Datum narození: | 11.01.2011 |
Platnost reg. do: | 01.11.2025 |
Klub: | Lokomotiva Zdice |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
2022-Z | Sportclub Řevnice, z.s. | 215 (12) | |||
2022-L | Sportclub Řevnice, z.s. | 168 (15) | |||
2023-Z | Sportclub Řevnice, z.s. | 73 (25) | 541 (4) |
||
2023-L | Sportclub Řevnice, z.s. | 52 (30) | 538 (4) |
||
2024-Z | Sportclub Řevnice, z.s. | 40 (1) | 210 (12) |
25.11.2023, TC Head tour1. Vestecká sportovní o.s. (B - 900), K: 11/10 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Michel Maxim | - | Bělohlávek Petr | 6:7-, 7:5, 1:0 |
získané body: 0 b. |
25.11.2023, TC Head tour1. Vestecká sportovní o.s. (B - 900), K: 11/10 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Michna, Barina | - | Bělohlávek, Masopust | 6:0, 6:1 |
získané body: 0 b. |
02.12.2023Slavoj Český Brod (C - 800), K: 6/6 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Bělohlávek Petr | - | Dvořák Jonáš | 6:2, 6:1 |
8>4 | Turek Ondřej | - | Bělohlávek Petr | 6:7,5:4,scr. |
získané body: 16 b. |
02.12.2023Slavoj Český Brod (C - 800), K: 6/6 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Manhart, Poddaný | - | Bělohlávek, Jougl | scr. |
získané body: 0 b. |
16.12.2023, VYSOČANSKÝ POHÁR BTJ Sokol Vysočany (B - 900), K: 10/10 | ||||
---|---|---|---|---|
64>32 | Kodeš Jan | - | Bělohlávek Petr | 6:2, 7:5 |
získané body: 0 b. |
16.12.2023, VYSOČANSKÝ POHÁR BTJ Sokol Vysočany (B - 900), K: 10/10 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Kodeš, Roček | - | Bělohlávek, Soukup | 6:2, 6:4 |
získané body: 0 b. |
26.12.2023, O pohár města BerounaLokomotiva Beroun (C - 700), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Bělohlávek Petr | - | Mrazek Richard | 6:0, 6:1 |
8>4 | Bělohlávek Petr | - | Motáň Matyáš | 6:1, 4:6 (7) |
4>2 | Bělohlávek Petr | - | Trojan Max | 6:3, 4:6 (8) |
2>1 | Rusňák Tadeáš | - | Bělohlávek Petr | 4676(3)(3) |
získané body: 27 b. |
26.12.2023, O pohár města BerounaLokomotiva Beroun (C - 700), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Bělohlávek, Rusňák | - | Plecitý, Plecitý | 6:0, 2:6 (2) |
4>2 | Bělohlávek, Rusňák | - | Fiala, Trojan | 6:2, 7:5 |
2>1 | Bělohlávek, Rusňák | - | Masopust, Motáň | 6:4, 5:7 (8) |
získané body: 19 b. |
29.12.2023, Letná Winter CupLTK TEPLICE o.s. (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Bělohlávek Petr | - | Vaněk Michal | 6:2, 6:3 |
4>2 | Laube Matěj | - | Bělohlávek Petr | 7:5, 6:3 |
získané body: 14 b. |
29.12.2023, Letná Winter CupLTK TEPLICE o.s. (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
4>2 | Laube, Bělohlávek | - | Riedel, Karásek | 6:1, 6:4 |
2>1 | Ulbricht, Ryč | - | Laube, Bělohlávek | 6:2, 2:6, 1:0 |
získané body: 10 b. |
06.01.2024, TC Head tour1. Vestecká sportovní o.s. (C - 800), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Bělohlávek Petr | - | Beran Zdeněk | 6:0, 6:2 |
8>4 | Bělohlávek Petr | - | Nosek Adam | 6:1, 7:5 |
4>2 | Rusňák Tadeáš | - | Bělohlávek Petr | 6:3, 7:5 |
získané body: 19 b. |
06.01.2024, TC Head tour1. Vestecká sportovní o.s. (C - 800), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Polášek, Bělohlávek | - | Hampl, Kouba | 7:5, 6:4 |
4>2 | Polášek, Bělohlávek | - | Mikeš, Nosek | 6:1, 6:1 |
2>1 | Polášek, Bělohlávek | - | Trojan, Rusňák | 6:3, 7:6 |
získané body: 19 b. |
13.01.2024TC Tachlovice (C - 800), K: 5/4 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Bělohlávek Petr | - | Kovárník Vojtěch | 6:3, 7:5 |
16>8 | Homola Matyáš | - | Bělohlávek Petr | 6:4, 4:6, 1:0 (12) |
získané body: 9 b. |
13.01.2024TC Tachlovice (C - 800), K: 5/4 | ||||
---|---|---|---|---|
4>2 | Rusňák, Bělohlávek | - | Boček, Havlásek | 6:2, 7:5 |
2>1 | Manhart, Kolesár | - | Rusňák, Bělohlávek | 6:4, 6:2 |
získané body: 10 b. |
09.02.2024, A2TCG Karlovy Vary (A - 1000), K: 12/12 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Kouba Vojtěch | - | Bělohlávek Petr | 6:1, 6:0 |
získané body: 0 b. |
09.02.2024, A2TCG Karlovy Vary (A - 1000), K: 12/12 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Svoboda, Bělohlávek | - | Polášek, Toman | 6:3, 6:1 |
8>4 | Svoboda, Bělohlávek | - | Zeman, Mikeš | 5:7, 6:4, 10:8 |
4>2 | Ježek, Pšeničný | - | Svoboda, Bělohlávek | 6:0, 6:3 |
získané body: 47 b. |
17.02.2024, Lokomotiva cupLokomotiva Praha (B - 900), K: 8/- | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Hovorka Hugo | - | Bělohlávek Petr | 6:3, 6:2 |
získané body: 0 b. |
17.02.2024, Lokomotiva cupLokomotiva Praha (B - 900), K: 8/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
09.03.2024Pliskova Tennis Academy-Říčany (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Bělohlávek Petr | - | Plecitý Vít | 7:6, 6:2 |
4>2 | Soukup Marek | - | Bělohlávek Petr | 6:4, 6:2 |
získané body: 14 b. |
09.03.2024Pliskova Tennis Academy-Říčany (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
4>2 | Havlásek, Bělohlávek | - | Masopust, Plecitý | 7:5, 6:2 |
2>1 | Soukup, Homola | - | Havlásek, Bělohlávek | 6:2, 2:6, 1:0 |
získané body: 10 b. |
16.03.2024, LTC Houštka - Dražíce - HeadLTC Houštka (C - 800), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Bělohlávek Petr | - | Cisarz Kryštof | 6:0, 6:3 |
8>4 | Polášek Oliver | - | Bělohlávek Petr | 6:2, 6:3 |
získané body: 13 b. |
16.03.2024, LTC Houštka - Dražíce - HeadLTC Houštka (C - 800), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Bělohlávek, Polášek | - | Martinovský, Masopust | 6:7, 6:4, 1:0 (7) |
4>2 | Bělohlávek, Polášek | - | Motáň, Manhart | 6:4, 3:6, 1:0 (6) |
2>1 | Bělohlávek, Polášek | - | Nováček, Soukup | 6:3, 7:5 |
získané body: 19 b. |
09.02.2024, A2TCG Karlovy Vary (A - 1000), K: 12/- | ||||
---|---|---|---|---|
2>1 | Bělohlávek Petr | - | Kocanda Petr | 7:5, 6:0 |
získané body: 33 b. |
09.02.2024, A2TCG Karlovy Vary (A - 1000), K: 12/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |