Český tenisový svaz

Richtar Lukáš

Datum narození:
28.04.1976
Platnost reg. do:
28.06.2020
Klub:
TK Ruzyně Praha
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
1999
Sokol Mníšek pod Brdy
 
 
 
774 (3)
2019
TK Ruzyně Praha
 
 
 
432 (6)
2020
TK Ruzyně Praha
 
 
 
307 (6)

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
17.11.2018, FÉNIX NEDVĚZÍ OPEN 2018

Tenis klub FÉNIX Nedvězí (D - 450), K: 2/2

0
2
24.11.2018

SK Satalice (C - 500), K: 4/4

10
3
15.12.2018, Tenis Lužiny Praha

Tenis Centrum Lužiny (C - 400), K: 5/5

0
4
21.12.2018

TK Horní Měcholupy (C - 500), K: 5/4

0
5
28.12.2018, BENY Stav OPEN 2018

SK OAZA Praha (C - 500), K: 6/7

0
6
19.01.2019

TK SK Kladno, z.s. (C - 500), K: 4/-

0
7
02.02.2019

Tsport Votice o.s. (D - 400), K: 2/2

0
8
16.02.2019

Sokol Královice (C - 450), K: 4/4

0
9
23.02.2019, FÉNIX NEDVĚZÍ OPEN 2019

Tenis klub FÉNIX Nedvězí (D - 450), K: 2/2

0
10
16.03.2019, TJ Radlice

TJ Radlice (C - 500), K: 4/4

0
11
23.03.2019, DTJ jinonice CUP

DTJ Jinonice (C - 500), K: 4/4

10
12
30.03.2019

Sokol Petrovice (C - 500), K: 4/4

0
13
20.04.2019, Compass Cup

TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. (C - 350), K: 5/4

0
14
18.05.2019

Lokomotiva Beroun (C - 300), K: 5/4

0
15
29.06.2019, Praha Wilson Circuit 2019 - TJ Solidarita Praha

TJ Solidarita Praha 10 (C - 350), K: 4/-

0
16
02.07.2019

Sokol Královice (C - 350), K: 4/4

10
17
06.07.2019, AntiOvar CUP aneb sportem proti obezitě 2019 #1

TCD Donovalská (C - 350), K: 4/4

10
18
08.07.2019, AntiOvar CUP aneb sportem proti obezitě 2019 #2

TCD Donovalská (C - 350), K: 5/-

0
19
10.07.2019, AntiOvar CUP aneb sportem proti obezitě 2019 #3

TCD Donovalská (C - 350), K: 4/-

0
20
12.07.2019, FÉNIX NEDVĚZÍ OPEN 2019

Tenis klub FÉNIX Nedvězí (C - 350), K: 4/5

0
21
15.07.2019, AntiOvar CUP aneb sportem proti obezitě 2019 #4

TCD Donovalská (C - 350), K: 4/-

15
22
16.07.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 4/4

0
23
20.07.2019, KODET AQUA OPEN

Sokol Nové Strašecí (C - 300), K: 4/4

10
24
23.07.2019, Hořická trubička

TC Hořice (C - 300), K: 4/4

0
25
24.07.2019, AntiOvar CUP aneb sportem proti obezitě 2019 #5

TCD Donovalská (C - 350), K: 4/4

0
26
27.07.2019

TK Lány (C - 300), K: 4/4

7
27
03.08.2019, Rudná OPEN CUP - 10. ročník!

LTC Rudná (C - 300), K: 4/4

0
28
07.08.2019

Sokol Královice (C - 350), K: 5/5

10
29
10.08.2019

Lokomotiva Beroun (C - 300), K: 5/-

15
30
13.08.2019

TK Horní Měcholupy (C - 300), K: 5/4

0
31
17.08.2019, Memoriál Josefa Hůrky

Spartak Žebrák (C - 250), K: 4/-

0
32
20.08.2019, Semilský turnaj

TK Semily (C - 200), K: 4/-

0
33
21.08.2019

TK Březnice (C - 300), K: 5/5

15
34
24.08.2019

TK Evženie Klášterec n/O (C - 400), K: 4/4

0
35
31.08.2019, Podřipský pohár

TK Roudnice n.L. (C - 300), K: 5/5

0
36
07.09.2019, Hoover

Sokol Králův Dvůr (C - 200), K: 4/-

0
37
14.09.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 4/4

0
38
21.09.2019, C-300

LTC Řevnice (C - 300), K: 4/4

0
39
28.09.2019

Slavoj Český Brod (C - 200), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
112/39

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
17.11.2018, FÉNIX NEDVĚZÍ OPEN 2018

Tenis klub FÉNIX Nedvězí (D - 450), K: 2/2

4
2
24.11.2018

SK Satalice (C - 500), K: 4/4

0
3
15.12.2018, Tenis Lužiny Praha

Tenis Centrum Lužiny (C - 400), K: 5/5

0
4
21.12.2018

TK Horní Měcholupy (C - 500), K: 5/4

0
5
28.12.2018, BENY Stav OPEN 2018

SK OAZA Praha (C - 500), K: 6/7

0
6
19.01.2019

TK SK Kladno, z.s. (C - 500), K: 4/-

-
7
02.02.2019

Tsport Votice o.s. (D - 400), K: 2/2

0
8
16.02.2019

Sokol Královice (C - 450), K: 4/4

7
9
23.02.2019, FÉNIX NEDVĚZÍ OPEN 2019

Tenis klub FÉNIX Nedvězí (D - 450), K: 2/2

3
10
16.03.2019, TJ Radlice

TJ Radlice (C - 500), K: 4/4

0
11
23.03.2019, DTJ jinonice CUP

DTJ Jinonice (C - 500), K: 4/4

0
12
30.03.2019

Sokol Petrovice (C - 500), K: 4/4

0
13
20.04.2019, Compass Cup

TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. (C - 350), K: 5/4

0
14
18.05.2019

Lokomotiva Beroun (C - 300), K: 5/4

5
15
29.06.2019, Praha Wilson Circuit 2019 - TJ Solidarita Praha

TJ Solidarita Praha 10 (C - 350), K: 4/-

-
16
02.07.2019

Sokol Královice (C - 350), K: 4/4

0
17
06.07.2019, AntiOvar CUP aneb sportem proti obezitě 2019 #1

TCD Donovalská (C - 350), K: 4/4

0
18
08.07.2019, AntiOvar CUP aneb sportem proti obezitě 2019 #2

TCD Donovalská (C - 350), K: 5/-

-
19
10.07.2019, AntiOvar CUP aneb sportem proti obezitě 2019 #3

TCD Donovalská (C - 350), K: 4/-

-
20
12.07.2019, FÉNIX NEDVĚZÍ OPEN 2019

Tenis klub FÉNIX Nedvězí (C - 350), K: 4/5

0
21
15.07.2019, AntiOvar CUP aneb sportem proti obezitě 2019 #4

TCD Donovalská (C - 350), K: 4/-

-
22
16.07.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 4/4

0
23
20.07.2019, KODET AQUA OPEN

Sokol Nové Strašecí (C - 300), K: 4/4

7
24
23.07.2019, Hořická trubička

TC Hořice (C - 300), K: 4/4

0
25
24.07.2019, AntiOvar CUP aneb sportem proti obezitě 2019 #5

TCD Donovalská (C - 350), K: 4/4

7
26
27.07.2019

TK Lány (C - 300), K: 4/4

7
27
03.08.2019, Rudná OPEN CUP - 10. ročník!

LTC Rudná (C - 300), K: 4/4

0
28
07.08.2019

Sokol Královice (C - 350), K: 5/5

0
29
10.08.2019

Lokomotiva Beroun (C - 300), K: 5/-

-
30
13.08.2019

TK Horní Měcholupy (C - 300), K: 5/4

0
31
17.08.2019, Memoriál Josefa Hůrky

Spartak Žebrák (C - 250), K: 4/-

-
32
20.08.2019, Semilský turnaj

TK Semily (C - 200), K: 4/-

-
33
21.08.2019

TK Březnice (C - 300), K: 5/5

0
34
24.08.2019

TK Evženie Klášterec n/O (C - 400), K: 4/4

0
35
31.08.2019, Podřipský pohár

TK Roudnice n.L. (C - 300), K: 5/5

0
36
07.09.2019, Hoover

Sokol Králův Dvůr (C - 200), K: 4/-

-
37
14.09.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 4/4

0
38
21.09.2019, C-300

LTC Řevnice (C - 300), K: 4/4

0
39
28.09.2019

Slavoj Český Brod (C - 200), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
40/30
02.02.2019

Tsport Votice o.s. (D - 400), K: 2/2

4>2 Hájek, Koutek - Dostál, Richtar 2:6, 7:5, 1:0
získané body: 0 b.
16.02.2019

Sokol Královice (C - 450), K: 4/4

8>4 Richtar, Šmejkal - Slavík, Slavětínský 6:4, 2:6, 1:0 (3)
4>2 Koudelka, Brett - Richtar, Šmejkal 7:6 (4), 7:5
získané body: 7 b.
18.05.2019

Lokomotiva Beroun (C - 300), K: 5/4

16>8 Richtar, Zavadil - Lipovskij, Bán 3:6, 7:5, 1:0 (7)
8>4 Potůček, Loder - Richtar, Zavadil 6:0, 6:1
získané body: 5 b.
27.07.2019

TK Lány (C - 300), K: 4/4

8>4 Richtar, Dostál - Kocourek, Utěšil 7:6 (9), 6:1
4>2 Křepelka, Urban - Richtar, Dostál scr.
získané body: 7 b.

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
10. 3.třída C
27.4.2019, SK Meteor Praha B - TO Bohemians Praha C
1
2.
10. 3.třída C
4.5.2019, TO Bohemians Praha C - TK Sokol Horní Počernice,p.s. B
0
3.
10. 3.třída C
11.5.2019, TJ TK Březiněves - TO Bohemians Praha C
0
4.
10. 3.třída C
25.5.2019, TO Bohemians Praha C - TK Konstruktiva, z.s. B
0
5.
10. 3.třída C
8.6.2019, SK Kometa Praha - TO Bohemians Praha C
0
6.
10. 3.třída C
15.6.2019, TO Bohemians Praha C - TJ Astra Zahradní Město
0
7.
10. 3.třída C
22.6.2019, TO Bohemians Praha C - TK FZŠ Trávníčkova B
0
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
10. 3.třída C
27.4.2019, SK Meteor Praha B - TO Bohemians Praha C
1
2.
10. 3.třída C
4.5.2019, TO Bohemians Praha C - TK Sokol Horní Počernice,p.s. B
1
3.
10. 3.třída C
11.5.2019, TJ TK Březiněves - TO Bohemians Praha C
0
4.
10. 3.třída C
25.5.2019, TO Bohemians Praha C - TK Konstruktiva, z.s. B
0
5.
10. 3.třída C
8.6.2019, SK Kometa Praha - TO Bohemians Praha C
1
6.
10. 3.třída C
15.6.2019, TO Bohemians Praha C - TJ Astra Zahradní Město
0
7.
10. 3.třída C
22.6.2019, TO Bohemians Praha C - TK FZŠ Trávníčkova B
1
 Družstva celkem (4hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5