Český tenisový svaz
Název:
IVECO BUS CUP 2020
Datum:
01.-04.07.
Pořadatel:
LTC Vysoké Mýto (B - 400)
Kódové číslo:
616018
Dvorců + povrch:
6 antuka
Míče:
Wilson US Open
Kvalifikace
Počet účastníků:
16
Prezentace v
Po do 18:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
Út do 18:15 hod.
Kontaktní osoba:
REJLEK Jiří
Sportovní 224
566 01 Vysoké Mýto
Tel. (1):
739261024
E-mail:
rejlek.jiri@gmail.com
Internet:
www.tenis.myto.cz

Poznámka pořadatele:

Kvalifikace: zrušena
Hlavní soutěž: prezentace v Úterý 30.6. do 18:15 formou sms na tel. číslo 739261024. 48 účastníků

Dvouhra: NO LET
Čtyřhra: NO LET, NO AD, 3. set supertiebreak


Program na středu 1.7.: 8:30 předkolo a 1. kolo dvouhry, poté předkolo čtyřhry
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Brožová Natálie 06.02.2006 TENIS-CENTRUM DTJ HK
49
25
 
 
27.05.2020 19:56:54
2.
Šílová Nela 19.05.2006 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
52
25
 
 
23.05.2020 10:32:31
3.
Suchá Amy 29.11.2007 TK Sparta Praha
58
25
5
 
20.06.2020 22:46:43
4.
Valentová Karolina 19.06.2007 HTK Třebíč
75
20
14
 
19.06.2020 14:53:57
5.
Rundová Stella Viktorie 10.05.2006 F.H.TK Dobřichovice
81
20
 
 
16.06.2020 20:30:27
6.
Zourková Lucie 01.04.2007 TK AGROFERT Prostějov
96
15
28
 
10.06.2020 09:28:17
7.
Žingorová Adéla 01.06.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
102
15
22
 
08.06.2020 17:43:13
8.
Zimanyi Ela 23.10.2007 HTK Třebíč
111
15
30
 
16.06.2020 09:19:12
9.
Valdmannová Vendula 10.12.2007 Tennis Hill Havířov o.s.
112
15
201
 
15.06.2020 09:34:09
10.
Trunečková Ema 07.08.2006 CLTC Olomouc,z.s.
113
15
 
 
18.06.2020 10:41:59
11.
Palánová Michaela 22.11.2006 TK Spartak Jihlava
114
15
 
 
03.06.2020 15:39:12
12.
Shejbalová Tereza 01.06.2007 TENIS-CENTRUM DTJ HK
121
12
21
 
12.06.2020 20:43:04
13.
Holubová Aneta 05.07.2007 TC Bajda Kroměříž
128
12
29
 
14.05.2020 10:39:46
14.
Kultová Ellen 14.05.2007 TK Olymp Praha
131
12
19
 
21.06.2020 11:26:25
15.
Svítilová Adéla 21.09.2007 HTK Třebíč
136
12
168
 
06.04.2020 12:10:12
16.
Prici Terezie 06.06.2007 Jiskra Otrokovice
149
12
27
 
17.06.2020 20:07:33
17.
Vallová Valentina 06.06.2007 ŽLTC Brno
217
9
59
 
18.05.2020 13:11:00
18.
Piteráková Natálie 27.08.2007 TK DEZA Valašské Meziříčí
218
9
20
 
09.05.2020 09:09:33
19.
Čapounová Kateřina 01.03.2006 TO TJ Tesla Pardubice
218
9
 
 
19.05.2020 22:31:48
20.
Dostálová Lucie 13.07.2007 TENIS Klánovice
279
6
77
 
16.06.2020 09:24:06
21.
Felux Charlotte 05.10.2007 TK DEZA Valašské Meziříčí
284
6
87
 
05.05.2020 11:12:57
22.
Divilová Sára 30.01.2007 TC Dvůr Králové, z.s.
300
6
73
 
27.06.2020 14:18:21
23.
Herníková Eliška 08.01.2007 TK Česká Třebová, z.s.
302
6
103
volná karta
22.06.2020 10:26:50
24.
Boudová Valerie 15.09.2008 ŽLTC Brno
314
6
74
 
03.06.2020 07:30:46
25.
Růžičková Tereza 23.01.2008 TK Vyškov
319
6
64
 
29.05.2020 21:05:44
26.
Míšková Nela 21.08.2007 TJ Žďár nad Sázavou
322
6
186
 
14.06.2020 15:29:13
27.
Špitová Michaela 08.04.2007 CLTC Olomouc,z.s.
351
6
176
 
07.04.2020 22:45:41
28.
Niemiec Natalia 07.09.2006 TENIS-CENTRUM DTJ HK
361
6
 
 
14.05.2020 12:33:38
29.
Ludvová Anna 16.05.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s.
458
4
53
 
08.05.2020 14:50:47
30.
Ševečková Valerie 22.10.2008 TENIS-CENTRUM DTJ HK
516
4
84
 
02.04.2020 19:02:32
31.
Peterková Adina 29.02.2008 TK Sparta Praha
693
3
120
 
13.06.2020 02:18:29
32.
Hýblová Zuzana 20.06.2008 TK Česká Třebová, z.s.
845
1
 
Přijata do turnaje
03.04.2020 18:56:20
33.
Čiperová Eliška 07.09.2008 TK Choceň
845
1
329
volná karta
13.04.2020 11:56:03
34.
Štěpánková Klára 06.08.2008 TGC Kunratice
845
1
151
 
16.05.2020 18:26:14
35.
Kaplanová Karolína 10.04.2007 LTC Vysoké Mýto
845
1
 
volná karta
28.05.2020 17:58:46
36.
Šedivá Anna 20.02.2009 TENIS-CENTRUM DTJ HK
845
1
220
volná karta
19.06.2020 08:24:52
37.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
38.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
39.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
40.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
41.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
42.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
43.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
44.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
45.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
46.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
47.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
48.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
49.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Gabrielová Aneta 28.09.2006 LTC Mladá Boleslav z.s.
102
15
 
odhlášeno hráčem
18.05.2020 21:18:50
2.
Rybičková Gabriela 10.07.2007 TK Česká Třebová, z.s.
645
3
288
odhlášeno hráčem
26.05.2020 13:37:11
3.
Svobodová Vanessa 27.07.2009 LTC Modřany 2005
796
3
90
odhlášeno hráčem
06.06.2020 00:51:25
4.
Ševcová Barbora 02.10.2007 TK Kvasiny
496
4
113
odhlášeno hráčem
16.06.2020 15:46:29
5.
Petečelová Valentina 29.01.2008 LTC Velen Boskovice
597
4
135
odhlášeno hráčem
17.06.2020 07:01:35
6.
Horáčková Viktorie 03.08.2006 TK Olymp Praha
54
25
 
odhlášeno hráčem
17.06.2020 07:16:27
7.
Farajpourová Aileen 16.07.2008 I.ČLTK Praha
736
3
51
odhlášeno hráčem
18.06.2020 14:23:29
8.
Těhníková Ester 16.07.2008 TK Start Praha-Topolka
357
6
67
odhlášeno hráčem
18.06.2020 21:49:15
9.
Mošková Natálie 31.08.2008 LTK TEPLICE o.s.
326
6
58
odhlášeno hráčem
19.06.2020 04:49:24
10.
Sokolová Elen 17.01.2009 LTK TEPLICE o.s.
796
3
233
odhlášeno hráčem
19.06.2020 11:30:33
11.
Dubovská Anna 03.03.2008 TO TJ Tesla Pardubice
845
1
220
odhlášeno hráčem
19.06.2020 13:07:09
12.
Hubáčková Karolína 25.11.2008 TC Brno.
408
4
124
odhlášeno hráčem
21.06.2020 22:26:55
13.
Urbanova Berenika 11.03.2007 SK HAMR, z.s.
244
9
66
odhlášeno hráčem
22.06.2020 09:27:19
14.
Jurdová Beata 29.01.2006 TJ Jiskra Strážnice
170
12
 
odhlášeno hráčem
22.06.2020 10:09:37
15.
Poláková Natálie 04.04.2007 ŽLTC Brno
693
3
333
odhlášeno hráčem
22.06.2020 11:37:12
16.
Temenugov Isabella 15.05.2006 TC Brno.
43
25
 
odhlášeno hráčem
23.06.2020 17:06:54
17.
Nerudová Eliška 13.12.2007 TC Brno.
373
6
71
odhlášeno hráčem
23.06.2020 18:48:14
18.
Zítková Karolína 23.10.2006 LTC Modřany 2005
97
15
 
odhlášeno hráčem
24.06.2020 09:14:21
19.
Šrotová Linda 24.09.2007 TK Mohelnice, z.s.
207
9
127
odhlášeno hráčem
24.06.2020 12:03:36
20.
Michálková Adriena 25.01.2007 Severočeská tenisová o.s.
345
6
149
odhlášeno hráčem
24.06.2020 16:05:37
21.
Polášková Nikol 12.02.2007 Tenisový klub Studénka z.s.
189
9
123
odhlášeno hráčem
24.06.2020 21:32:48
22.
Katzerová Ellen 27.03.2007 TK TOLA
88
20
26
odhlášeno hráčem
25.06.2020 10:48:05
23.
Stryková Justyna Anna 05.02.2008 TC Brno.
329
6
136
odhlášeno hráčem
25.06.2020 11:42:56
24.
Bendova Kristyna 03.06.2008 LTC Modřany 2005
845
1
330
IS: kolizní přihláška
25.06.2020 12:00:16
25.
Řezáčová Štěpánka 31.08.2009 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s.
845
1
168
IS: kolizní přihláška
25.06.2020 12:00:16
26.
Přikrylová Kateřina 28.08.2010 I.ČLTK Praha
845
1
 
IS: kolizní přihláška
25.06.2020 12:00:20
27.
Hamanová Aneta 23.06.2010 DTK Skuteč
845
1
 
odhlášeno pořadatelem
27.06.2020 20:06:53
28.
Smetanová Lilian 19.08.2008 LTC Panorama Teplice
844
3
68
IS: lhůta 5 dní
28.06.2020 15:39:01
29.
Chytilová Agatha 04.06.2007 TK AGROFERT Prostějov
134
12
56
odhlášeno hráčem
30.06.2020 16:28:04