Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Oblastní přebor
Pořadatel:  Praha
Datum:  12.-16.06.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Hlavní soutěž
Horáčková Viktorie
 
 
 
Dvořáková Zuzana
3:6, 6:4, 6:2
 
Jirousková Karoline
6:3, 6:3
 
Urbanova Berenika
6:1, 6:2
 
 
 
 
6:0, 6:1
 
Bláhová Ema
 
Dolejší Eliška
scr.
 
 
 
 
7:5, 6:2
 
Blažková  Klára
 
Jiráková Julie
6:3, 4:6, 6:2
 
Chlubnová Lucie
6:3, 6:3
 
Nováková Erika
6:3, 6:2
 
 
 
 
7:5, 6:2
 
Zikmundová Valérie
 
Dobiášová Vanessa
7:5, 7:5
 
Těhníková Ester
6:3, 6:0
 
Tikalová Žaneta
6:3, 6:2
 
 
 
 
3:6, 6:0, 6:0
 
Koubová Karolína
 
Venclová Nela
6:0, 6:0
 
 
 
 
6:3, 6:0
 
Hladká Elen
 
Junová Aneta
6:4, 0:6, 6:1
 
Peršlová Nicol
6:3, 6:2
 
 
7:6, 4:6, 6:3
 
Hajná Kateřina
 
Zítková Karolína
6:4, 6:1
 
 
 
Svobodová Jana
6:3, 6:1
 
Samsonová Laura
7:5, 6:1
 
Kovačková Alena
6:0, 6:0
 
 
 
 
6:4, 6:4
 
Červenková Lucie
 
Zikmundová Aneta
6:0, 3:6, 7:6 (5)
 
 
 
 
6:3, 6:0
 
Hrubá Tereza
 
Tichá Linda
6:3, 5:7, 6:1
 
Melicharová Kateřina
6:0, 6:2
 
 
6:1, 6:1
 
Jandová Nela
 
Janíčkovičová Nikol
6:3, 6:1
 
 
 
Donald Natalie
6:2, 6:0
 
Žoldáková Denisa
3:6, 6:3, 7:6 (3)
 
Nýdrlová Eliška
6:4, 6:1
 
 
 
 
6:1, 6:3
 
Kultová Ellen
 
Bervid Victoria
4:6, 6:3, 6:4
 
 
 
Ječmínková Karolína
6:4, 6:3
 
 
 
Kudrnáčová Eliška
6:2, 6:1
 
Farajpourová Aileen
6:0, 6:1
 
 
7:6, 6:3
 
Suchá Amy
 
Rozhodčí turnaje: Franěk Michal (platná licence B do 24.10.2020)
Poznámka pořadatele:

LIVESCORE

Živě dvorec 1

Živě dvorec 2



Program na úterý:
10:00 semifinále dvouhry, následuje finále dvouhry
čtyřhry |NB 12:00 dle výsledků dvouher
SLEDUJTE LIVESCORE v odkazu výše
M.Franěk
Počet účastníků40
NasazeníBH
Horáčková Viktorie 5425
Suchá Amy 5825
Jandová Nela 7720
Zikmundová Valérie 8320
Zítková Karolína 9715
Hajná Kateřina 10715
Nováková Erika 10815
Janíčkovičová Nikol 10915
Kategorie : 8Součet BH: 150
Kódové číslo akce: 612800

Suchá Amy - Jandová Nela
 
 
 
Hrubá Tereza - Opletalová Emma
6:3, 6:1
 
Melicharová Kateřina - Donald Natalie
7:5, 6:1
 
Tichá Linda - Švejcarová Marie
6:0, 6:0
 
 
 
 
scr.
 
Šimková Barbara - Venclová Nela
 
Janíčkovičová Nikol - Hajná Kateřina
scr.
 
 
 
Bittarová Juliana - Tikalová Žaneta
6:3, 6:1
 
Hostáková Julie - Nýdrlová Eliška
7:5, 7:6 (4)
 
Bláhová Ema - Hladká Elen
7:6 (5), 5:7, 1:0 (4)
 
Dobiášová Vanessa - Svobodová Jana
6:3, 6:3
 
 
6:4, 1:6, 1:0 (7)
 
Koubová Karolína - Zikmundová Aneta
 
Bervid Victoria - Junová Aneta
scr.
 
 
 
Čermáková Aneta - Peršlová Nicol
6:2, 6:0
 
Žoldáková Denisa - Ječmínková Karolína
6:0, 6:0
 
Kudrnáčová Eliška - Heřmanová Tereza
6:4, 6:4
 
Červenková Lucie - Vokrojová Barbora
6:2, 0:6, 1:0 (2)
 
 
6:3, 6:2
 
Nováková Erika - Kultová Ellen
 
 
7:6, 6:4
 
Dvořáková Zuzana - Dolejší Eliška
 
 
6:3, 6:1
 
Jiráková Julie - Farajpourová Aileen
 
Urbanova Berenika - Těhníková Ester
scr.
 
Kovačková Alena - Samsonová Laura
6:1, 6:0
 
 
6:4, 6:3
 
Zikmundová Valérie - Zítková Karolína
 
Poznámka pořadatele: finále čtyřhry sobota 20.6. NB17:00
Počet dvojic22
NasazeníBH
Suchá Amy 5825
Jandová Nela 7720
Zikmundová Valérie 8320
Zítková Karolína 9715
Hajná Kateřina 10715
Nováková Erika 10815
Janíčkovičová Nikol 10915
Dolejší Eliška 11515
Kategorie : 8Součet BH: 140
Kódové číslo akce: 614800

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Sekerková Veronika03.09.2009I.ČLTK Praha
Barešová Aneta18.03.2006TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.
Lhotáková Laura23.01.2006Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Vokrojová Barbora10.10.2009LTC Modřany 2005
Opletalová Emma16.03.2006LOB S.A. Bohnice, z.s.