Leipner Petr | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Hlavnička Martin | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Kubát Jan | 6:1, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
Mazal Matyáš | | | 6:4, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Burda Oliver Petr | | 6:3, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Sršeň Alexandr | | | | 6:1, 6:0 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kilian Darek | | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Novák Filip Zdeněk | 6:1, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Severýn Václav | | | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Kylsán Jakub | 6:1, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Kločurek Daniel | | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Mojžíš Patrik | | | | | 6:1, 7:6 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Stibůrek Filip | | 6:4, 6:7 (4), 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Hejda Jaroslav | 6:1, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Zeman Jakub | | | 6:2, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Blaška Sebastian | 0:6, 6:2, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
Klofáč Tobiáš | | 4:6, 6:2, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Sedlář Josef | | | | 6:3, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Bursa Tomáš | | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Voláček Carmelo | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Zerai Rayen | | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Malý Matouš | 6:2, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Petrofský David | | | | | | |
| | | | | | |
Šefčík Lukáš | | | | | | 6:0, 6:1 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Tuša Robert | | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Novák Lukáš | 6:2, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Žahour Richard | | | 7:5, 5:0, scr. | | | |
| | | | | | |
Flídr Rodan | 6:3, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
Hruška Petr | | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Havel Tadeáš | | | | 3:6, 6:2, 7:6 (5) | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Bureš Oliver | | 6:4, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Šnajdr Denis | | | 7:5, 1:6, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Valenta Ondřej | 6:3, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Stauch Daniel | | 7:6 (5), 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Holub Lukáš J. | | | | | 6:3, 6:3 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Prokopius Oliver | | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Bryol Filip | 6:1, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Petrů Štěpán | | | 6:4, 7:6 (3) | | | |
| | | | | | |
Matoušek David | 7:5, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Duchoň Daniel | | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Dvořák Filip | | | | 3:6, 7:6 (5), 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Fiedler Matěj | | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Hloušek František | | | 6:3, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Kozel Aleš | 6:2, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Mojžíš Dominik | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Reich Evžen (platná licence AV do 31.12.2023) |
Poznámka pořadatele: Program sobota
9,00 rozehrávka
9.30 semifinále singlu
v případě deště turnaj odehrajeme v hale,hráči vezmou halovou obuv |
| Počet účastníků | 45 | Nasazení | CŽ | BH | Leipner Petr | 42 | 35 | Mojžíš Dominik | 43 | 35 | Mojžíš Patrik | 49 | 30 | Holub Lukáš J. | 56 | 30 | Stauch Daniel | 56 | 30 | Kločurek Daniel | 82 | 25 | Petrofský David | 91 | 20 | Šefčík Lukáš | 93 | 20 |
Kategorie : 9 | Součet BH: 225 |
Kódové číslo akce: 512040 |
|
|