12
 
volná karta
01.11.2019 08:37:21
26.
Kazík Martin 23.09.2009 TK EZE Olomouc z.s.
359
12
 
volná karta
11.12.2019 20:31:01
27.
Kuch Kristián 16.08.2008 Beskydský tenisový klub
408
12
 
volná karta
11.11.2019 08:47:26
28.
Jányš Albert 04.03.2009 TK TENNISPOINT FM
427
12
 
volná karta
03.11.2019 08:18:56
29.
Olšar Viktor 29.12.2008 Tennis Hill Havířov o.s.
464
9
 
volná karta
15.12.2019 20:22:51
30.
Polášek Petr 02.07.2009 TK DEZA Valašské Meziříčí
472
9
 
volná karta
05.11.2019 06:45:07
31.
Tégl Tomáš 16.06.2008 ITS Tennis Club, z.s.
488
9
 
volná karta
21.11.2019 15:36:26
32.
Papajík Jakub 10.12.2009 Pašťa tenis, z.s.
506
9
 
volná karta
05.11.2019 15:15:04
33.
Hradečný Lukáš 26.06.2008 Tenisový klub Studénka z.s.
516
9
 
volná karta
01.11.2019 07:55:07
34.
Kleiner Will 14.04.2009 SK Véska
530
9
 
volná karta
13.11.2019 21:04:37
35.
Trunda Jakub 12.08.2008 Tenisový klub Šternberk, z.s.
536
9
 
volná karta
08.11.2019 05:00:51
36.
Bartek David 07.11.2008 TC Ostrava Nová Ves
540
9
 
volná karta
07.01.2020 18:09:16
37.
Dvořák Jakub 06.11.2009 TK EZE Olomouc z.s.
586
9
 
volná karta
14.11.2019 19:39:23
38.
Tichý David 04.02.2009 TO VOKD Ostrava-Poruba
973
6
 
volná karta
14.12.2019 11:29:19
39.
Šandrik Marek 22.06.2009 TK Slavia Orlová
1007
6
 
volná karta
23.12.2019 10:13:54
40.
Palacký Jakub 06.08.2010 Tenis Nový Jičín,z.s.
1939
1
 
volná karta
01.11.2019 00:02:37
41.
Drlík David 25.03.2010 TK Na Dolině o.s.
1939
1
 
volná karta
01.11.2019 00:09:00
42.
Orlita Josef Sebastian 11.08.2010 TJ Zbrojovka Vsetín
1939
1
 
volná karta
01.11.2019 07:18:21
43.
Krkoška Matyáš 12.10.2010 Tenisový klub Studénka z.s.
1939
1
 
volná karta
01.11.2019 08:32:24
44.
Smolík David 22.10.2010 Beskydský tenisový klub
1939
1
 
volná karta
05.11.2019 21:37:00
45.
Sýkora Ondřej 26.04.2010 TK DEZA Valašské Meziříčí
1939
1
 
volná karta
15.11.2019 16:06:21
46.
Kapitán Štěpán 04.02.2010 TK DEZA Valašské Meziříčí
1939
1
 
volná karta
01.12.2019 15:21:03
47.
Formánek Lukáš 08.10.2010 Tenis Nový Jičín,z.s.
1939
1
 
volná karta
04.01.2020 09:31:26
48.
Buba Alexej 28.05.2010 TK Havířov
1939
1
 
volná karta
08.01.2020 11:34:50

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Pečonka Jaromír 03.10.2008 TK SC OSTRAVA
957
6
 
 
30.11.2019 17:47:48
2.
Pajer Vítek 27.05.2010 TK Milo Olomouc
1939
1
 
 
01.11.2019 00:16:05
3.
Tomica Daniel 22.08.2010 TK Slavia Orlová
1939
1
 
 
01.12.2019 11:29:59
4.
Vymazal David 07.10.2009 TK Milo Olomouc
485
9
 
 
06.01.2020 18:37:16

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Mikeš Marek 07.07.2010 TK SB Světlá n.Sáz.
1939
1
 
odhlášeno hráčem
01.11.2019 00:11:26
2.
Pšeničnyj Dmitrij 23.04.2010 I.ČLTK Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
01.12.2019 11:20:56
3.
Nevrlý Jakub 09.01.2009 TK Fatra Napajedla
609
9
 
odhlášeno hráčem
19.12.2019 11:50:04
4.
Hanzal Šimon 08.03.2010 TJ Zbrojovka Vsetín
1939
1
 
odhlášeno hráčem
23.12.2019 22:32:39
5.
Václavík Miroslav 23.05.2008 TK Na Dolině o.s.
225
15
 
odhlášeno hráčem
01.01.2020 14:59:06
6.
Rybka Jan 16.07.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s.
249
15
 
odhlášeno hráčem
02.01.2020 16:07:38
7.
Václavek Tomáš 16.04.2010 TK Mohelnice, z.s.
1939
1
 
odhlášeno hráčem
03.01.2020 11:14:59
8.
Střílka Sven 20.10.2008 SK LAMA o.s.
88
25
 
odhlášeno hráčem
04.01.2020 10:09:51
9.
Cieslar Vít 21.07.2010 SK Vitality Slezsko o.s.
1939
1
 
odhlášeno hráčem
04.01.2020 11:46:38
10.
Schwarz Dominik 09.08.2009 TC Ostrava Nová Ves
922
6
 
odhlášeno hráčem
05.01.2020 12:13:17
11.
Hustý Jan 19.06.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1939
1
 
odhlášeno hráčem
06.01.2020 13:04:54
12.
Trunečka Tomáš 21.01.2010 CLTC Olomouc,z.s.
1939
1
 
odhlášeno hráčem
07.01.2020 08:11:09
13.
Ondrůšek Antonín 09.12.2008 SK Uherský Brod
235
15
 
odhlášeno hráčem
07.01.2020 13:55:18
14.
Hrbáč Jan 02.11.2008 TK Havířov
76
30
 
odhlášeno hráčem
08.01.2020 16:06:05
15.
Němec Adam 28.07.2009 TJ Zbrojovka Vsetín
283
12
 
odhlášeno hráčem
09.01.2020 14:31:46
16.
Slováček Martin 02.03.2010 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
1939
1
 
odhlášeno hráčem
09.01.2020 17:17:40