Český tenisový svaz

Loder David

Datum narození:
09.11.1999
Platnost reg. do:
26.11.2017
Klub:
SK OAZA Praha
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2010
Tenis Centrum Cafex
679 (6)
 
 
 
2011
Tenis Centrum Cafex
294 (12)
824 (3)
 
 
2012
Tenis Centrum Cafex
178 (1)
496 (4)
 
 
2013
Tenis Centrum Cafex
 
223 (12)
636 (4)
 
2014
Tenis Centrum Cafex
 
61 (1)
477 (4)
 
2015
Tenis Centrum Cafex
 
 
171 (12)
 
2016
TJ Sokol Vysočany TSM
 
 
107 (15)
 
2017
TJ Sokol Vysočany TSM
 
 
79 (20)
884 (3)
2018
SK OAZA Praha
 
 
85 (1)
264 (9)
26.11.2016, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 600), K: 5/4

8>4 Loder, Barnat - Šafář, Horák 3:6, 7:6, 1:0 (6)
4>2 Loder, Barnat - Pokorný, Neumann 6:7, 6:4, 1:0 (4)
2>1 Podlešák, Marek - Loder, Barnat 6:1, 5:7, 1:0 (7)
získané body: 10 b.
03.06.2017

TK Stochov (C - 300), K: 4/4

8>4 Arendar, Loder - Velc, Dlouhý 6:0, 6:1
4>2 Arendar, Loder - Bůžek, Svoboda 6:4, 6:2
2>1 Arendar, Loder - Hankovec, Svoboda scr.
získané body: 15 b.
02.09.2017

TK Stochov (C - 400), K: 4/4

8>4 Benda, Kovářík - Loder, Svoboda 6:4, 6:2
získané body: 0 b.
28.07.2017

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: -/4

16>8 Marcolla, Loder - Jiras, Jiras scr.
8>4 Marcolla, Loder - Beneš, Kvis 6:2, 6:3
4>2 Marcolla, Loder - Konečný, Novák 6:4, 7:5
2>1 Marcolla, Loder - Novák, Těšínský 7:5, 6:2
získané body: 15 b.

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
02. 1.třída A
29.4.2017, TC VŠ Praha - TJ Spoje Praha
0
2.
02. 1.třída A
20.5.2017, TC VŠ Praha - TJ Sokol Vysočany TSM A
0
3.
02. 1.třída A
27.5.2017, TK Sport Kolovraty - TC VŠ Praha
0
4.
02. 1.třída A
10.6.2017, TC VŠ Praha - SK Aritma Praha
12
5.
02. 1.třída A
17.6.2017, Sokol Petrovice - TC VŠ Praha
0
6.
02. 1.třída A
24.6.2017, TC VŠ Praha - SK OAZA Praha C
3
 Družstva celkem (2hra)
15
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
26
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
26

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
02. 1.třída A
29.4.2017, TC VŠ Praha - TJ Spoje Praha
0
2.
02. 1.třída A
20.5.2017, TC VŠ Praha - TJ Sokol Vysočany TSM A
0
3.
02. 1.třída A
27.5.2017, TK Sport Kolovraty - TC VŠ Praha
0
4.
02. 1.třída A
10.6.2017, TC VŠ Praha - SK Aritma Praha
5
5.
02. 1.třída A
17.6.2017, Sokol Petrovice - TC VŠ Praha
0
6.
02. 1.třída A
24.6.2017, TC VŠ Praha - SK OAZA Praha C
6
 Družstva celkem (4hra)
11
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
26
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
26
27.5.2017, 02. 1.třída A
TK Sport Kolovraty - TC VŠ Praha
team Válek, Volf - Hendrych, Loder 6:1, 1:6, 1:0
získané body: 0 b.
24.6.2017, 02. 1.třída A
TC VŠ Praha - SK OAZA Praha C
team Svoboda, Loder - Beneš, Hanousek 4:6, 6:0, 1:0
získané body: 6 b.
29.12.2016, Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 400), K: 7/7

16>8 Čech, Loder - Malý, Phan 6:2, 7:6
8>4 Čech, Loder - Sklenka, Junek 6:3, 6:2
4>2 Válek, Arendar - Čech, Loder 6:3, 6:4
získané body: 18 b.
14.01.2017

Tenis Cibulka (B - 500), K: 8/8

16>8 Loder, Štětka - Peterka, Stolín 6:2, 6:2
8>4 Loder, Štětka - Semerák, Januška 6:0, 6:3
4>2 Loder, Štětka - Cyprich, Cyprich 6:4, 6:3
2>1 Loder, Štětka - Pírek, Kozler 6:4, 0:6, 1:0
získané body: 45 b.
28.01.2017, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 7/7

8>4 Pavlišta, Loder - Sklenka, Marcolla 6:4, 4:6, 1:0 (10)
4>2 Pavlišta, Loder - Dinh, Kljujev 5:7, 6:3, 1:0 (2)
2>1 Horák, Stavrovsky - Pavlišta, Loder 6:0, 6:2
získané body: 25 b.
11.02.2017, Halový oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 8/8

16>8 Loder, Štětka - Kiliján, Kolář 6:4, 1:6, 1:0
8>4 Loder, Štětka - Schneider, Truhlář 7:5, 7:5
4>2 Loder, Štětka - Válek, Závrský 4:6, 6:4, 1:0
2>1 Loder, Štětka - Růžička, Solař 7:5, 7:6
získané body: 45 b.
12.06.2017, A2

TK Zlín (A - 400), K: 12/12

32>16 Loder, Svoboda - Arendar, Pučálka 6:4, 6:4
16>8 Válek, Januška - Loder, Svoboda 6:3, 6:4
získané body: 21 b.
26.07.2017, Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 200), K: 6/5

8>4 Loder, Truhlář - Valoušek, Vydlák 1:0, scr.
4>2 Loder, Truhlář - Dinh, Kljujev 6:7, 6:4, 1:0
2>1 Gorbušin, Jirák - Loder, Truhlář 0:6, 6:1, 1:0
získané body: 15 b.
22.08.2017, TJ Radlice

TJ Radlice (B - 300), K: 8/8

16>8 Svoboda, Loder - Kotarac, Ječmík 6:4, 6:1
8>4 Kroupa, Peterka - Svoboda, Loder 5:5, scr.
získané body: 16 b.