Český tenisový svaz

Belšánová Eva

Datum narození:
18.09.2006
Platnost reg. do:
08.10.2023
Klub:
TK Neridé
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2017
TK Neridé
186 (12)
 
 
 
2018
TK Neridé
103 (20)
634 (3)
 
 
2019
TK Neridé
80 (1)
140 (12)
 
 
2020
TK Neridé
 
66 (20)
525 (4)
 
2021
TK Neridé
 
39 (1)
138 (9)
 
2022-Z
TK Neridé
 
 
116 (9)
278 (4)
2022-L
TK Neridé
 
 
132 (9)
243 (6)

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
06.11.2021, Halový oblastní přebor

středočeský (P - 400), K: 8/-

30
 Jednotlivci celkem
30/1

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
06.11.2021, Halový oblastní přebor

středočeský (P - 400), K: 8/-

-
 Jednotlivci celkem
0/0

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
02 - I. třída B
25.06.2022 NT 02.07., TK Čáslav - Tenisový klub Benátky nad Jizerou
1
2.
02 - I. třída B
28.05.2022 NT 05.06., TK Čelákovice - Tenisový klub Benátky nad Jizerou
1
3.
02 - I. třída B
30.04.2022 NT 08.05., Tenisový klub Benátky nad Jizerou - Lokomotiva Nymburk
0
4.
02 - I. třída B
07.05.2022 NT 15.05., TK Radošovice - Tenisový klub Benátky nad Jizerou
12
5.
02 - I. třída B
04.06.2022 NT 19.06., LTC Houštka B - Tenisový klub Benátky nad Jizerou
4
6.
02 - I. třída B
14.05.2022 NT 22.05., Tenisový klub Benátky nad Jizerou - SK Tenis Rohatsko
6
7.
02 - I. třída B
18.06.2022 NT 26.06., Tenisový klub Benátky nad Jizerou - TK Mnichovo Hradiště
6
 Družstva celkem (2hra)
30
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
50
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
48

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
02 - I. třída B
25.06.2022 NT 02.07., TK Čáslav - Tenisový klub Benátky nad Jizerou
0
2.
02 - I. třída B
28.05.2022 NT 05.06., TK Čelákovice - Tenisový klub Benátky nad Jizerou
2
3.
02 - I. třída B
30.04.2022 NT 08.05., Tenisový klub Benátky nad Jizerou - Lokomotiva Nymburk
0
4.
02 - I. třída B
07.05.2022 NT 15.05., TK Radošovice - Tenisový klub Benátky nad Jizerou
8
5.
02 - I. třída B
04.06.2022 NT 19.06., LTC Houštka B - Tenisový klub Benátky nad Jizerou
0
6.
02 - I. třída B
14.05.2022 NT 22.05., Tenisový klub Benátky nad Jizerou - SK Tenis Rohatsko
4
7.
02 - I. třída B
18.06.2022 NT 26.06., Tenisový klub Benátky nad Jizerou - TK Mnichovo Hradiště
6
 Družstva celkem (4hra)
20
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
50
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
48

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
29.05.2022 NT 04.06., TK Neridé - TK SK Kladno
0
2.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
01.05.2022 NT 07.05., Slavoj Český Brod - TK Neridé
1
3.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
05.06.2022 NT 11.06., TK Neridé - TK SC Mladá Boleslav
9
4.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
19.06.2022 NT 25.06., Sokol Říčany - TK Neridé
0
 Družstva celkem (2hra)
10
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
40
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
40

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
29.05.2022 NT 04.06., TK Neridé - TK SK Kladno
16
2.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
01.05.2022 NT 07.05., Slavoj Český Brod - TK Neridé
5
3.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
05.06.2022 NT 11.06., TK Neridé - TK SC Mladá Boleslav
9
4.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
19.06.2022 NT 25.06., Sokol Říčany - TK Neridé
0
 Družstva celkem (4hra)
30
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
40
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
40