Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2017

Věková kategorie: starší žactvo

51 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Neridé
Tisknout
7
0
50:13
103:29
674:364
14
2
TK Radošovice
Tisknout
6
1
44:19
92:42
673:424
13
3
Tenis Dobříš
Tisknout
5
2
41:22
85:52
632:453
12
4
Slavoj Český Brod
Tisknout
3
4
38:25
84:57
630:498
10
5
Lokomotiva Beroun
Tisknout
3
4
31:32
67:68
545:547
10
6
1. Vestecká sportovní
Tisknout
3
4
30:33
62:68
507:520
10
7
LTC Mladá Boleslav o.s.
Tisknout
1
6
13:50
32:104
386:704
8
8
LTC Slovan Kladno
Tisknout
0
7
5:58
13:118
215:752
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
2
6.5.2017 NT 21.5.2017
6
Slavoj Český Brod LTC Mladá Boleslav o.s.
8:1
17:3
113:48
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Kubelka David
15
Kverek Libor
12
6:2
6:4
 
12
6
2
0
1
0
2.
Barták Antonín (H)
15
Němeček Michal
6
6:1
6:0
 
12
1
2
0
1
0
3.
Jäger Michaela (H)
15
Lhotáková Barbora (H)
12
6:4
6:2
 
12
6
2
0
1
0
4.
Bláhová Ema Albína
12
Šprojcarová Veronika
9
6:0
6:2
 
12
2
2
0
1
0
5.
Šulc Dominik
12
Švejk Martin
4
6:2
7:5
 
13
7
2
0
1
0
6.
Fernando Timothy
1
Volf Matěj
3
6:1
6:7
6:2
18
10
2
1
1
0
7.
Jäger Michaela (H)
Bláhová Ema Albína
15
12
Lhotáková Barbora (H)
Šprojcarová Veronika
12
9
4:6
6:3
0:1
10
10
1
2
0
1
8.
Kubelka David
Barták Antonín (H)
15
15
Kverek Libor
Volf Matěj
12
3
6:2
6:1
 
12
3
2
0
1
0
9.
Šulc Dominik
Fernando Timothy
12
1
Němeček Michal
Švejk Martin
6
4
6:1
6:2
 
12
3
2
0
1
0
               
113
48
17
3
8
1

Soupiska Slavoj Český Brod

jméno
nar.
BH
1
Kubelka David
28.07.2003
134
15
2
Barták Antonín (H)
27.01.2003
154
15
3
Šulc Dominik
06.06.2003
220
12
4
Švejcar Václav
12.03.2004
560
4
5
Fernando Timothy
06.04.2004
1111
1
6
Botek Radovan
28.01.2005
1111
1
7
Ledvina Jan
06.04.2006
1111
1
8
Picek Samuel
01.12.2005
1111
1
9
Losman Matěj
14.06.2005
1111
1
10
šulc Jakub
16.01.2007
1111
1
21
Jäger Michaela (H)
02.06.2003
87
15
22
Bláhová Ema Albína
15.09.2003
155
12
23
Krsková Eliška (H)
26.04.2004
387
4
24
Pavelková Petra
23.02.2004
616
3
25
Příhodová Zuzana
01.08.2004
773
1
26
Stastna Veronika
17.06.2005
773
1
27
Veranová Alice
07.05.2005
773
1

Soupiska LTC Mladá Boleslav o.s.

jméno
nar.
BH
1
Kverek Libor
04.08.2003
239
12
2
Němeček Michal
31.07.2003
487
6
3
Švejk Martin
16.03.2004
712
4
4
Volf Matěj
04.08.2006
997
3
5
Pospíšil Viktor
09.06.2003
942
3
6
Kozderka Marek
01.04.2004
1111
1
7
Dostál Tadeáš
27.05.2005
1111
1
8
Hadaščok Vojtěch
25.07.2005
1111
1
9
Holubec Daniel
09.08.2003
1111
1
10
Umlauf Filip
03.04.2005
1111
1
11
Neuhäuser Matěj
11.02.2005
1111
1
12
Pospíšil Adam
16.09.2005
1111
1
21
Lhotáková Barbora (H)
23.01.2003
170
12
22
Šprojcarová Veronika
11.09.2003
185
9
23
Horáčková Lucie
28.04.2003
319
6
24
Kolářová Ivona
22.09.2003
773
1
25
Gabrielová Aneta
28.09.2006
773
1
26
Kultová Ellen
14.05.2007
773
1
27
Žabková Kiara (EU)
16.05.2007
773
1