Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Pořadatel:  TK SLOVANKA Č. Lípa
Datum:  11.-14.01.
Věk. kategorie:  dospělí
Černý Matyáš
 
 
 
Brett Daniel
6:2, 6:2
 
Uhřík Tadeáš
6:3, 6:0
 
Hájek Jakub
6:1, 6:0
 
Kolář Jiří
6:3, 6:1
 
Kroužek Jiří
6:2, 6:3
 
Arendar Roman
3:6, 6:1, 6:3
 
Pecák Štěpán
6:4, 6:1
 
Ježek Vojtěch
6:1, 6:3
 
Šťastný Boris
6:1, 6:4
 
Maštálka Petr
6:2, 6:0
 
Čech Michael
6:2, 4:6, 7:6 (3)
 
Musil Lukáš
6:4, 6:4
 
Januška Adam
6:0, 6:2
 
Šilhavý Jan
6:2, 6:4
 
Vondrášek Jaroslav
6:4, 2:6, 6:4
 
Brabec Jiří
6:3, 6:1
 
Hudeček Petr
6:1, 6:1
 
Jahelka Vladimír
3:6, 6:1, 6:3
 
Camfrla Štěpán
6:3, scr.
 
Bena Libor
6:2, 6:2
 
Šlambor Jakub
7:6 (11), 7:6 (1)
 
Vojtěchovský Lukáš
6:1, 6:0
 
Semerák Jan
7:5, 5:7, 6:4
 
Janis Tomáš
6:3, 6:4
 
Mach Štěpán
6:2, 6:4
 
Gatev Maximilian Alexander
6:2, 6:2
 
Ullrych Roman
6:4, 6:4
 
Makovíny Michal
6:1, 6:1
 
Šubert Vítek
6:4, 6:1
 
Pavluv Richard
7:5, 6:4
 
Rozhodčí turnaje: Goldbrichtová Jitka (platná licence B do 31.12.2022)
Počet účastníků31
NasazeníBH
Černý Matyáš 5125
Pavluv Richard 5820
Pecák Štěpán 6220
Vojtěchovský Lukáš 6420
Šilhavý Jan 6620
Vondrášek Jaroslav 6820
Semerák Jan 7320
Arendar Roman 8715
Kategorie : 8Součet BH: 160
Kódové číslo akce: 102107

Černý Matyáš - Vondrášek Jaroslav
 
 
 
Uhřík Tadeáš - Šubert Vítek
scr.
 
Kolář Jiří - Bena Libor
6:3, 6:4
 
Šťastný Boris - Bolardt Antonín
4:6, 7:6 (5), 1:0 (8)
 
Brabec Jiří - Camfrla Štěpán
6:3, 6:2
 
Ježek Vojtěch - Maštálka Petr
6:3, 4:6, 1:0 (2)
 
Šlambor Jakub - Ullrych Roman
6:2, 6:0
 
Čech Michael - Kroužek Jiří
6:2, 6:0
 
Mach Štěpán - Semerák Jan
scr.
 
Makovíny Michal - Brett Daniel
7:6 (4), 6:4
 
Januška Adam - Pecák Štěpán
scr.
 
Jahelka Vladimír - Hudeček Petr
5:7, 6:1, 1:0 (8)
 
Janis Tomáš - Musil Lukáš
4:6, 6:1, 1:0 (7)
 
 
5:7, 6:4, 1:0 (7)
 
Pavluv Richard - Vojtěchovský Lukáš
 
Rozhodčí turnaje: Goldbrichtová Jitka (platná licence B do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele: Hráč Šubert odstoupil pro zranění lokte-omluven tel.
Počet dvojic14
NasazeníBH
Bolardt Antonín 2730
Černý Matyáš 5125
Pavluv Richard 5820
Pecák Štěpán 6220
Vojtěchovský Lukáš 6420
Vondrášek Jaroslav 6820
Semerák Jan 7320
Januška Adam 9015
Kategorie : 8Součet BH: 170
Kódové číslo akce: 104107

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Keller Oliver22.01.2001TK Olymp Praha

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Bolardt Antonín07.06.1998TK AGROFERT Prostějov