Pořadatel: | TJ Solidarita Praha 10 | Datum: | 23.-25.05. | Věk. kategorie: | starší žactvo |
|
|
Dvořák Lukáš | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Luňák Maxim | | 6:3, 2:6, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Růžek Matyáš | 6:1, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Sniegoň David | | | 6:3, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Korolenko Kirill | | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Růžička Richard | | | | 7:5, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Šidlík Jan | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kobza František | | | 6:4, 7:6 | | | |
| | | | | | |
Kučírek Daniel | 6:1, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:7 (), 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Dostál Adam | | | | | | |
| | | | | | |
Ha Duc Hieu | | | | | 6:7 (7), 6:2, 6:1 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Buchanevyč Vladislav | | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Kejla Jakub | 6:1, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Vostřel Jan | | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Voleský Daniel | | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Jurda Jakub | | | | 6:1, 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Vágner Dominik | | 3:6, 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Abrahám Nicolas | | | 6:7 (6), 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Hofman Matěj | scr. | | | | | |
| | | | | | |
| | 2:6 (), 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Klepáč Adam | | | | | | |
| | | | | | |
Vávra Kajetán | | | | | | 6:3, 6:2 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Mašata Daniel | | 6:1, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Bureš Oliver | 4:6, 6:1, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Chodora Radek | | | 4:6, 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Novák Matěj | | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Nejdl Frantisek | | | | 6:2, 6:0 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Janoštík Lukáš | | 6:4, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Košvanec Mikuláš Pavel | | | 7:6 (5), 6:4 | | | |
| | | | | | |
Pomahač Antonín | 6:3, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Kusák Jan | | 6:1, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Janus Michal | | | | | 6:4, 6:3 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Mikeš Marek | | 6:0, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Klein David | 6:4, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Bradík Jonáš | | | 6:4, 6:4 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Vaněk Daniel | | 6:1, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Duričič Filip | | | | 6:2, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Císař Otakar | | | | | | |
| | | | | | |
Černý Dominik | | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Jurman Alexander | 6:0, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Augustýn Tadeáš | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Vaněk Martin (platná licence B do 31.12.2022) |
| Počet účastníků | 40 | Nasazení | CŽ | BH | Dvořák Lukáš | 131 | 15 | Augustýn Tadeáš | 173 | 12 | Ha Duc Hieu | 199 | 12 | Kusák Jan | 235 | 12 | Dostál Adam | 261 | 9 | Klepáč Adam | 275 | 9 | Vávra Kajetán | 276 | 9 | Janus Michal | 279 | 9 |
Kategorie : 5 | Součet BH: 87 |
Kódové číslo akce: 512012 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Červenka Matěj | 04.06.2008 | TK Ústí n.Labem | Šámal Viktor | 05.05.2007 | TJ Spoje Praha |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Augustýn Tadeáš | 06.05.2006 | SK HAMR, z.s. | Duričič Filip | 23.07.2006 | TJ Sokol Vysočany | Vaněk Daniel | 27.04.2008 | I.ČLTK Praha | Janoštík Lukáš | 02.02.2008 | TC ESO Praha z.s. | Nejdl Frantisek | 02.06.2006 | TJ Slavia Radonice | Novák Matěj | 28.02.2009 | TK Sparta Praha | Mašata Daniel | 10.07.2007 | TJ Solidarita Praha 10 | Klepáč Adam | 29.07.2007 | Lokomotiva Zdice | Abrahám Nicolas | 20.12.2007 | TK Most | Vágner Dominik | 25.08.2009 | TK AGROFERT Prostějov | Kejla Jakub | 14.04.2008 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. | Buchanevyč Vladislav | 22.09.2008 | TK Kročehlavy | Ha Duc Hieu | 11.01.2006 | TK Písnice | Dostál Adam | 11.05.2006 | TC ESO Praha z.s. | Šidlík Jan | 07.04.2008 | TJ Sokol Vysočany | Růžička Richard | 03.11.2007 | TK Ruzyně Praha | Sniegoň David | 03.01.2007 | TJ Sokol Vysočany | Růžek Matyáš | 26.03.2009 | TJ Solidarita Praha 10 | Dvořák Lukáš | 16.07.2006 | SK HAMR, z.s. | Rat Daniel | 09.05.2008 | TENIS Klánovice | Petrofský David | 07.06.2007 | TJ Sokol Vysočany | Fojtů Lukas | 19.01.2008 | TK Horní Měcholupy |
|