Český tenisový svaz
Název:
A1 - odložené
Datum:
21.-25.06.
Pořadatel:
SK HIT Hradec Králové z.s. (A - 500)
Kódové číslo:
416259
Dvorců + povrch:
6 antuka
Míče:
Wilson US Open
Kvalifikace
Počet účastníků:
32
Prezentace v
Po do 10:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
Po do 10:00 hod.
Kontaktní osoba:
Macura Viktor
Hradecká 775/115
500 11 Hradec Králové
Tel. (1):
722674616
E-mail:
macura@sportparkhit.cz

Poznámka pořadatele:

Prezentace do kvalifikace osobně v pondělí 21.6. do 10:00 v areálu SPORTPARKU HIT. Losování proběhne po 10 hod.

V PŘÍPADĚ NEPŘÍZNIVÉHO POČASÍ SE NĚKTERÉ ZÁPASY ODEHRAJÍ V PEVNÉ HALE - VEZMĚTE SI PROSÍM S SEBOU ČISTOU OBUV!!! DĚKUJI

ROZEHRÁVKY:
Po: 9:00-10:00, tréninky po domluvě po 18 hod.
Út: 8:00-9:00
St: 8:00-9:00

HRACÍ SYSTÉM:
Dvouhra - na 2 vítězné sety
Čtyřhra - místo 3.sady super-tiebreak, pravidlo NO-AD

PROGRAM TURNAJE:
Pondělí 21.6.: kvalifikace
Úterý 22.6.: 1. kolo, 2. kolo dvouhry a 1. kolo čtyřhry
Středa 23.6.: Osmifinále dvouhry a čtvrtfinále, osmifinále čtyřhry
Čtvrtek 24.6.: Čtvrtfinále a semifinále dvouhry a semifinále čtyřhry
Pátek: Finále dvouhry a finále čtyřhry.

Prezentace do hlavní soutěže v pondělí 21.6. do 18:00 formou SMS na tel.: 722 674 616.
Z kvalifikace postupuje 8 hráček do hlavní soutěže.

Startovné: kvalifikace 300,- hlavní soutěž 500,-

Losování proběhne v 18:30. Následně bude na webu ČTS zveřejněn pavouk a rozpis zápasů.

Kontakt na vrchního rozhodčího:
722 674 616 - Macura Viktor

Možnosti ubytování:
Hotel Alessandria - http://www.alessandria.cz/
Hotel Stadion - http://www.hotel-stadion.cz/
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Abeldinova Alla 25.04.2004 TK Slavia Plzeň
17
30
 
 
14.05.2021 15:20:55
2.
Hranáčová Kristýna 20.03.2004 Severočeská tenisová o.s.
19
30
 
 
14.05.2021 10:22:28
3.
Zámečníková Kristina 15.10.2005 TJ Sokol Vysočany
21
30
 
 
23.05.2021 14:25:35
4.
Hejtmánková Sára 17.03.2004 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
25
25
 
 
11.05.2021 20:12:18
5.
Michálková Barbora 03.04.2006 LTC Mladá Boleslav z.s.
29
25
52
 
17.05.2021 17:49:27
6.
Zástěrová Lucie 17.03.2005 TK Zlín
37
20
 
 
14.05.2021 21:02:52
7.
Paterová Natálie 28.06.2005 TK Olymp Praha
39
20
 
 
18.05.2021 21:56:17
8.
Pobořilová Aneta 12.03.2004 TK DEZA Valašské Meziříčí
42
20
 
 
17.05.2021 06:01:56
9.
Davidová Natálie 15.10.2005 LTC Pardubice
44
20
 
 
18.05.2021 07:59:26
10.
Kubíková Lucie Marie 04.09.2003 TK Neridé
45
20
 
 
11.05.2021 22:14:25
11.
Látalová Adéla 20.02.2005 SK HAMR, z.s.
47
20
 
 
17.05.2021 21:05:28
12.
Kajabová Klára 24.06.2004 TJ Zbrojovka Vsetín
51
20
 
 
02.06.2021 15:27:41
13.
Hanáková Denisa 28.06.2004 TENIS SLOVÁCKO z.s.
55
15
 
 
19.05.2021 20:56:58
14.
Davidová Natali 27.01.2006 TK Zlín
56
15
193
 
05.06.2021 21:48:07
15.
Poláková Tereza 15.06.2004 TK Radošovice
58
15
 
 
12.05.2021 20:50:35
16.
Machková Natálie 12.07.2005 SK Aritma Praha
63
15
 
 
09.06.2021 18:40:36
17.
Nováková Veronika 19.04.2006 VSK VŠB-TU Ostrava
76
15
18
 
06.06.2021 20:19:58
18.
Fuksová Natalie 04.09.2005 F.H.TK Dobřichovice
78
15
 
 
19.05.2021 22:09:26
19.
Heiderová Karolína 04.10.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
80
15
8
 
17.05.2021 21:01:29
20.
Jelínková Barbora 19.05.2004 TK Pernštýn 1897 Pardubice
81
15
 
 
14.05.2021 12:24:43
21.
Kunitsyna Maria 01.06.2004 TENIS-CENTRUM DTJ HK
85
15
 
 
08.06.2021 09:45:33
22.
Závišková Barbora 03.04.2005 TK Třebíč
89
12
 
 
10.06.2021 23:09:10
23.
Vavříková Adéla 02.08.2004 LTC České Budějovice,z.s.
90
12
 
 
23.05.2021 10:26:39
24.
Jantačová Elen 16.08.2005 TJ Brno-Komín
96
12
 
 
17.05.2021 12:17:14
25.
Šílová Nela 19.05.2006 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
97
12
19
 
30.05.2021 17:41:53
26.
Heřmanová Barbora 06.02.2005 SK HAMR, z.s.
97
12
 
 
01.06.2021 21:17:47
27.
Krejzová Andrea 02.01.2004 Severočeská tenisová o.s.
97
12
 
 
08.06.2021 17:22:27
28.
Svobodová Klára 11.06.2005 TK Pernštýn 1897 Pardubice
107
12
 
 
14.05.2021 12:21:38
29.
Tomcová Štěpánka 06.10.2005 Pliskova Tennis Academy, z.s.
109
12
 
volná karta pořadatele
13.05.2021 20:35:42
30.
Malá Natálie 13.02.2006 TK Neridé
119
12
26
 
20.05.2021 21:18:04
31.
Šalková Natálie 21.06.2006 TK Neridé
127
12
16
 
10.06.2021 19:01:16
32.
Temenugov Isabella 15.05.2006 TC Brno.
146
9
24
 
18.05.2021 07:08:40
33.
Suchá Amy 29.11.2007 TK Sparta Praha
162
9
12
 
21.05.2021 16:51:53
34.
Drukerova Amelie Essie 27.06.2006 Sokol Libiš
164
9
28
 
21.05.2021 20:53:50
35.
Hajná Kateřina 17.05.2006 Pliskova Tennis Academy, z.s.
196
9
34
volná karta pořadatele
12.05.2021 18:18:18
36.
Odehnalová Nela 19.07.2005 TENIS-CENTRUM DTJ HK
212
6
 
volná karta pořadatele
12.05.2021 14:39:59
37.
Jandová Nela 01.04.2007 I.ČLTK Praha
277
6
10
 
13.05.2021 07:48:04
38.
Pancová Julie 31.03.2007 TK Slavia Plzeň
440
4
23
volná karta ČTS
07.06.2021 11:09:38
39.
Bervid Victoria 23.05.2008 I.ČLTK Praha
451
4
30
volná karta ČTS
06.06.2021 22:27:01
40.
Valdmannová Vendula 10.12.2007 TK Na Dolině o.s.
561
3
29
volná karta ČTS
05.06.2021 14:40:03
41.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
42.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
43.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
44.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
45.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
46.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
47.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
48.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Rainke Natálie 18.04.2004 TJ Spartak Trhové Sviny
54
20
 
volná karta pořadatele
18.06.2021 11:33:57
2.
Brožová Natálie 06.02.2006 TENIS-CENTRUM DTJ HK
87
15
57
volná karta pořadatele
14.06.2021 14:53:11
3.
Navrátilová Magdalena 05.04.2005 Tennis Hill Havířov o.s.
115
12
 
 
21.05.2021 14:23:39
4.
Křepinská Simona 27.07.2004 Lokomotiva Trutnov
117
12
 
 
27.05.2021 18:11:45
5.
Trinerová Darja 01.09.2005 TK Škoda Plzeň z.s.
118
12
 
 
10.06.2021 18:43:41
6.
Brožová Amélie 04.07.2006 BLTC Brno
129
12
43
 
17.05.2021 08:12:16
7.
Havlová Libuše 28.05.2005 ASK Lovosice
134
9
 
 
23.05.2021 20:54:54
8.
Novák Nicol 20.10.2005 TK Na Dolině o.s.
134
9
 
 
09.06.2021 18:29:46
9.
Belšánová Eva 18.09.2006 TK Neridé
138
9
39
 
12.05.2021 20:46:48
10.
Hrabánková Kateřina 01.09.2004 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
143
9
 
 
01.06.2021 18:54:45
11.
Prouzová Anna-Marie 30.04.2004 TENIS-CENTRUM DTJ HK
144
9
 
 
15.05.2021 14:27:10
12.
Slováková Kamila 27.09.2005 TK DEZA Valašské Meziříčí
144
9
 
 
03.06.2021 09:13:41
13.
Brabcová Sára 31.03.2004 Chotěbořské strojírny Chotěboř
147
9
 
 
29.05.2021 21:07:59
14.
Čížková Pavla 17.08.2004 LTK Klatovy
158
9
 
 
12.05.2021 12:37:17
15.
Káňová Barbora 20.01.2006 Rožnovský tenisový klub
164
9
286
 
22.05.2021 10:23:46
16.
Balounová Aneta 13.02.2006 TENIS-CENTRUM DTJ HK
201
9
71
volná karta pořadatele
15.06.2021 10:08:39
17.
Sokolová Marie 18.06.2005 Sokol Lanžhot
202
9
 
 
19.05.2021 17:21:00
18.
Koutská Adéla Eva 03.02.2004 TJ LTC Poděbrady
205
6
 
 
09.06.2021 20:33:35
19.
Jelínková Anna 31.07.2005 HTK Třebíč
207
6
 
 
06.06.2021 21:48:21
20.
Nouzová Lucie 18.05.2005 SK HAMR, z.s.
209
6
 
 
05.06.2021 21:13:50
21.
Rundová Stella Viktorie 10.05.2006 F.H.TK Dobřichovice
230
6
86
 
21.05.2021 10:15:10
22.
Holubová Aneta 05.07.2007 Jiskra Otrokovice
272
6
62
 
13.05.2021 21:11:30
23.
Dolejší Eliška 22.03.2006 TK Olymp Praha
299
6
107
 
07.06.2021 09:39:06
24.
Šimková Barbara 04.08.2006 SK Aritma Praha
303
6
265
 
02.06.2021 11:37:17
25.
Borovičková Nicol 09.04.2006 TK Znojmo
310
4
163
 
23.05.2021 15:23:43
26.
Žingorová Adéla 01.06.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
336
4
42
volná karta ČTS
31.05.2021 22:16:34
27.
Zourková Lucie 01.04.2007 TK AGROFERT Prostějov
384
4
39
volná karta ČTS
04.06.2021 12:10:05
28.
Valentová Karolina 19.06.2007 HTK Třebíč
437
4
41
volná karta ČTS
24.05.2021 16:30:01
29.
Dopplerová Barbora 08.02.2007 TC Ostrava Nová Ves
449
4
169
 
15.05.2021 10:54:18
30.
Zimanyi Ela 23.10.2007 HTK Třebíč
517
3
63
 
19.05.2021 21:04:06
31.
Kárychová Viktorie 05.04.2007 TENIS-CENTRUM DTJ HK
699
1
83
 
23.05.2021 21:38:32
32.
Švejcarová Marie 14.05.2008 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
699
1
155
 
25.05.2021 08:35:55

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Peldová Nikola 04.01.2006 SK HAMR, z.s.
336
4
 
 
21.05.2021 20:59:03
2.
Zezhulčíková Tereza 26.06.2006 TK DEZA Valašské Meziříčí
344
4
 
 
08.06.2021 08:29:27
3.
Niemiec Natalia 07.09.2006 TENIS-CENTRUM DTJ HK
476
4
295
 
15.05.2021 21:39:03

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Charvátová Nela 26.06.2006 Severočeská tenisová o.s.
53
20
17
odhlášeno hráčem
07.06.2021 08:35:53
2.
Prepslová Agáta 13.05.2005 I.ČLTK Praha
123
12
 
odhlášeno hráčem
08.06.2021 06:50:40
3.
Farajpourová Aileen 16.07.2008 I.ČLTK Praha
699
1
74
odhlášeno hráčem
08.06.2021 13:46:55
4.
Ječmínková Karolína 16.03.2009 TK Sparta Praha
640
3
94
odhlášeno hráčem
09.06.2021 13:22:50
5.
Zítková Karolína 23.10.2006 LTC Modřany 2005
207
6
55
odhlášeno hráčem
11.06.2021 10:57:15
6.
Židelová Viktorie 17.07.2006 ŽLTC Brno
336
4
22
odhlášeno hráčem
12.06.2021 19:10:56
7.
Vallová Valentina 06.06.2007 ŽLTC Brno
417
4
86
odhlášeno hráčem
13.06.2021 05:46:41
8.
Gabrielová Aneta 28.09.2006 LTC Mladá Boleslav z.s.
188
9
73
odhlášeno hráčem
13.06.2021 11:04:03
9.
Petáková Helena 21.04.2004 F.H.TK Dobřichovice
283
6
 
odhlášeno hráčem
13.06.2021 16:38:06
10.
Bláhová Ema Albína 15.09.2003 Slavoj Český Brod
84
15
 
odhlášeno hráčem
13.06.2021 21:19:28
11.
Katzerová Ellen 27.03.2007 TK TOLA
384
4
25
odhlášeno hráčem
13.06.2021 22:32:40
12.
Vachková Valentina 22.03.2007 LTC Mladá Boleslav z.s.
378
4
33
odhlášeno hráčem
13.06.2021 22:40:21
13.
Hrabalová Eliška 21.09.2005 TC Dvůr Králové, z.s.
69
15
 
odhlášeno hráčem
14.06.2021 09:39:55
14.
Forejtková Eliška 12.11.2008 TK Slavia Plzeň
699
1
11
odhlášeno hráčem
14.06.2021 15:12:45
15.
Kroupová Natálie 18.05.2003 TK Slavia Plzeň
75
15
 
odhlášeno hráčem
14.06.2021 16:33:05
16.
Šmejdířová Josefína 14.06.2005 Pliskova Tennis Academy, z.s.
101
12
 
odhlášeno hráčem
14.06.2021 18:41:17
17.
Knížová Jana 19.08.2003 LOB S.A. Bohnice, z.s.
159
9
 
odhlášeno hráčem
14.06.2021 21:07:06
18.
Zikmundová Aneta 16.06.2007 SK HAMR, z.s.
609
3
54
odhlášeno hráčem
14.06.2021 22:48:03
19.
Svobodová Jana 01.08.2008 I.ČLTK Praha
699
1
79
odhlášeno hráčem
14.06.2021 23:46:30
20.
Šárová Lucie 23.04.2006 Wilson tenis centrum z.s.
122
12
82
odhlášeno hráčem
15.06.2021 08:01:40
21.
Urbanová Lucie 14.02.2006 TK AGROFERT Prostějov
23
25
3
odhlášeno hráčem
15.06.2021 17:48:35
22.
Kurcová Denisa 30.09.2005 LTK Klatovy
250
6
 
odhlášeno hráčem
15.06.2021 19:21:56
23.
Oktiabreva Anastasiia 06.02.2006 SK HAMR, z.s.
154
9
38
odhlášeno hráčem
15.06.2021 20:05:28
24.
Kareisová Jana 19.01.2006 LTK Liberec
65
15
51
odhlášeno hráčem
16.06.2021 18:46:36
25.
Smékalová Magdaléna 17.01.2006 TK AGROFERT Prostějov
30
25
5
odhlášeno hráčem
16.06.2021 19:08:51
26.
Hrádková Eliška 27.04.2004 LTC České Budějovice,z.s.
112
12
 
odhlášeno hráčem
16.06.2021 19:32:08
27.
Vašíčková Michelle 26.02.2005 SK HIT Hradec Králové z.s.
259
6
 
odhlášeno hráčem
17.06.2021 12:40:39
28.
Štveráková Terezie 21.03.2006 VSK VŠB-TU Ostrava
194
9
239
odhlášeno hráčem
17.06.2021 14:52:40
29.
Gygalová Kateřina 18.03.2003 TK Slavia Plzeň
48
20
 
odhlášeno hráčem
17.06.2021 15:38:38
30.
Sychrovská Nikola 03.01.2004 TC Chrudim z.s.
329
4
 
odhlášeno hráčem
17.06.2021 19:56:38
31.
Ticháčková Eliška 14.12.2006 TK Milo Olomouc
105
12
37
IS: lhůta 8 dní
17.06.2021 20:22:48
32.
Zikmundová Valérie 11.10.2006 TJ Solidarita Praha 10
290
6
36
odhlášeno hráčem
17.06.2021 21:45:51
33.
Lukešová Nicole 27.10.2006 TK Slavia Plzeň
168
9
325
odhlášeno hráčem
18.06.2021 05:44:20
34.
Janíčkovičová Nikol 06.07.2007 I.ČLTK Praha
218
6
46
odhlášeno hráčem
18.06.2021 15:43:55
35.
Krutilová Tereza 21.09.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
262
6
260
odhlášeno hráčem
19.06.2021 09:52:02
36.
Munzarová Lenka 02.11.2003 Severočeská tenisová o.s.
22
30
 
odhlášeno hráčem
19.06.2021 17:30:55
37.
Syrová Natálie 05.08.2006 I.ČLTK Praha
49
20
9
odhlášeno hráčem
19.06.2021 18:02:47
38.
Lhotáková Barbora 23.01.2003 TJ Spoje Praha
247
6
 
odhlášeno pořadatelem
20.06.2021 10:07:27
39.
Slaměníková Marie 13.08.2007 TK AGROFERT Prostějov
192
9
6
odhlášeno pořadatelem
20.06.2021 10:30:05
40.
Kotzmannová Emma 19.01.2006 ITS Tennis Club, z.s.
299
6
333
odhlášeno hráčem
20.06.2021 15:16:17
41.
Slavíková Emma 24.01.2003 TC VŠ Praha
257
6
 
odhlášeno hráčem
20.06.2021 16:47:22
42.
Pávková Katrin 06.07.2005 I.ČLTK Praha
13
35
 
odhlášeno hráčem
20.06.2021 17:00:44
43.
Horáčková Viktorie 03.08.2006 TK Olymp Praha
128
12
64
odhlášeno hráčem
20.06.2021 17:41:33
44.
Kopřivová Nikola 10.04.2006 TO Sokol Nehvizdy
113
12
32
odhlášeno hráčem
20.06.2021 17:58:13