Český tenisový svaz

Gabrielová Aneta

Datum narození:
28.09.2006
Platnost reg. do:
06.10.2023
Klub:
LTC Mladá Boleslav z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2017
LTC Mladá Boleslav o.s.
381 (6)
 
 
 
2018
LTC Mladá Boleslav o.s.
135 (15)
584 (3)
 
 
2019
LTC Mladá Boleslav o.s.
272 (1)
233 (9)
 
 
2020
LTC Mladá Boleslav o.s.
 
102 (15)
491 (4)
 
2021
LTC Mladá Boleslav z.s.
 
73 (1)
188 (9)
 
2022-Z
LTC Mladá Boleslav z.s.
 
 
227 (6)
204 (6)
2022-L
LTC Mladá Boleslav z.s.
 
 
222 (6)
258 (6)

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
11.06.2022, Oblastní přebor

středočeský (P - 400), K: 8/8

30
 Jednotlivci celkem
30/1

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
11.06.2022, Oblastní přebor

středočeský (P - 400), K: 8/8

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
02 - I. třída B
25.06.2022 NT 02.07., TK Radošovice - SK Tenis Rohatsko
3
2.
02 - I. třída B
28.05.2022 NT 05.06., SK Tenis Rohatsko - TK Mnichovo Hradiště
6
3.
02 - I. třída B
30.04.2022 NT 08.05., LTC Houštka B - SK Tenis Rohatsko
0
4.
02 - I. třída B
07.05.2022 NT 15.05., SK Tenis Rohatsko - TK Čelákovice
3
5.
02 - I. třída B
04.06.2022 NT 19.06., TK Čáslav - SK Tenis Rohatsko
6
6.
02 - I. třída B
14.05.2022 NT 22.05., Tenisový klub Benátky nad Jizerou - SK Tenis Rohatsko
0
7.
02 - I. třída B
18.06.2022 NT 26.06., SK Tenis Rohatsko - Lokomotiva Nymburk
1
 Družstva celkem (2hra)
19
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
38
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
35

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
02 - I. třída B
25.06.2022 NT 02.07., TK Radošovice - SK Tenis Rohatsko
4
2.
02 - I. třída B
28.05.2022 NT 05.06., SK Tenis Rohatsko - TK Mnichovo Hradiště
6
3.
02 - I. třída B
30.04.2022 NT 08.05., LTC Houštka B - SK Tenis Rohatsko
3
4.
02 - I. třída B
07.05.2022 NT 15.05., SK Tenis Rohatsko - TK Čelákovice
2
5.
02 - I. třída B
04.06.2022 NT 19.06., TK Čáslav - SK Tenis Rohatsko
4
6.
02 - I. třída B
14.05.2022 NT 22.05., Tenisový klub Benátky nad Jizerou - SK Tenis Rohatsko
0
7.
02 - I. třída B
18.06.2022 NT 26.06., SK Tenis Rohatsko - Lokomotiva Nymburk
0
 Družstva celkem (4hra)
19
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
38
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
35

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
22 - I. třída B
26.06.2022 NT 03.07., TK Radošovice - LTC Mladá Boleslav z.s.
4
2.
22 - I. třída B
29.05.2022 NT 04.06., LTC Mladá Boleslav z.s. - TO SK Mělník
4
3.
22 - I. třída B
01.05.2022 NT 07.05., TK Benátky nad Jizerou - LTC Mladá Boleslav z.s.
4
4.
22 - I. třída B
05.06.2022 NT 11.06., Slavoj Žiželice - LTC Mladá Boleslav z.s.
1
5.
22 - I. třída B
08.05.2022 NT 14.05., LTC Mladá Boleslav z.s. - LTC Houštka B
3
6.
22 - I. třída B
19.06.2022 NT 25.06., LTC Mladá Boleslav z.s. - Slavoj Český Brod B
4
7.
22 - I. třída B
15.05.2022 NT 28.05., TJ Jiskra Zruč n.Sáz. - LTC Mladá Boleslav z.s.
0
 Družstva celkem (2hra)
20
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
29
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
25

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
22 - I. třída B
26.06.2022 NT 03.07., TK Radošovice - LTC Mladá Boleslav z.s.
0
2.
22 - I. třída B
29.05.2022 NT 04.06., LTC Mladá Boleslav z.s. - TO SK Mělník
3
3.
22 - I. třída B
01.05.2022 NT 07.05., TK Benátky nad Jizerou - LTC Mladá Boleslav z.s.
2
4.
22 - I. třída B
05.06.2022 NT 11.06., Slavoj Žiželice - LTC Mladá Boleslav z.s.
1
5.
22 - I. třída B
08.05.2022 NT 14.05., LTC Mladá Boleslav z.s. - LTC Houštka B
0
6.
22 - I. třída B
19.06.2022 NT 25.06., LTC Mladá Boleslav z.s. - Slavoj Český Brod B
3
7.
22 - I. třída B
15.05.2022 NT 28.05., TJ Jiskra Zruč n.Sáz. - LTC Mladá Boleslav z.s.
0
 Družstva celkem (4hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
29
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
25