Český tenisový svaz

Syrová Natálie

Datum narození:
05.08.2006
Platnost reg. do:
06.11.2024
Klub:
I.ČLTK Praha
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2017
Tenis Dobříš
116 (20)
429 (4)
 
 
2018
Tenis Dobříš
51 (30)
404 (4)
 
 
2019
I.ČLTK Praha
11 (1)
69 (20)
 
 
2020
I.ČLTK Praha
 
25 (30)
153 (9)
 
2021
I.ČLTK Praha
 
9 (1)
49 (20)
281 (6)
2022-Z
I.ČLTK Praha
 
 
25 (25)
301 (4)
2022-L
I.ČLTK Praha
 
 
26 (25)
356 (4)

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
00 - Středočeská divize
28.05.2022 NT 05.06., TK Benešov - Tenis Dobříš
4
2.
00 - Středočeská divize
30.04.2022 NT 08.05., LTC Mladá Boleslav - Tenis Dobříš
0
3.
00 - Středočeská divize
07.05.2022 NT 15.05., Tenis Dobříš - Slavoj Český Brod B
9
4.
00 - Středočeská divize
04.06.2022 NT 19.06., Tenis Dobříš - Sokol Říčany
0
5.
00 - Středočeská divize
14.05.2022 NT 22.05., Tenis Dobříš - TK Roja Příbram z.s.
1
6.
00 - Středočeská divize
18.06.2022 NT 26.06., F.H.TK Dobřichovice - Tenis Dobříš
3
 Družstva celkem (2hra)
17
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
32
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
32

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
00 - Středočeská divize
28.05.2022 NT 05.06., TK Benešov - Tenis Dobříš
3
2.
00 - Středočeská divize
30.04.2022 NT 08.05., LTC Mladá Boleslav - Tenis Dobříš
0
3.
00 - Středočeská divize
07.05.2022 NT 15.05., Tenis Dobříš - Slavoj Český Brod B
0
4.
00 - Středočeská divize
04.06.2022 NT 19.06., Tenis Dobříš - Sokol Říčany
6
5.
00 - Středočeská divize
14.05.2022 NT 22.05., Tenis Dobříš - TK Roja Příbram z.s.
1
6.
00 - Středočeská divize
18.06.2022 NT 26.06., F.H.TK Dobřichovice - Tenis Dobříš
5
 Družstva celkem (4hra)
15
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
32
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
32

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
29.05.2022 NT 04.06., TK Neridé - TK SK Kladno
9
2.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
01.05.2022 NT 07.05., TK SK Kladno - Sokol Říčany
0
3.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
05.06.2022 NT 11.06., TK SK Kladno - Slavoj Český Brod
12
4.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
08.05.2022 NT 14.05., LTC Houšťka - TK SK Kladno
0
5.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
19.06.2022 NT 25.06., TK SC Mladá Boleslav - TK SK Kladno
9
6.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
15.05.2022 NT 28.05., TK SK Kladno - LTC Kolín
6
 Družstva celkem (2hra)
36
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
84
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
84

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
29.05.2022 NT 04.06., TK Neridé - TK SK Kladno
0
2.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
01.05.2022 NT 07.05., TK SK Kladno - Sokol Říčany
0
3.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
05.06.2022 NT 11.06., TK SK Kladno - Slavoj Český Brod
11
4.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
08.05.2022 NT 14.05., LTC Houšťka - TK SK Kladno
23
5.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
19.06.2022 NT 25.06., TK SC Mladá Boleslav - TK SK Kladno
9
6.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
15.05.2022 NT 28.05., TK SK Kladno - LTC Kolín
5
 Družstva celkem (4hra)
48
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
84
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
84