Český tenisový svaz

Svobodová Jana

Datum narození:
01.08.2008
Platnost reg. do:
05.11.2025
Klub:
I.ČLTK Praha
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2019
I.ČLTK Praha
50 (30)
319 (6)
 
 
2020
I.ČLTK Praha
24 (45)
270 (6)
 
 
2021
I.ČLTK Praha
20 (1)
79 (15)
 
 
2022-Z
I.ČLTK Praha
 
19 (30)
385 (4)
 
2022-L
I.ČLTK Praha
 
17 (30)
125 (9)
380 (4)

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
2B 2. liga B
7.5.2022 NT 15.5., LOB Sports Academy - LTC Tábor 1903
0
2.
2B 2. liga B
4.6.2022 NT 19.6., LTC Modřany 2005 - LOB Sports Academy
0
3.
2B 2. liga B
14.5.2022 NT 22.5., TK Start Praha-Topolka B - LOB Sports Academy
0
4.
2B 2. liga B
18.6.2022 NT 26.6., LOB Sports Academy - SK Oáza Praha
0
5.
2B 2. liga B
28.5.2022 NT 5.6., LOB Sports Academy - TO SK Mělník
4
6.
2B 2. liga B
30.4.2022 NT 8.5., Tenis Cibulka - LOB Sports Academy
0
 Družstva celkem (2hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
2B 2. liga B
7.5.2022 NT 15.5., LOB Sports Academy - LTC Tábor 1903
0
2.
2B 2. liga B
4.6.2022 NT 19.6., LTC Modřany 2005 - LOB Sports Academy
0
3.
2B 2. liga B
14.5.2022 NT 22.5., TK Start Praha-Topolka B - LOB Sports Academy
0
4.
2B 2. liga B
18.6.2022 NT 26.6., LOB Sports Academy - SK Oáza Praha
0
5.
2B 2. liga B
28.5.2022 NT 5.6., LOB Sports Academy - TO SK Mělník
0
6.
2B 2. liga B
30.4.2022 NT 8.5., Tenis Cibulka - LOB Sports Academy
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4
4.6.2022 NT 19.6., 2B 2. liga B
LTC Modřany 2005 - LOB Sports Academy
team Pluhařová Terezie - Svobodová Jana scr.
získané body: 0 b.
team - Bervid scr.
získané body: 0 b.
30.4.2022 NT 8.5., 2B 2. liga B
Tenis Cibulka - LOB Sports Academy
team Dvořáková Kristýna - Svobodová Jana 1:6, 7:6, 6:2
získané body: 0 b.
team - Bervid scr.
získané body: 0 b.
03.09.2022

LTC Pardubice (B - 300), K: 8/8

16>8 Svobodová, Kodešová - Boudová, Stryková 2:6, 6:0, 1:0 (6)
8>4 Heřmanová, Uhrová - Svobodová, Kodešová 4:6, 6:3, 1:0 (5)
získané body: 16 b.
10.09.2022

TK Oáza Říčany (B - 400), K: 8/8

16>8 Svobodová, Mošková - Hladká, Petrásová 4:6, 6:1, 1:0 (12)
8>4 Slišková, Jilkova - Svobodová, Mošková 2:6, 6:3, 1:0
získané body: 16 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
22. 1.třída B
01.05.2022, SK OAZA Praha - LOB S.A. Bohnice, z.s.
1
2.
22. 1.třída B
08.05.2022, LOB S.A. Bohnice, z.s. - TJ Sokol Vysočany B
6
3.
22. 1.třída B
15.05.2022, SK HAMR, z.s. C - LOB S.A. Bohnice, z.s.
6
4.
22. 1.třída B
29.05.2022, LOB S.A. Bohnice, z.s. - TK Horní Měcholupy A
3
5.
22. 1.třída B
05.06.2022, TJ Spoje Praha B - LOB S.A. Bohnice, z.s.
3
6.
22. 1.třída B
19.06.2022, LOB S.A. Bohnice, z.s. - TK Písnice A
3
 Družstva celkem (2hra)
22
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
40
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
35

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
22. 1.třída B
01.05.2022, SK OAZA Praha - LOB S.A. Bohnice, z.s.
1
2.
22. 1.třída B
08.05.2022, LOB S.A. Bohnice, z.s. - TJ Sokol Vysočany B
6
3.
22. 1.třída B
15.05.2022, SK HAMR, z.s. C - LOB S.A. Bohnice, z.s.
6
4.
22. 1.třída B
29.05.2022, LOB S.A. Bohnice, z.s. - TK Horní Měcholupy A
3
5.
22. 1.třída B
05.06.2022, TJ Spoje Praha B - LOB S.A. Bohnice, z.s.
0
6.
22. 1.třída B
19.06.2022, LOB S.A. Bohnice, z.s. - TK Písnice A
2
 Družstva celkem (4hra)
18
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
40
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
35