Český tenisový svaz
Datum:
21.-23.12.
Pořadatel:
TK Horní Měcholupy (C - 500)
Kódové číslo:
106030
Dvorců + povrch:
6 umělá antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 09:00 hod.
Kontaktní osoba:
Duda Václav
Hornoměcholupská 564
109 00 Praha 15
Tel. (1):
606 916 916
E-mail:
vaclav.duda@tenisduda.cz

Poznámka pořadatele:

Pozor, prezentace turnaje je ve čtvrtek 20.12. formou sms mezi 17:00 - 18:00 na čísle 606916916. Následně proběhne losování a určení pořadí zápasů. Hraje se od pátku 9:00.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kubík Kristián 09.04.2002 SK OAZA Praha
91
15
10
 
06.12.2018 18:41:27
2.
Hudeček Petr 27.12.1973 TK Start Praha-Topolka
130
12
 
 
08.12.2018 01:32:11
3.
Hrouda Tomáš 06.12.1986 TK Horní Měcholupy
194
12
 
 
23.11.2018 20:47:16
4.
Řežábek Robin 20.07.1995 Sokol Smíchov I.
211
9
 
volná karta
17.12.2018 08:43:58
5.
Loder David 09.11.1999 TJ Radlice
235
9
 
volná karta
17.12.2018 08:44:08
6.
Duda Václav 13.09.1974 TK Horní Měcholupy
257
9
 
 
23.11.2018 20:47:05
7.
Šťastný Boris 24.07.2001 TK Olymp Praha
266
9
71
 
09.12.2018 00:31:28
8.
Roušar Petr 14.03.1991 TK Sport Kolovraty
347
6
 
 
10.12.2018 14:11:53
9.
Spolek Jiří 07.07.1989 Sokol Říčany
365
6
 
 
10.12.2018 15:16:21
10.
Kohoutek Jan 26.09.2000 LTK Liberec
371
6
412
 
08.12.2018 20:53:19
11.
Bimka Ondřej 20.04.1997 Sokol Říčany
414
6
 
 
07.12.2018 13:07:04
12.
Plzák Petr 21.01.1969 LTC Rudná
417
6
 
 
06.12.2018 09:03:11
13.
Richtar Lukáš 28.04.1976 TK Ruzyně Praha
432
6
 
 
07.11.2018 11:35:43
14.
Kopecký Filip 30.03.1999 TK Oáza Říčany
439
6
 
 
04.12.2018 11:05:21
15.
Hájek David 09.07.1992 TJ Solidarita Praha 10
479
4
 
 
03.12.2018 14:40:45
16.
Růžička Adam 16.03.2000 TK Olymp Praha
536
4
60
volná karta
18.12.2018 12:02:44
17.
Maštálka Petr 13.11.2002 LTC Mladá Boleslav o.s.
568
4
167
 
07.12.2018 19:50:45
18.
Hrdina Aleš 12.04.2003 TK Neridé
635
4
177
volná karta
20.12.2018 17:18:00
19.
Gorbušin Ivan 07.06.2001 TK Olymp Praha
668
4
35
volná karta
17.12.2018 08:46:29
20.
Syrovátka Filip 25.10.2001 Lokomotiva Trutnov
767
3
770
 
02.11.2018 10:44:34
21.
Slavík Vladimír 08.06.1983 Sportcentrum Uhříněves
767
3
 
 
07.12.2018 15:33:35
22.
Reiter Jakub Filip 22.10.2001 LTC České Budějovice,z.s.
834
3
103
 
08.12.2018 12:12:19
23.
Severa Karel 11.02.1993 LTC Kolín
846
3
 
 
09.12.2018 21:11:48
24.
Mikula Jakub 23.06.2003 TJ Sokol Vysočany
914
3
121
 
26.11.2018 14:06:30
25.
Kotlín Michael 16.03.1999 SK HAMR, z.s.
941
3
 
 
30.11.2018 18:12:20
26.
Cikán Jaroslav 29.11.1983 TK Roja Příbram z.s.
1044
1
 
 
18.11.2018 22:37:09
27.
Blažek Dominik 30.07.1998 TK Horní Měcholupy
1044
1
 
 
23.11.2018 20:47:28
28.
Čadil Patrik 25.01.2000 TK PTA Kolín
1044
1
1029
 
29.11.2018 20:03:06
29.
Studený Jan 14.07.1988 BTK Ingstav Brno
1044
1
 
 
05.12.2018 12:27:51
30.
Bán Zoltán 12.08.1993 TK Konstruktiva, z.s.
1044
1
 
volná karta
06.12.2018 11:38:55
31.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
32.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Moravec František 10.09.2000 TJ Sokol Vysočany
241
9
660
 
13.12.2018 07:57:39
2.
Strážnický Aleš 01.08.1981 TK Horní Měcholupy
863
3
 
 
14.12.2018 08:55:33
3.
Forman Max 27.02.2002 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
479
4
74
 
17.12.2018 08:44:39
4.
Stavrovsky Petr 13.01.2001 I.ČLTK Praha
733
3
20
 
17.12.2018 08:45:35
5.
Gryniuk Andrii 26.05.2001 ITS Tennis Club, z.s.
1044
1
 
 
17.12.2018 08:46:48
6.
Barek Svatopluk 03.11.1997 Tenis Cibulka
1044
1
 
 
17.12.2018 10:35:52

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Vácha Daniel 08.12.1976 LTC Velešín
1044
1
 
odhlášeno hráčem
19.11.2018 08:15:09
2.
Odvárka Adam 25.06.2001 TJ Žďár nad Sázavou
1044
1
378
odhlášeno hráčem
29.11.2018 17:51:03
3.
Beran Jakub 19.03.2001 TK Sparta Praha
227
9
13
odhlášeno hráčem
02.12.2018 18:18:46
4.
Kratochvíl Jiří 19.03.1992 TO Spartak Modřany
1044
1
 
odhlášeno hráčem
11.12.2018 06:11:05
5.
Vorálek Karel 01.01.1976 Slavoj Čerčany
1044
1
 
odhlášeno hráčem
12.12.2018 21:22:27
6.
Vorálek Matěj 12.12.1998 Slavoj Čerčany
668
4
 
odhlášeno hráčem
12.12.2018 21:23:11
7.
Vorálek Tomáš 30.01.2003 Slavoj Čerčany
1044
1
488
odhlášeno hráčem
12.12.2018 21:23:44
8.
Makovec Tomáš 14.08.1988 Sportovní klub Žižkov Praha
395
6
 
odhlášeno hráčem
13.12.2018 09:29:31
9.
Sekula David 08.11.1994 TJ TO Sokol Stará Bělá
628
4
 
odhlášeno hráčem
15.12.2018 03:09:29
10.
Král David 14.01.2002 F.H.TK Dobřichovice
890
3
171
odhlášeno hráčem
15.12.2018 09:47:26
11.
Kolář Jan 25.05.1999 Sportovní klub Žižkov Praha
280
9
 
odhlášeno hráčem
16.12.2018 19:31:42
12.
David Martin 18.10.1982 TK Konstruktiva, z.s.
268
9
 
odhlášeno hráčem
16.12.2018 21:35:30
13.
Gestinger Adam 09.05.2003 ITS Tennis Club, z.s.
1044
1
753
odhlášeno hráčem
18.12.2018 22:00:28
14.
Konšel Luděk 29.03.1970 TK Benešov
1044
1
 
IS: lhůta 8 dní
19.12.2018 11:23:38
15.
Fišer Filip 02.07.1993 Tenis Dobříš
306
6
 
odhlášeno hráčem
19.12.2018 14:59:10
16.
Kladiva Šimon 23.11.2002 TJ Sokol Vysočany
179
12
32
odhlášeno hráčem
20.12.2018 08:27:31
17.
Vůle Matyáš 03.02.2003 SK HAMR, z.s.
890
3
255
odhlášeno hráčem
20.12.2018 10:18:12