Název: |
Halový oblastní přebor |
Datum: |
25.-27.01. |
Pořadatel: |
středočeský (P - 400) |
Místo konání: |
SC Linhart Poděbrady |
Kódové číslo: |
506830 |
Dvorců + povrch: |
3 antuka |
Míče: |
Wilson US Open |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
24 |
Prezentace v |
Pá do 18:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Linhart Marek |
Žižkova 1436 | |
29001 Poděbrady | |
Tel. (1): |
325610161 |
Tel. (2): |
608862709 |
E-mail: |
info@sportcentrumlinhart.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Holub Lukáš J. | 13.02.2006 | TK Neridé | 56 |
30 |
08.12.2019 19:23:46 |
||
2. |
Vlček Daniel | 31.05.2006 | LTC Slovan Kladno | 75 |
25 |
01.11.2019 13:52:14 |
||
3. |
Ulrich Patrik | 26.11.2006 | TK Neridé | 80 |
25 |
04.01.2020 08:43:35 |
||
4. |
Rosický Jan | 06.01.2006 | LTC Houštka | 84 |
25 |
01.11.2019 12:40:09 |
||
5. |
Šusta Bartoloměj | 05.10.2006 | F.H.TK Dobřichovice | 96 |
20 |
14.01.2020 10:53:14 |
||
6. |
Ledvina Jan | 06.04.2006 | Slavoj Český Brod | 98 |
20 |
02.11.2019 10:14:50 |
||
7. |
Burián Marek | 19.10.2006 | Tenisový klub Benátky nad Jizerou | 112 |
20 |
26.12.2019 21:19:26 |
||
8. |
Sedláček Mirek | 17.01.2006 | LTC Houštka | 185 |
12 |
14.01.2020 23:12:50 |
||
9. |
Sudik David | 15.09.2006 | SPORT EDEN Beroun | 204 |
12 |
05.01.2020 09:01:49 |
||
10. |
Růžek Filip | 27.07.2006 | LTC Slovan Kladno | 225 |
12 |
29.12.2019 19:44:29 |
||
11. |
Strnad Štěpán | 09.03.2006 | Sokol Říčany | 255 |
9 |
02.01.2020 19:30:14 |
||
12. |
Zachař Jan | 16.01.2007 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | 340 |
9 |
125 |
11.11.2019 17:15:22 |
|
13. |
Loužecký Jan | 03.05.2007 | Lokomotiva Beroun | 446 |
6 |
124 |
29.12.2019 13:45:30 |
|
14. |
Volšička Michal | 12.08.2007 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | 462 |
6 |
122 |
02.11.2019 16:08:34 |
|
15. |
Kuba Luboš | 10.10.2007 | Tenisový klub Benátky nad Jizerou | 465 |
6 |
442 |
06.01.2020 10:41:22 |
|
16. |
Marek Marian | 17.01.2006 | TJ LTC Poděbrady | 515 |
6 |
25.12.2019 11:11:07 |
||
17. |
Celina Tobiáš | 21.06.2007 | TK Bohutín, z.s. | 534 |
4 |
359 |
09.11.2019 15:14:18 |
|
18. |
Kubáč Petr | 06.05.2006 | TK PTA Kolín | 552 |
4 |
poslední dle CŽ | 07.01.2020 10:32:28 |
|
19. |
Holub Jakub | 08.01.2008 | TK Slavia Plzeň | 570 |
4 |
79 |
volná karta StčTS | 30.12.2019 23:29:42 |
20. |
Malý Vítek | 19.08.2007 | Tenisový klub Benátky nad Jizerou | 617 |
4 |
240 |
volná karta | 05.01.2020 19:58:39 |
21. |
Zíta Tomáš | 26.06.2008 | LTC Houštka | 749 |
4 |
153 |
volná karta | 04.01.2020 09:50:21 |
22. |
Kolesár Matyáš | 19.06.2008 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | 833 |
3 |
153 |
volná karta | 02.01.2020 10:56:28 |
23. |
Linhart Adam | 19.06.2009 | Sportovní centrum Linhart | 985 |
3 |
104 |
volná karta | 21.01.2020 14:46:18 |
24. |
Kollert Jonáš | 23.07.2008 | TK Olymp Praha | 1044 |
1 |
130 |
volná karta StčTS | 24.11.2019 19:37:24 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Pelikán Daniel | 27.04.2006 | Open Tennis Club | 560 |
4 |
08.01.2020 12:03:35 |
||
2. |
Koucký Jakub | 08.11.2007 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | 622 |
4 |
206 |
06.01.2020 16:55:38 |
|
3. |
Varga Matyáš | 05.07.2007 | TK Mnichovo Hradiště | 681 |
4 |
726 |
09.01.2020 18:28:06 |
|
4. |
Hofman Tadeáš | 06.09.2007 | TJ Sokol Vysočany | 708 |
4 |
560 |
01.01.2020 12:11:20 |
|
5. |
Šmída Adam | 02.10.2007 | Slavoj Žiželice | 816 |
3 |
335 |
11.01.2020 10:09:20 |
|
6. |
Dlouhý Jan | 23.11.2007 | LTC Slovan Kladno | 833 |
3 |
438 |
08.01.2020 11:15:45 |
|
7. |
Hrabánek Michal | 03.12.2007 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | 1044 |
1 |
211 |
17.11.2019 18:14:03 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Kraus Matyáš | 19.05.2007 | LTC Beroun, z.s. | 720 |
4 |
331 |
odhlášeno hráčem | 03.01.2020 12:55:47 |
2. |
Mareš Maxmilián | 14.06.2006 | Slavoj Český Brod | 442 |
6 |
odhlášeno hráčem | 05.01.2020 09:20:43 |
|
3. |
Jirásek Milan | 31.07.2008 | F.H.TK Dobřichovice | 570 |
4 |
198 |
odhlášeno hráčem | 11.01.2020 20:22:20 |
4. |
Šelemberk Richard | 16.06.2008 | TENNIS CENTRE Kosmonosy | 1044 |
1 |
278 |
odhlášeno hráčem | 12.01.2020 21:27:22 |
5. |
Štreit David | 03.08.2006 | TK SK Kladno, z.s. | 182 |
12 |
odhlášeno hráčem | 14.01.2020 21:32:15 |
|
6. |
Staněk jiří | 22.06.2008 | TK Radošovice | 1044 |
1 |
308 |
odhlášeno hráčem | 16.01.2020 14:03:48 |
7. |
Boháč Antonín | 03.03.2008 | TJ Kralupy | 852 |
3 |
86 |
IS: kolizní přihláška | 18.01.2020 12:00:28 |
8. |
Krejčí Tomáš | 25.03.2009 | TK Sparta Praha | 348 |
9 |
45 |
odhlášeno hráčem | 18.01.2020 16:59:36 |
9. |
Dzúr Štěpán | 07.11.2008 | LTC Houštka | 852 |
3 |
244 |
odhlášeno hráčem | 19.01.2020 11:38:24 |
10. |
Dzúr Jan | 07.11.2008 | LTC Houštka | 1044 |
1 |
190 |
odhlášeno hráčem | 19.01.2020 11:38:54 |
11. |
Stichenwirth Petr | 12.12.2006 | TK Písek | 255 |
9 |
odhlášeno hráčem | 19.01.2020 20:10:34 |
|
12. |
Růžička Jan | 16.11.2007 | Sport club Na Zámečku | 708 |
4 |
64 |
odhlášeno hráčem | 20.01.2020 12:12:08 |
13. |
Jarolímek Josef | 28.08.2006 | Open Tennis Club | 172 |
12 |
odhlášeno hráčem | 22.01.2020 10:29:39 |
|
14. |
Volf Matěj | 04.08.2006 | LTC Mladá Boleslav z.s. | 117 |
20 |
odhlášeno hráčem | 24.01.2020 17:00:40 |