Český tenisový svaz
Název:
Halový oblastní přebor
Datum:
25.-27.01.
Pořadatel:
středočeský (P - 400)
Místo konání:
SC Linhart Poděbrady
Kódové číslo:
506830
Dvorců + povrch:
3 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
24
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Linhart Marek
Žižkova 1436
29001 Poděbrady
Tel. (1):
325610161
Tel. (2):
608862709
E-mail:
info@sportcentrumlinhart.cz

Poznámka pořadatele:

Na HMČR starších žáků TK Agrofert Prostějov 22.-25.2.2020 postupuje vítěz dvouhry.

Prezentace proběhne v pátek 24/01 od 17 do 19h na tel. čísle 325 610 161 (ne sms).
Následuje losování, program na sobotu bude zveřejněn do 20:30.
Prosíme hráče, aby s sebou měli boty na přezutí.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Holub Lukáš J. 13.02.2006 TK Neridé
56
30
 
 
08.12.2019 19:23:46
2.
Vlček Daniel 31.05.2006 Open Tennis Club
75
25
 
 
01.11.2019 13:52:14
3.
Ulrich Patrik 26.11.2006 LTC Kolín
80
25
 
 
04.01.2020 08:43:35
4.
Rosický Jan 06.01.2006 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
84
25
 
 
01.11.2019 12:40:09
5.
Šusta Bartoloměj 05.10.2006 Tenis Dobříš
96
20
 
 
14.01.2020 10:53:14
6.
Ledvina Jan 06.04.2006 Slavoj Český Brod
98
20
 
 
02.11.2019 10:14:50
7.
Burián Marek 19.10.2006 Tenisový klub Benátky nad Jizerou
112
20
 
 
26.12.2019 21:19:26
8.
Sedláček Mirek 17.01.2006 LTC Houštka
185
12
 
 
14.01.2020 23:12:50
9.
Sudik David 15.09.2006 SPORT EDEN Beroun
204
12
 
 
05.01.2020 09:01:49
10.
Růžek Filip 27.07.2006 Open Tennis Club
225
12
 
 
29.12.2019 19:44:29
11.
Strnad Štěpán 09.03.2006 Sokol Říčany
255
9
 
 
02.01.2020 19:30:14
12.
Zachař Jan 16.01.2007 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
340
9
125
 
11.11.2019 17:15:22
13.
Loužecký Jan 03.05.2007 Lokomotiva Beroun
446
6
124
 
29.12.2019 13:45:30
14.
Volšička Michal 12.08.2007 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
462
6
122
 
02.11.2019 16:08:34
15.
Kuba Luboš 10.10.2007 Tenisový klub Benátky nad Jizerou
465
6
442
 
06.01.2020 10:41:22
16.
Marek Marian 17.01.2006 TJ LTC Poděbrady
515
6
 
 
25.12.2019 11:11:07
17.
Celina Tobiáš 21.06.2007 TK Bohutín, z.s.
534
4
359
 
09.11.2019 15:14:18
18.
Kubáč Petr 06.05.2006 TK PTA Kolín
552
4
 
poslední dle CŽ
07.01.2020 10:32:28
19.
Holub Jakub 08.01.2008 TK Slavia Plzeň
570
4
79
volná karta StčTS
30.12.2019 23:29:42
20.
Malý Vítek 19.08.2007 Tenisový klub Benátky nad Jizerou
617
4
240
volná karta
05.01.2020 19:58:39
21.
Zíta Tomáš 26.06.2008 TK Lysá n.L.
749
4
153
volná karta
04.01.2020 09:50:21
22.
Kolesár Matyáš 19.06.2008 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
833
3
153
volná karta
02.01.2020 10:56:28
23.
Linhart Adam 19.06.2009 Sportovní centrum Linhart
985
3
104
volná karta
21.01.2020 14:46:18
24.
Kollert Jonáš 23.07.2008 TK Neridé
1044
1
130
volná karta StčTS
24.11.2019 19:37:24

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Pelikán Daniel 27.04.2006 Open Tennis Club
560
4
 
 
08.01.2020 12:03:35
2.
Koucký Jakub 08.11.2007 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
622
4
206
 
06.01.2020 16:55:38
3.
Varga Matyáš 05.07.2007 TK Doksy
681
4
726
 
09.01.2020 18:28:06
4.
Hofman Tadeáš 06.09.2007 Open Tennis Club
708
4
560
 
01.01.2020 12:11:20
5.
Šmída Adam 02.10.2007 Slavoj Žiželice
816
3
335
 
11.01.2020 10:09:20
6.
Dlouhý Jan 23.11.2007 LTC Slovan Kladno
833
3
438
 
08.01.2020 11:15:45
7.
Hrabánek Michal 03.12.2007 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
1044
1
211
 
17.11.2019 18:14:03

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kraus Matyáš 19.05.2007 LTC Beroun, z.s.
720
4
331
odhlášeno hráčem
03.01.2020 12:55:47
2.
Mareš Maxmilián 14.06.2006 Slavoj Český Brod
442
6
 
odhlášeno hráčem
05.01.2020 09:20:43
3.
Jirásek Milan 31.07.2008 Lokomotiva Beroun
570
4
198
odhlášeno hráčem
11.01.2020 20:22:20
4.
Šelemberk Richard 16.06.2008 LTC Mladá Boleslav z.s.
1044
1
278
odhlášeno hráčem
12.01.2020 21:27:22
5.
Štreit David 03.08.2006 SK Tenis Kladno
182
12
 
odhlášeno hráčem
14.01.2020 21:32:15
6.
Staněk jiří 22.06.2008 TK Radošovice
1044
1
308
odhlášeno hráčem
16.01.2020 14:03:48
7.
Boháč Antonín 03.03.2008 Open Tennis Club
852
3
86
IS: kolizní přihláška
18.01.2020 12:00:28
8.
Krejčí Tomáš 25.03.2009 Tenis Dobříš
348
9
45
odhlášeno hráčem
18.01.2020 16:59:36
9.
Dzúr Štěpán 07.11.2008 LTC Houštka
852
3
244
odhlášeno hráčem
19.01.2020 11:38:24
10.
Dzúr Jan 07.11.2008 LTC Houštka
1044
1
190
odhlášeno hráčem
19.01.2020 11:38:54
11.
Stichenwirth Petr 12.12.2006 TC VITALITY Březnice
255
9
 
odhlášeno hráčem
19.01.2020 20:10:34
12.
Růžička Jan 16.11.2007 Slavoj Český Brod
708
4
64
odhlášeno hráčem
20.01.2020 12:12:08
13.
Jarolímek Josef 28.08.2006 Open Tennis Club
172
12
 
odhlášeno hráčem
22.01.2020 10:29:39
14.
Volf Matěj 04.08.2006 LTC Mladá Boleslav z.s.
117
20
 
odhlášeno hráčem
24.01.2020 17:00:40