Český tenisový svaz

Hejtmánková Sára

Datum narození:
17.03.2004
Platnost reg. do:
03.05.2023
Klub:
TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2015
TC Tennisline
413 (6)
 
 
 
2016
TC Tennisline
 
547 (4)
 
 
2017
TC Tennisline
 
715 (3)
 
 
2019
TENIS-CENTRUM DTJ HK
 
429 (1)
118 (12)
 
2020
TENIS-CENTRUM DTJ HK
 
 
35 (25)
155 (12)
2021
TENIS-CENTRUM DTJ HK
 
 
25 (25)
122 (12)
2022-Z
TJ Slovan Moravská Třebov
 
 
104 (12)
79 (12)
2022-L
TJ Slovan Moravská Třebov
 
 
156 (9)
81 (12)

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
06 - Pardubická krajská soutěž - 1.třída A
7.5.2022 NT 15.5.2022, TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. B - TK Česká Třebová, z.s. B
1
2.
06 - Pardubická krajská soutěž - 1.třída A
4.6.2022 NT 19.6.2022, TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. B - TK Letohrad
1
3.
06 - Pardubická krajská soutěž - 1.třída A
14.5.2022 NT 22.5.2022, TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. B - TK Havlíčkův Brod A
1
4.
06 - Pardubická krajská soutěž - 1.třída A
30.4.2022 NT 8.5.2022, TC Jevíčko - TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. B
1
 Družstva celkem (2hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
06 - Pardubická krajská soutěž - 1.třída A
7.5.2022 NT 15.5.2022, TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. B - TK Česká Třebová, z.s. B
0
2.
06 - Pardubická krajská soutěž - 1.třída A
4.6.2022 NT 19.6.2022, TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. B - TK Letohrad
1
3.
06 - Pardubická krajská soutěž - 1.třída A
14.5.2022 NT 22.5.2022, TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. B - TK Havlíčkův Brod A
1
4.
06 - Pardubická krajská soutěž - 1.třída A
30.4.2022 NT 8.5.2022, TC Jevíčko - TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. B
1
 Družstva celkem (4hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
21 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
5.6.2022 NT 11.6.2022, TC Dvůr Králové A - TENIS-CENTRUM DTJ HK A
0
2.
21 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
8.5.2022 NT 14.5.2022, TENIS-CENTRUM DTJ HK A - TK Pernštýn 1897 Pardubice A
12
3.
21 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
19.6.2022 NT 25.6.2022, TENIS-CENTRUM DTJ HK A - Lokomotiva Trutnov A
1
4.
21 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
15.5.2022 NT 28.5.2022, LTC Pardubice-TOTJ Tesla Pardubice - TENIS-CENTRUM DTJ HK A
12
5.
21 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
1.5.2022 NT 7.5.2022, TC Chrudim A - TENIS-CENTRUM DTJ HK A
9
 Družstva celkem (2hra)
34
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
77
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
73

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
21 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
5.6.2022 NT 11.6.2022, TC Dvůr Králové A - TENIS-CENTRUM DTJ HK A
4
2.
21 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
8.5.2022 NT 14.5.2022, TENIS-CENTRUM DTJ HK A - TK Pernštýn 1897 Pardubice A
14
3.
21 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
19.6.2022 NT 25.6.2022, TENIS-CENTRUM DTJ HK A - Lokomotiva Trutnov A
4
4.
21 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
15.5.2022 NT 28.5.2022, LTC Pardubice-TOTJ Tesla Pardubice - TENIS-CENTRUM DTJ HK A
14
5.
21 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
1.5.2022 NT 7.5.2022, TC Chrudim A - TENIS-CENTRUM DTJ HK A
7
 Družstva celkem (4hra)
43
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
77
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
73