Český tenisový svaz
Název:
A6
Datum:
20.-24.09.
Pořadatel:
Lokomotiva Praha (A - 500)
Místo konání:
M-Lokomotiva Ž-Konstruktiva
Kódové číslo:
216097
Dvorců + povrch:
16 antuka
Míče:
Wilson
Kvalifikace
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 10:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Váňa Miroslav
Pod Plynojemem 164
180 00 Praha
Tel. (1):
607 540 815
E-mail:
mirovana@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

Muži - Lokomotiva Praha, Miroslav Váňa 607 540 815
Ženy - TK Konstruktiva Praha, Pavel Saic 604 987 733

Startovné kvalifikace 400,- Kč
Startovné hlavní soutěž 700,- Kč

Prezence hráček kvalifikace osobně v pátek do 10,00 na adrese
TK Konstruktiva, Mezi sklady 3/107, P4

Prezence hráček hlavní soutěže telefonicky nebo osobně
v pátek do 17,00

Finále žen se hraje na TK Lokomotiva v úterý odpoledne




Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Svobodová Monika 29.06.1992 HTK Třebíč
40
25
 
 
23.07.2019 07:08:37
2.
Polanská Tereza 10.01.1998 TK Škoda Plzeň z.s.
47
25
 
 
01.09.2019 11:50:39
3.
Pektorová Hana 12.02.1997 TK PRECHEZA Přerov o.s.
51
25
 
 
16.07.2019 21:31:36
4.
Novotná Nikola 01.11.1998 LTC Pardubice
52
25
 
 
09.09.2019 21:35:31
5.
Pokorná Barbora 09.11.2001 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
61
20
82
 
04.06.2019 09:15:28
6.
Dörreová Adéla 28.09.2002 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s.
64
20
17
 
29.03.2019 20:48:07
7.
Petruželová Markéta 09.04.2000 LTK Liberec
65
20
258
 
31.03.2019 15:37:32
8.
Sirotková Šarlota Sofie 17.09.2001 TJ Sokol Vysočany
69
20
20
 
07.08.2019 08:16:25
9.
Křtěnová Sonja 21.07.1998 SK HAMR, z.s.
74
20
 
 
04.07.2019 16:51:38
10.
Nováková Karolína 26.10.2002 TK Slavia Plzeň
76
20
15
 
20.08.2019 21:44:47
11.
Slivová Markéta 27.10.1997 Slavoj Český Brod
82
15
 
 
19.08.2019 21:16:00
12.
Vajsejtlová Tereza 02.03.2002 LTC Mladá Boleslav o.s.
89
15
18
 
27.08.2019 15:50:09
13.
Němcová Eliška 28.06.2001 TK Škoda Plzeň z.s.
95
15
70
 
03.06.2019 21:09:32
14.
Zeminová Markéta 27.11.1996 TK Start Praha-Topolka
101
15
 
 
18.03.2019 10:46:25
15.
Horáková Petra 26.09.2001 TK Zlín
104
15
54
 
16.03.2019 11:33:36
16.
Lebišová Veronika 15.05.2001 SK Tenis Tišnov
106
15
47
 
03.09.2019 18:40:37
17.
Homolková Nikola 11.04.2001 TK Pelhřimov
110
15
176
 
09.07.2019 21:08:26
18.
Havrlíková Adéla 28.10.2001 TKX Tennis Team Krupka z.s.
113
15
46
 
29.07.2019 18:45:37
19.
Maršálková Nicol 01.07.2001 Sokol Letovice
118
15
26
 
21.05.2019 16:32:19
20.
Kroisová Adéla 21.12.1999 LTC Nový Bydžov
123
15
 
 
08.09.2019 10:35:12
21.
Nová Andrea 05.11.2003 TJ Spoje Praha
127
12
13
 
24.03.2019 17:41:21
22.
Kopecká Anna Marie 24.11.2000 TK PRECHEZA Přerov o.s.
129
12
206
 
26.08.2019 10:27:41
23.
Břicháčková Sabina 24.07.2001 TK PRECHEZA Přerov o.s.
132
12
49
 
10.05.2019 22:22:21
24.
Kněžková Nelly 02.12.2003 TK Sparta Praha
134
12
40
volná karta
06.08.2019 13:41:13
25.
Kalousková Sylvie 08.10.2002 SK Aritma Praha
135
12
86
volná karta
20.05.2019 15:18:10
26.
Dejnožková Tereza 17.07.2002 SK HAMR, z.s.
145
12
36
 
19.08.2019 15:54:05
27.
Kubíková Patricie 06.01.2004 TK Sparta Praha
150
12
16
 
07.08.2019 20:46:33
28.
Bohatová Zuzana 15.04.2001 TJ Sokol Vysočany
155
12
134
volná karta
16.03.2019 16:56:14
29.
Šelmátová Kateřina 23.06.2001 TK Neridé
159
12
654
 
08.09.2019 10:15:28
30.
Matochová Sandra 30.12.2000 SPORTOVNÍ KLUB POLICIE MAJÁK z.s.
162
12
270
 
19.08.2019 11:07:08
31.
Bedrnová Kristýna 06.09.2001 TC VŠ Praha
163
12
103
 
25.03.2019 15:36:59
32.
Heinzová Izabela 11.12.2002 TK Milo Olomouc
182
12
85
 
25.07.2019 20:46:12
33.
Lavičková Kristýna 24.01.2002 TK Sparta Praha
198
9
3
 
09.09.2019 11:18:37
34.
Nováčková Karolína 26.02.2003 TK Sport Kolovraty
201
9
35
 
08.09.2019 09:25:43
35.
Fruhvirtová Brenda 02.04.2007 TK Sparta Praha
231
9
2
volná karta ČTS
16.09.2019 09:46:10
36.
Charvátová Vivien 24.07.2001 TC Brno.
263
9
64
 
31.03.2019 09:39:31
37.
Abeldinova Alla 25.04.2004 TK Slavia Plzeň
410
6
45
volná karta
02.05.2019 22:03:42
38.
Štruplová Julie 16.11.2004 Severočeská tenisová o.s.
620
4
48
 
09.08.2019 13:32:39
39.
Nováková Klára 10.05.2002 TK Slavia Plzeň
631
4
29
 
05.08.2019 14:17:30
40.
Havlíčková Lucie 13.03.2005 TK Sparta Praha
1030
1
154
volná karta
25.08.2019 10:24:15
41.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
42.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
43.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
44.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
45.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
46.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
47.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
48.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Tocháčková Tereza 22.09.1997 TK Ruzyně Praha
137
12
 
 
11.09.2019 13:16:40
2.
Jelínková Daniela 02.10.2002 TENIS-CENTRUM DTJ HK
172
12
62
 
18.09.2019 20:19:04
3.
Králová Lucie 27.09.2000 F.H.TK Dobřichovice
173
12
149
 
06.09.2019 08:09:57
4.
Přibylová Veronika 24.12.1999 TK Sparta Praha
176
12
 
 
14.07.2019 21:56:05
5.
Kubíková Lucie Marie 04.09.2003 TK Neridé
178
12
81
 
18.09.2019 13:10:11
6.
Švadlenková Tereza 25.06.1999 LTC Pardubice
185
12
 
 
19.09.2019 15:45:58
7.
Kulhavá Veronika 20.08.2001 TENIS-CENTRUM DTJ HK
215
9
195
 
16.04.2019 21:50:02
8.
Bíbová Tereza 09.04.2001 TJ Spoje Praha
228
9
432
 
19.09.2019 15:46:53
9.
Talpová Dominika 21.09.2001 SK OAZA Praha
291
9
229
 
08.09.2019 16:54:46
10.
Drukerová Liliana Tucky 28.07.2002 Sportcentrum Uhříněves
596
4
117
volná karta
12.09.2019 11:59:11
11.
Dvořáková Kristýna 14.11.2003 Tenis Cibulka
631
4
214
 
09.09.2019 18:31:53
12.
Elichová Sára 07.04.2000 SK Aritma Praha
631
4
311
 
18.09.2019 20:18:04
13.
Krejzová Andrea 02.01.2004 Severočeská tenisová o.s.
776
3
156
 
08.09.2019 20:41:14
14.
Hanáková Denisa 28.06.2004 TC Brno.
1030
1
185
 
19.08.2019 22:43:52
15.
Rainke Natálie 18.04.2004 LTC České Budějovice,z.s.
1030
1
121
 
07.09.2019 10:19:22
16.
Těhníková Ema 03.09.2004 TK Neridé
1030
1
159
volná karta
07.09.2019 22:13:26
17.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
18.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
19.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
20.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Baďurová Veronika 27.05.1996 TENIS-CENTRUM DTJ HK
161
12
 
odhlášeno hráčem
30.07.2019 17:55:23
2.
Odleváková Zuzana 10.04.2000 Beskydský tenisový klub
98
15
27
odhlášeno hráčem
11.08.2019 20:15:20
3.
Rutarová Eva 21.07.1995 TK Start Praha-Topolka
185
12
 
odhlášeno hráčem
25.08.2019 20:01:58
4.
Hrabovská Laura 01.07.2001 TC BORS CLUB-STK Břeclav
1030
1
495
odhlášeno hráčem
09.09.2019 12:26:14
5.
Šalková Dominika 28.06.2004 TK Neridé
1030
1
39
odhlášeno hráčem
12.09.2019 21:55:06
6.
Vondrášková Kristýna 26.12.1999 TJ TK MANE Hluboká n.V.
86
15
 
odhlášeno hráčem
13.09.2019 10:37:36
7.
Vlčková Karolína 17.10.2000 TJ Spoje Praha
48
25
32
odhlášeno hráčem
13.09.2019 14:54:24
8.
Zýtová Julie 01.02.2003 Lokomotiva Beroun
174
12
43
odhlášeno hráčem
13.09.2019 21:36:34
9.
Maťhová Žaneta 22.02.1998 LTC České Budějovice,z.s.
73
20
 
odhlášeno hráčem
14.09.2019 10:27:03
10.
Moravcová Adéla 10.09.2003 TO SK Žamberk
87
15
30
odhlášeno hráčem
14.09.2019 10:58:49
11.
Kulhánková Aneta 10.04.1998 ŽLTC Brno
165
12
 
odhlášeno hráčem
14.09.2019 11:49:19
12.
Pávková Katrin 06.07.2005 I.ČLTK Praha
1030
1
238
odhlášeno hráčem
15.09.2019 07:24:43
13.
Křenková Tereza 30.08.2004 Rožnovský tenisový klub
685
4
60
odhlášeno hráčem
15.09.2019 14:35:37
14.
Šebestová Ivana 04.03.2001 TK AGROFERT Prostějov
72
20
24
odhlášeno hráčem
15.09.2019 20:40:11
15.
Přecechtělová Darina 29.07.2005 TK AGROFERT Prostějov
1030
1
181
odhlášeno hráčem
16.09.2019 06:55:18
16.
Kozáková Kristina 08.01.2001 Sokol Lanžhot
897
3
 
odhlášeno hráčem
16.09.2019 08:50:12
17.
Paleček Nicole 15.11.2003 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
221
9
12
odhlášeno hráčem
16.09.2019 12:23:57
18.
Lamiová Klára 14.06.2001 TJ Lázně Bělohrad
146
12
53
odhlášeno hráčem
16.09.2019 14:49:27
19.
Dohnalová Rozálie 25.07.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
143
12
250
odhlášeno hráčem
16.09.2019 16:43:19
20.
Petruželová Lucie 30.08.2002 TK DEZA Valašské Meziříčí
116
15
72
odhlášeno hráčem
17.09.2019 07:06:59
21.
Vlkovská Veronika 06.09.1997 TENIS-CENTRUM DTJ HK
50
25
 
odhlášeno hráčem
17.09.2019 08:12:23
22.
Josefová Adéla 11.05.2000 TENIS-CENTRUM DTJ HK
100
15
69
odhlášeno hráčem
17.09.2019 12:15:14
23.
Jarošová Adéla 16.11.1994 TK Neridé
43
25
 
odhlášeno hráčem
17.09.2019 20:01:57
24.
Malatinská Justýna 09.10.2001 VSK VŠB-TU Ostrava
57
20
66
odhlášeno hráčem
17.09.2019 21:29:02
25.
Vyskočilová Klára 04.08.1990 LTK Klatovy
1030
1
 
odhlášeno hráčem
18.09.2019 07:58:59
26.
Michálková Julie 27.03.2001 1. Vestecká sportovní o.s.
152
12
323
odhlášeno hráčem
18.09.2019 10:10:02
27.
Neradová Kamila 21.02.2002 TK Písek
99
15
52
odhlášeno hráčem
18.09.2019 13:41:24
28.
Sedláčková Petra 07.08.2001 TK Olymp Praha
66
20
 
odhlášeno hráčem
18.09.2019 19:57:08
29.
Krýslová Vendula 05.12.2002 TK Slavia Plzeň
111
15
25
odhlášeno hráčem
19.09.2019 09:54:47
30.
Cváčková Valentina 29.07.2000 TK AGROFERT Prostějov
133
12
398
odhlášeno hráčem
19.09.2019 10:12:13
31.
Zahraj Kim Michaela 04.06.2002 TCG Karlovy Vary
88
15
62
odhlášeno hráčem
19.09.2019 14:38:56
32.
Přádová Martina 27.01.1991 TENIS-CENTRUM DTJ HK
94
15
 
odhlášeno hráčem
19.09.2019 15:59:28
33.
Kuchařová Michaela 21.11.2001 TENIS SLOVÁCKO z.s.
68
20
75
odhlášeno hráčem
19.09.2019 16:17:14
34.
Csabi Petra 11.06.2002 TK AGROFERT Prostějov
105
15
28
odhlášeno hráčem
19.09.2019 17:14:13
35.
Bezdíčková Hana 18.06.2001 DTK Skuteč
128
12
66
odhlášeno hráčem
19.09.2019 17:45:25