Český tenisový svaz

Lelek Petr

Datum narození:
14.04.2010
Platnost reg. do:
30.09.2019
Klub:
TK Hlinsko
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
Tabulka neobsahuje žádné záznamy

Babytenis - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
62 - Memoriál Zdeňka Kocmana - Pardubický přebor
27.4., TK Hlinsko - TK Ústí n. Orlicí A
1
2.
62 - Memoriál Zdeňka Kocmana - Pardubický přebor
4.5., TK Česká Třebová, z.s. A - TK Hlinsko
1
3.
62 - Memoriál Zdeňka Kocmana - Pardubický přebor
11.5., TK Hlinsko - TC Chrudim z.s.
1
4.
62 - Memoriál Zdeňka Kocmana - Pardubický přebor
25.5., TO SK Žamberk A - TK Hlinsko
1
5.
62 - Memoriál Zdeňka Kocmana - Pardubický přebor
8.6., LTC Vysoké Mýto A - TK Hlinsko
1
6.
62 - Memoriál Zdeňka Kocmana - Pardubický přebor
15.6., TK Hlinsko - TO TJ Svitavy A
1
7.
62 - Memoriál Zdeňka Kocmana - Pardubický přebor
22.6., TJ Jiskra Havl. Brod -TK SB Světlá/S. A - TK Hlinsko
0
1.
FI - Memoriál Zdeňka Kocmana - finále - TK Pernštýn PCE - 31.8.2019-10:00
31.8.2019, TK Hlinsko - TK Pernštýn 1897 Pardubice A
1
2.
FI - Memoriál Zdeňka Kocmana - finále - TK Pernštýn PCE - 31.8.2019-10:00
31.8.2019, TC Dvůr Králové, z.s. A - TK Hlinsko
1
3.
FI - Memoriál Zdeňka Kocmana - finále - TK Pernštýn PCE - 31.8.2019-10:00
31.8.2019, TK Hlinsko - TK Pernštýn 1897 Pardubice A
0
1.
MONETA Memoriál Z. Kocmana XIV. MČR dr. BT - Prostějov I. kolo a skupina 9.-12.
13.9.2019 09:30, TK Na Dolině o.s. - TK Hlinsko
0
2.
MONETA Memoriál Z. Kocmana XIV. MČR dr. BT - Prostějov I. kolo a skupina 9.-12.
13.9.2019 13:00, TK Pelhřimov - TK Hlinsko
0
3.
MONETA Memoriál Z. Kocmana XIV. MČR dr. BT - Prostějov I. kolo a skupina 9.-12.
13.9.2019 13:00, TK Hlinsko - TK Slavia Plzeň
1
4.
MONETA Memoriál Z. Kocmana XIV. MČR dr. BT - Prostějov I. kolo a skupina 9.-12.
13.9.2019 13:00, TK Pelhřimov - TK Hlinsko
0
5.
MONETA Memoriál Z. Kocmana XIV. MČR dr. BT - Prostějov I. kolo a skupina 9.-12.
13.9.2019 13:00, TK Hlinsko - TK Slavia Plzeň
0
 Družstva celkem (2hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
19
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Babytenis - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
62 - Memoriál Zdeňka Kocmana - Pardubický přebor
27.4., TK Hlinsko - TK Ústí n. Orlicí A
1
2.
62 - Memoriál Zdeňka Kocmana - Pardubický přebor
4.5., TK Česká Třebová, z.s. A - TK Hlinsko
1
3.
62 - Memoriál Zdeňka Kocmana - Pardubický přebor
11.5., TK Hlinsko - TC Chrudim z.s.
1
4.
62 - Memoriál Zdeňka Kocmana - Pardubický přebor
25.5., TO SK Žamberk A - TK Hlinsko
1
5.
62 - Memoriál Zdeňka Kocmana - Pardubický přebor
8.6., LTC Vysoké Mýto A - TK Hlinsko
1
6.
62 - Memoriál Zdeňka Kocmana - Pardubický přebor
15.6., TK Hlinsko - TO TJ Svitavy A
1
7.
62 - Memoriál Zdeňka Kocmana - Pardubický přebor
22.6., TJ Jiskra Havl. Brod -TK SB Světlá/S. A - TK Hlinsko
1
1.
FI - Memoriál Zdeňka Kocmana - finále - TK Pernštýn PCE - 31.8.2019-10:00
31.8.2019, TK Hlinsko - TK Pernštýn 1897 Pardubice A
0
2.
FI - Memoriál Zdeňka Kocmana - finále - TK Pernštýn PCE - 31.8.2019-10:00
31.8.2019, TC Dvůr Králové, z.s. A - TK Hlinsko
1
3.
FI - Memoriál Zdeňka Kocmana - finále - TK Pernštýn PCE - 31.8.2019-10:00
31.8.2019, TK Hlinsko - TK Pernštýn 1897 Pardubice A
0
1.
MONETA Memoriál Z. Kocmana XIV. MČR dr. BT - Prostějov I. kolo a skupina 9.-12.
13.9.2019 09:30, TK Na Dolině o.s. - TK Hlinsko
1
2.
MONETA Memoriál Z. Kocmana XIV. MČR dr. BT - Prostějov I. kolo a skupina 9.-12.
13.9.2019 13:00, TK Pelhřimov - TK Hlinsko
0
3.
MONETA Memoriál Z. Kocmana XIV. MČR dr. BT - Prostějov I. kolo a skupina 9.-12.
13.9.2019 13:00, TK Hlinsko - TK Slavia Plzeň
0
4.
MONETA Memoriál Z. Kocmana XIV. MČR dr. BT - Prostějov I. kolo a skupina 9.-12.
13.9.2019 13:00, TK Pelhřimov - TK Hlinsko
0
5.
MONETA Memoriál Z. Kocmana XIV. MČR dr. BT - Prostějov I. kolo a skupina 9.-12.
13.9.2019 13:00, TK Hlinsko - TK Slavia Plzeň
1
 Družstva celkem (4hra)
10
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
19
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8