Český tenisový svaz

Králová Lucie

Datum narození:
27.09.2000
Platnost reg. do:
11.11.2021
Klub:
F.H.TK Dobřichovice
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2011
WILSON Tenis Centrum
404 (6)
 
 
 
2012
WILSON Tenis Centrum
222 (9)
 
 
 
2013
WILSON Tenis Centrum
125 (1)
403 (4)
 
 
2014
WILSON Tenis Centrum
 
169 (9)
 
 
2015
WILSON Tenis Centrum
 
105 (1)
321 (4)
 
2016
Wilson Tenis Průhonice
 
 
169 (9)
 
2017
Wilson Tenis Průhonice
 
 
136 (12)
277 (9)
2018
Sportclub Řevnice z.s.
 
 
94 (15)
238 (9)
2019
F.H.TK Dobřichovice
 
 
149 (1)
173 (12)
2020
F.H.TK Dobřichovice
 
 
 
141 (12)

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
17.11.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 550), K: 5/-

0
2
24.11.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 550), K: 5/-

0
3
07.12.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 550), K: 5/-

15
4
15.12.2018, Tenis Lužiny Praha

Tenis Centrum Lužiny (C - 400), K: 6/5

0
5
12.01.2019

TJ Sokol Vysočany (C - 550), K: 5/-

0
6
19.01.2019

TK SK Kladno, z.s. (C - 500), K: 5/5

40
7
26.01.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 600), K: 5/-

15
8
23.02.2019, shop-naradi.cz cup

TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. (C - 500), K: 5/4

0
9
02.03.2019, Klatovy Cup

Sport klub Klatovy (C - 400), K: 4/-

0
10
08.03.2019

TK Znojmo (B - 600), K: 8/-

0
11
16.03.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 550), K: 5/5

10
12
23.03.2019, CT žen , kat B

TK Most (B - 400), K: 8/8

30
13
18.05.2019, Mimoň Cup

TK Mimoň (C - 300), K: 4/-

20
14
01.06.2019, Oblastní přebor

středočeský (P - 300), K: 8/-

0
15
29.06.2019, Praha Wilson Circuit 2019 - TJ Solidarita Praha

TJ Solidarita Praha 10 (C - 350), K: 4/-

0
16
06.07.2019, Lomnice nad Popelkou

TK Lomnice n.Pop. (C - 200), K: 4/4

15
17
13.07.2019

LTC Modřany 2005 (B - 500), K: 8/-

0
18
20.07.2019, Praha Wilson Circuit 2019 - TJ Solidarita Praha

TJ Solidarita Praha 10 (C - 350), K: 5/-

15
19
24.08.2019

TK Pelhřimov (C - 400), K: 4/-

15
20
07.09.2019

TJ TK Neratovice (C - 300), K: 4/4

15
21
20.09.2019, A6

Lokomotiva Praha (A - 500), K: 12/-

0
22
28.09.2019

Tenis & Padel klub Písečná, z.s. (B - 500), K: 8/-

30
23
20.09.2019, A6

Lokomotiva Praha (A - 500), K: 12/-

32
 Jednotlivci celkem
252/23

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
17.11.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 550), K: 5/-

-
2
24.11.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 550), K: 5/-

-
3
07.12.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 550), K: 5/-

-
4
15.12.2018, Tenis Lužiny Praha

Tenis Centrum Lužiny (C - 400), K: 6/5

0
5
12.01.2019

TJ Sokol Vysočany (C - 550), K: 5/-

-
6
19.01.2019

TK SK Kladno, z.s. (C - 500), K: 5/5

10
7
26.01.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 600), K: 5/-

-
8
23.02.2019, shop-naradi.cz cup

TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. (C - 500), K: 5/4

10
9
02.03.2019, Klatovy Cup

Sport klub Klatovy (C - 400), K: 4/-

-
10
08.03.2019

TK Znojmo (B - 600), K: 8/-

-
11
16.03.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 550), K: 5/5

10
12
23.03.2019, CT žen , kat B

TK Most (B - 400), K: 8/8

0
13
18.05.2019, Mimoň Cup

TK Mimoň (C - 300), K: 4/-

-
14
01.06.2019, Oblastní přebor

středočeský (P - 300), K: 8/-

-
15
29.06.2019, Praha Wilson Circuit 2019 - TJ Solidarita Praha

TJ Solidarita Praha 10 (C - 350), K: 4/-

-
16
06.07.2019, Lomnice nad Popelkou

TK Lomnice n.Pop. (C - 200), K: 4/4

10
17
13.07.2019

LTC Modřany 2005 (B - 500), K: 8/-

-
18
20.07.2019, Praha Wilson Circuit 2019 - TJ Solidarita Praha

TJ Solidarita Praha 10 (C - 350), K: 5/-

-
19
24.08.2019

TK Pelhřimov (C - 400), K: 4/-

-
20
07.09.2019

TJ TK Neratovice (C - 300), K: 4/4

15
21
20.09.2019, A6

Lokomotiva Praha (A - 500), K: 12/-

-
22
28.09.2019

Tenis & Padel klub Písečná, z.s. (B - 500), K: 8/-

-
23
20.09.2019, A6

Lokomotiva Praha (A - 500), K: 12/-

-
 Jednotlivci celkem
55/7

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
01 - Středočeská divize
15.6.2019 NT 23.6.2019, F.H.TK Dobřichovice - TC Realsport Nymburk B
0
1.
02 - I. třída A
4.5.2019 NT 12.5.2019, F.H.TK Dobřichovice B - Lokomotiva Beroun
0
2.
02 - I. třída A
8.6.2019 NT 16.6.2019, TK Stochov - F.H.TK Dobřichovice B
4
3.
02 - I. třída A
11.5.2019 NT 26.5.2019, SK Tenis Kladno - F.H.TK Dobřichovice B
12
4.
02 - I. třída A
27.4.2019 NT 5.5.2019, LTC Slovan Kladno B - F.H.TK Dobřichovice B
4
5.
02 - I. třída A
22.6.2019 NT 29.6.2019, F.H.TK Dobřichovice B - Tenisový klub Černošice
4
 Družstva celkem (2hra)
24
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
37
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
37

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
01 - Středočeská divize
15.6.2019 NT 23.6.2019, F.H.TK Dobřichovice - TC Realsport Nymburk B
1
1.
02 - I. třída A
4.5.2019 NT 12.5.2019, F.H.TK Dobřichovice B - Lokomotiva Beroun
0
2.
02 - I. třída A
8.6.2019 NT 16.6.2019, TK Stochov - F.H.TK Dobřichovice B
7
3.
02 - I. třída A
11.5.2019 NT 26.5.2019, SK Tenis Kladno - F.H.TK Dobřichovice B
0
4.
02 - I. třída A
27.4.2019 NT 5.5.2019, LTC Slovan Kladno B - F.H.TK Dobřichovice B
0
5.
02 - I. třída A
22.6.2019 NT 29.6.2019, F.H.TK Dobřichovice B - Tenisový klub Černošice
5
 Družstva celkem (4hra)
13
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
37
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
37