Český tenisový svaz

Hrabánková Kateřina

Datum narození:
01.09.2004
Platnost reg. do:
03.11.2022
Klub:
TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2016
TK SPORTCENTRUM Ml. Boles
291 (9)
 
 
 
2017
TK SPORTCENTRUM Mladá Bol
195 (1)
488 (4)
 
 
2018
TK SPORTCENTRUM Mladá Bol
 
215 (9)
 
 
2019
TK SPORTCENTRUM Mladá Bol
 
147 (1)
355 (6)
 
2020
TK SPORTCENTRUM Mladá Bol
 
 
215 (9)
 
2021
TK SPORTCENTRUM Mladá Bol
 
 
143 (9)
 
2022
TK SPORTCENTRUM Mladá Bol
 
 
157 (9)
224 (6)

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
12.06.2021, Oblastní přebor

středočeský (P - 300), K: 8/8

22
 Jednotlivci celkem
22/1

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
12.06.2021, Oblastní přebor

středočeský (P - 300), K: 8/8

22
 Jednotlivci celkem
22/1

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
13 - IV. třída B
29.5. 2021, Sokol Libiš B - TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
3
2.
13 - IV. třída B
5.6. 2021, TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav - TJ Slavia Radonice
1
3.
13 - IV. třída B
12.6. 2021, TK Mnichovo Hradiště C - TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
3
4.
13 - IV. třída B
19.6. 2021, TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav - LTC Houštka C
1
 Družstva celkem (2hra)
8
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
14
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
14

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
13 - IV. třída B
29.5. 2021, Sokol Libiš B - TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
2
2.
13 - IV. třída B
5.6. 2021, TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav - TJ Slavia Radonice
1
3.
13 - IV. třída B
12.6. 2021, TK Mnichovo Hradiště C - TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
2
4.
13 - IV. třída B
19.6. 2021, TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav - LTC Houštka C
1
 Družstva celkem (4hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
14
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
14

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
22 - I. třída B
6.6.2021 NT 12.6., TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav - Slavoj Žiželice
3
2.
22 - I. třída B
20.6.2021 NT 27.6., TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav - Slavoj Český Brod B
1
3.
22 - I. třída B
30.5.2021 NT 3.6., LTC Mladá Boleslav B - TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
9
 Družstva celkem (2hra)
13
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
22
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
22

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
22 - I. třída B
6.6.2021 NT 12.6., TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav - Slavoj Žiželice
2
2.
22 - I. třída B
20.6.2021 NT 27.6., TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav - Slavoj Český Brod B
0
3.
22 - I. třída B
30.5.2021 NT 3.6., LTC Mladá Boleslav B - TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
7
 Družstva celkem (4hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
22
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
22