Český tenisový svaz

Wízner Petr

Datum narození:
08.04.2007
Platnost reg. do:
09.01.2019
Klub:
LTC Český Krumlov
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2018
LTC Český Krumlov
1129 (4)
 
 
 

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
03.03.2018, Halový okresní přebor Český Krumlov

LTC Český Krumlov (P - 300), K: 4/-

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
03.03.2018, Halový okresní přebor Český Krumlov

LTC Český Krumlov (P - 300), K: 4/-

-
 Jednotlivci celkem
0/0

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
31.03.2018, KÁMEN A PÍSEK & EWAC KRUMLOVSKÝ POHÁR

LTC Český Krumlov (C - 400), K: 5/5

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
31.03.2018, KÁMEN A PÍSEK & EWAC KRUMLOVSKÝ POHÁR

LTC Český Krumlov (C - 400), K: 5/5

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
12. Krajský přebor I.
28.4.2018, Sokol TK Kaplice - TK Pelhřimov B
0
2.
12. Krajský přebor I.
05.5.2018, SKT Planá n.Luž. - Sokol TK Kaplice
0
3.
12. Krajský přebor I.
19.5.2018, Sokol TK Kaplice - TK Soběslav
0
4.
12. Krajský přebor I.
26.5.2018, TK Strakonice - Sokol TK Kaplice
0
5.
12. Krajský přebor I.
09.6.2018, Sokol TK Kaplice - LTC Tábor 1903 B
1
6.
12. Krajský přebor I.
16.6.2018, LTC Humpolec - Sokol TK Kaplice
0
7.
12. Krajský přebor I.
23.6.2018, TK Sezimovo Ústí - Sokol TK Kaplice
0
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
3
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
3

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
12. Krajský přebor I.
28.4.2018, Sokol TK Kaplice - TK Pelhřimov B
0
2.
12. Krajský přebor I.
05.5.2018, SKT Planá n.Luž. - Sokol TK Kaplice
0
3.
12. Krajský přebor I.
19.5.2018, Sokol TK Kaplice - TK Soběslav
1
4.
12. Krajský přebor I.
26.5.2018, TK Strakonice - Sokol TK Kaplice
0
5.
12. Krajský přebor I.
09.6.2018, Sokol TK Kaplice - LTC Tábor 1903 B
0
6.
12. Krajský přebor I.
16.6.2018, LTC Humpolec - Sokol TK Kaplice
0
7.
12. Krajský přebor I.
23.6.2018, TK Sezimovo Ústí - Sokol TK Kaplice
1
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
3
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
3

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
15. Krajský přebor I.
29.4.2018, TK Strakonice - LTC Český Krumlov
6
2.
15. Krajský přebor I.
6.5.2018, LTC Český Krumlov - TK ZVVZ Milevsko
1
3.
15. Krajský přebor I.
20.5.2018, TK Český Krumlov - LTC Český Krumlov
0
4.
15. Krajský přebor I.
10.6.2018, LTC Český Krumlov - TJ TK MANE Hluboká n.V.
3
5.
15. Krajský přebor I.
17.6.2018, Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. A - LTC Český Krumlov
0
6.
15. Krajský přebor I.
24.6.2018, LTC Český Krumlov - TK Soběslav
1
 Družstva celkem (2hra)
11
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
22
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
22

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
15. Krajský přebor I.
29.4.2018, TK Strakonice - LTC Český Krumlov
5
2.
15. Krajský přebor I.
6.5.2018, LTC Český Krumlov - TK ZVVZ Milevsko
0
3.
15. Krajský přebor I.
20.5.2018, TK Český Krumlov - LTC Český Krumlov
0
4.
15. Krajský přebor I.
10.6.2018, LTC Český Krumlov - TJ TK MANE Hluboká n.V.
2
5.
15. Krajský přebor I.
17.6.2018, Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. A - LTC Český Krumlov
4
6.
15. Krajský přebor I.
24.6.2018, LTC Český Krumlov - TK Soběslav
0
 Družstva celkem (4hra)
11
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
22
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
22