Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A2
Pořadatel:  TK Zlín
Datum:  11.-15.06.
Věk. kategorie:  dorost
Hlavní soutěž
Pleva Jan
 
 
 
Bartoň Hynek
6:4, 6:0
 
Krejčíř Petr
6:2, 6:2
 
Šťastný Boris
6:1, 6:3
 
Machala Martin
6:2, 6:1
 
 
6:1, 6:0
 
Horák Ondřej
 
Černý Matyáš
4:6, 6:2, 6:2
 
 
 
Klír Petr
6:4, 6:1
 
Peterka Adam
7:6 (1), 6:4
 
Doušek Adam
6:1, 7:5
 
Zapletal Josef
6:3, 6:3
 
 
6:2, 6:2
 
Marančák Jan
 
Vondrák Martin
6:1, 3:3, scr.
 
 
 
Zoubek Vojtěch
6:4, 6:3
 
Novák Jiří
6:3, 6:4
 
Holiš Dominik
3:6, 6:4, 6:0
 
Hrazdil Jan
6:3, 6:2
 
 
6:4, 6:4
 
Šmédek Jaroslav
 
Šlachta Cyril František
6:4, 6:4
 
 
 
Chmelík Oliver
6:4, 6:3
 
Vítek Kryštof
6:2, 6:1
 
Šmíd Filip
6:4, 6:1
 
Paleček Adam
5:7, 6:2, 6:0
 
 
6:0, 6:0
 
Vaculík Lukáš
 
Kovařík David
7:5, 6:3
 
 
 
Zapský Kryštof
7:5, 7:5
 
Růžička Adam
4:6, 6:3, 6:4
 
Janis Tomáš
6:1, 6:3
 
Zpěvák Lukáš
6:4, 6:2
 
 
7:6 (3), 6:2
 
Jančík Jakub
 
Pučálka Jan
6:4, 7:6 (3)
 
 
 
Gorbušin Ivan
6:4, 6:3
 
Ventrča Václav
7:5, 6:3
 
Hrachovec Tomáš
6:1, 4:6, 7:6 (2)
 
Najman Erik
6:3, 6:3
 
 
6:3, 6:2
 
Semerák Jan
 
Šilhavý Jan
6:2, 6:2
 
 
 
Pozdenkov Petr
6:4, 6:1
 
Prachař Jakub
6:3, 7:5
 
Novák Jakub
7:6 (4), 2:6, 6:3
 
Mišťúrik David
6:0, 1:6, 6:1
 
 
6:0, 6:1
 
Podolan Petr
 
Beran Jakub
4:6, 6:1, 6:4
 
 
 
Kolář Filip
6:2, 4:6, 6:1
 
Podsedník Dominik
3:6, 6:4, 6:0
 
Růžička Václav
6:3, scr.
 
Keller Oliver
3:6, 6:3, 6:4
 
 
6:1, 6:2
 
Barnat Jiří
 
Rozhodčí turnaje: Jan Macharáček 602404680
Počet účastníků48
NasazeníBH
Pleva Jan 1245
Barnat Jiří 1345
Vondrák Martin 1835
Semerák Jan 2335
Šilhavý Jan 3130
Vaculík Lukáš 3230
Kovařík David 3330
Marančák Jan 3530
Kategorie : 12Součet BH: 280
Kódové číslo akce: 312009

Pleva Jan - Vondrák Martin
 
 
 
Janis Tomáš - Šťastný Boris
6:2, 7:5
 
Klír Petr - Paleček Adam
6:4, 6:2
 
Šmíd Filip - Růžička Václav
7:5, 6:3
 
Kolář Filip - Lukáš Břetislav
6:2, 4:6, 1:0 (9)
 
 
1:6, 6:4, 1:0 (8)
 
Šlachta Cyril František - Podsedník Dominik
 
Horák Ondřej - Vaculík Lukáš
2:1, scr.
 
 
 
Peterka Adam - Růžička Adam
6:2, 6:4
 
Zoubek Vojtěch - Holiš Dominik
6:4, 1:6, 1:0 (2)
 
Novák Jakub - Zapletal Josef
7:5, 6:0
 
Vítek Kryštof - Pučálka Jan
6:4, 6:3
 
 
6:4, 6:4
 
Zapský Kryštof - Šilhavý Jan
 
Novák Jiří - Marančák Jan
6:3, 4:6, 1:0 (5)
 
 
 
Hrachovec Tomáš - Bartoň Hynek
6:1, 6:2
 
Chmelík Oliver - Zpěvák Lukáš
4:6, 6:3, 1:0 (7)
 
Gorbušin Ivan - Keller Oliver
6:1, 6:2
 
Prachař Jakub - Hájek Tobiáš
6:1, 6:3
 
 
6:0, 6:2
 
Kovařík David - Semerák Jan
 
Podolan Petr - Černý Matyáš
7:6 (4), 6:0
 
 
 
Ventrča Václav - Šmédek Jaroslav
7:5, 6:1
 
Mišťúrik David - Kulhánek Michael
7:6 (7), 6:2
 
Truhlář Josef - Pozdenkov Petr
6:1, 7:5
 
Krejčíř Petr - Doušek Adam
6:3, 5:7, 1:0 (4)
 
 
6:3, 6:0
 
Barnat Jiří - Beran Jakub
 
Počet dvojic24
NasazeníBH
Pleva Jan 1245
Barnat Jiří 1345
Vondrák Martin 1835
Semerák Jan 2335
Šilhavý Jan 3130
Vaculík Lukáš 3230
Kovařík David 3330
Marančák Jan 3530
Kategorie : 12Součet BH: 280
Kódové číslo akce: 314009

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Otypka Matouš12.02.2003SK LAMA o.s.
Durovič Milan15.10.2001I.ČLTK Praha
Kladiva Šimon23.11.2002TJ Sokol Vysočany
Navrátil Vojtěch02.05.2002TK PRECHEZA Přerov o.s.
Červinka Petr05.04.2000Severočeská tenisová o.s.
Donald Matthew William08.11.2004TK Sparta Praha